Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

19 mar 2018 · Zaktualizowano: 5 paź 2021

Powiekszanie piersi Kraków

Warto
Średnia cena: 16.000 zł

O lekarzu

Ocena:
Powiekszanie piersi Kraków
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Jestem po konsultacji u dr Karoliny Małek-Stelmachowskiej. Jest bardzo rzeczową i sympatyczną osobą. Fachowo doradzi i odpowiednio dobierze rodzaj zabiegu tak, aby pacjent byl w pelni zadowolony z efektu. Odradzi natomiast zabiegi, ktore nie przyniosa w danym przypadku oczekiwanych rezultatow a mogły by narazic pacjenta na niepotrzebne koszty. Jest w stałym kontakcie z pacjentem i o wszystko mozna pytac, jesli ma sie jakies watpliwosci.

7

Komentarzy (7)

Cześć Megan, dr Karolina będzie mnie operować na dniach, też Mentor 375cc, jak sie masz po miesiącach, jak twoje piersi? Możesz napisać cos więcej? :) Nawet chetnie zobaczyłabym zdjęcia? Proszę, Marta
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Jestem bardzo zadowolona

Jestem 7 dni po operacji powiększenia piersi wykonanej przez dr n. med. Janusza Jastrzębskiego. Jestem bardzo zadowolona zarówno z wyboru lekarza, który jest nie tylko świetnym specjalistą, ale także przesympatycznym człowiekiem, jak i z opieki,...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.