Lek. Hubert Gziut
Lek. Hubert Gziut

Lek. Hubert Gziut Premium

(3 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Odpowiada w 72 godziny
Gabinet online: wideokonsultacje
Lek. Hubert Gziut
Lek. Hubert Gziut Premium
(3 Opinie)·100% poleca

Informacje

Lekarz Hubert Gziut to specjalista chirurgii plastycznej, a także dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Zawodowo związany ze Szczecinem, gdzie wraz z małżonką lek. Pauliną Dobrzyńską-Gziut prowadzi prywatną praktykę Aesthetics Club.

Lek. Hubert Gziut jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Egzamin specjalizacyjny z Chirurgii zdał w marcu 2022 roku, ukończył też studia podyplomowe na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w GWSH w Katowicach. Aby poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie, odbywa liczne kursy i szkolenia.

Pierwsze wzmianki o chirurgii plastycznej w jego życiu można było usłyszeć w 4 klasie szkoły podstawowej i wszystkie kolejne kroki stawiał w tym kierunku. Kiedy rozpoczął studia lekarskie zderzył się z głośnym śmiechem niektórych znacznie starszych kolegów kiedy powiedział w jakim kierunku zmierza ale niczego to nie zmieniło ponieważ już w połowie pierwszego roku akademickiego odbywał praktyki w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach gdzie zakochał się w Chirurgii Plastycznej na całego. Od tamtego czasu śledzi literaturę, a w wolnych chwilach jeździł do Gryfic gdzie dzięki uprzejmości ordynatora, doktora Andrzeja Krajewskiego mógł podglądać zabiegi a już na 4 roku studiów mógł asystować i żyć chirurgią plastyczną. Staż lekarski odbywał w Gryficach, gdzie przez 13 miesięcy stażu każdą chwilę jaką mógł spędzał w towarzystwie chirurgów plastycznych, czasem nawet nocami asystował do pilnych zabiegów pacjentów oparzonych. Co więcej, już na stażu lekarskim, doktor Hubert Gziut czynnie asystował doktorowi Michałowi Piotrowiakowi do zabiegów Chirurgii Estetycznej w Prywatnej Klinice w Szczecinie. A gdy po stażu lekarskim nie było wolnego miejsca szkoleniowego w Gryficach doktor Michał Piotrowiak przyjął doktora Huberta Gziuta do pracy w oddziale Chirurgii Plastycznej 109go Szpitala Wojskowego w Szczecinie. W 2016 roku otworzono miejsce specjalizacyjne w Łęcznej pod Lublinem na które dr Gziut złożył podanie i został przyjęty. Zaczął się więc trudny i fascynujący okres szkolenia specjalizacyjnego w ośrodku konsultanta krajowego profesora Jerzego Strużyny, gdzie kierownikiem jego specjalizacji została Pani doktor Magdalena Bugaj-Tobiasz, która wiele energii poświęciła na to by ukształtować sposób myślenia Chirurga Plastyka. Choć księgi Albrechta Dürera dają nieopisaną perspektywę to jednak praktyka i czas przy stole operacyjnym w Łęcznej odbiła ogromny impakt na dalsze losy doktora. W trakcie specjalizacji odbywał dwuletni staż w Klinice Chirurgii Plastycznej w Policach, gdzie pod okiem profesora Piotra Prowansa mógł nauczyć się np. chirurgii nosa czy podstaw chirurgii ręki i mikrochirurgii. Po trzech latach szkolenia, wielu kursach, stażach i wizytach u różnych specjalistów w Polsce i w Niemczech, przeniósł się "do domu" i kontynuował szkolenie w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach, gdzie szkolił się kolejne trzy lata pod okiem dr. Andrzeja Krajewskiego. Egzamin specjalizacyjny złożył z oceną bardzo dobrą. Pod koniec specjalizacji zatrudnił się u boku dr. Samira Ibrahima w Mandala Clinic w Poznaniu, urlopy więc przepadły na szlifowanie chirurgii estetycznej. Wszystkie te etapy szkolenia i praktyk zawodowych dały mu bardzo szeroką perspektywę na chirurgię plastyczną a praca z najcięższymi możliwymi urazami, pacjentami oparzonymi dały kompetencje do radzenia sobie w najtrudniejszych sytuacjach w zawodzie lekarza.

Specjalizacje 

Lek. Hubert Gziut wykonuje pełen zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, w tym procedury w obrębie głowy i szyi, piersi, brzucha, ramion, ud, czy narządów płciowych. W Aesthetics Club zajmuje się tzw. gabinetową chirurgią ale i trudniejszymi zabiegami medycyny estetycznej, anti-aging i regeneracyjnej. W swojej praktyce wraz z małżonką korzystają zarówno ze sprawdzonych, jak i innowacyjnych technik zabiegowych, aby zapewnić pacjentom maksimum bezpieczeństwa i optymalne rezultaty. Zabiegi operacyjne wykonuje w prywatnej klinice OrthoExpert, gdzie jest odpowiednie zaplecze by bezpiecznie wykonać nawet największe zabiegi chirurgiczne a pacjenci mają odpowiednią całodobową opiekę w okresie pooperacyjnym. Dr Gziut to człowiek który zdecydowanie preferuje jak pacjentka wysyła nawet codziennie zdjęcia i zapytania po zabiegu niż miałaby milczeć. Jest specjalistą który nigdy nie odmówił pomocy swoim pacjentom kiedy się pojawiały jakiekolwiek wątpliwości.

Lokalizacja

Lek. Hubert Gziut pacjentów przyjmuje obecnie w Szczecinie, gdzie prowadzi ośrodek Aesthetics Club. Jest to prywatna praktyka lekarska gdzie w gabinetach lekarskich świadczy swoje usługi i dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

Opcja wideokonsultacji:

 • Tak

Konsultacje w języku:

 • English
 • Polski

Możliwość płatności w ratach:

 • Tak

Akeceptowane metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Data uzyskania uprawnień:

 • 2022-09-16

Okręgowa Izba Lekarska:

 • w Szczecinie

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Nie

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 200

Umów wizytę

Opinie (3)

5.0
3 Opinie · 100% poleca
Zmniejszenie biustu

2.6kg mniej. Redukcja z rozmiaru K do C/D. Podziwiam absolutnie podziwiam cały zespół i to czego dokonał dr H. GZIUT. Jestem przeogromnie wdzięczna za profesjonalizm i ciepło z jakim zostałam przyjęta do kliniki. Decyzja o operacji nie jest dla ni...Czytaj więcej

Lifting twarzy

Pan doktor poświęcił mi bardzo duzo czasu na wytlumaczenie zabiegu i tego co bedzie najbardziej odpowiedniego dla mnie. Ogromna wiedza, profesjonalizm, szalenie przystepny czlowiek.

Lek. Hubert Gziut
Lek. Hubert Gziut · 26 lip 2023

Bardzo bardzo mi miło, serdecznie dziękuję za te ciepłe słowa. 😊

Jestem zachwycona!!! Coś więcej powiedzieć…

Lek. Hubert Gziut
Lek. Hubert Gziut · 28 kwi 2023

Bardzo mi miło :)

Lek. Hubert Gziut udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (13)

Lek. Hubert Gziut udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (26)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Miejsca pracy

Lek. Hubert Gziut udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!