Dr Dębski i klinika Lasermed godni polecenia - z małego biustu AA mam fajne B/C

Dr Dębski i klinika Lasermed godni polecenia - z małego biustu AA mam fajne B/C

Kitka

Jestem dwa tygodnie po zabiegu i czuję się fantastycznie. Przygotowywałam się na długą i bolesną rekonwalescencję, na szczęście w moim przypadku było inaczej. Nie mogę mówić o bólu, raczej o dyskomforcie. Przez pierwsze trzy doby potrzebowałam pomocy przy wstawaniu, po 5 dniach odstawiłam leki przeciwbólowe a po tygodniu zaczęłam powoli wracać do swoich obowiązków. Wybraliśmy z doktorem implany okrągłe Mentor średni profil 325 ml. Mam 164 cm wzrostu, 58 kg, wcześniej piersi AA (zawsze miałam mało a po wykarmieniu dwójki dzieci - zero), obecnie to takie B/C. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu, dokładnie takie chciałam, nie za wielkie, żeby otoczenie nie zauważyło (nosiłam zawsze wypchane push-upy) a jednak fajne, jędrne piersi. Pan doktor jest bardzo otwarty na pacjenta, cierpliwy, ciepły, do tego tworzy piękne rzeczy. Nie było problemu z kontaktem, zawsze chętnie odpowiadał na moje pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Chciałam podziękować klinice Lasermed w Warszawie, czułam się tam bardzo komfortowo, było intymnie, cicho (czułam się trochę jak w spa) i miło. Profesjonalny zespół rozładował skutecznie moje zdenerwowanie przed zabiegiem. Na sali operacyjnej panowała luźna i wesoła atmosfera, nie pamiętam kiedy zasnęłam i kiedy się obudziłam. Lekarze zastosowali jakąś dodatkową miejscową metodę uśmierzania bólu, co myślę wpłynęło na moje późniejsze, zaskakująco dobre, samopoczucie. Dziękuję również przesympatycznej Pani Ewie, która całą dobę opiekowała się mną po operacji. Jestem w 100% zadowolona!

Pokazać komentarze6 Skryć komentarze6
Zuza

Witaj Kitka,
to piękne słowa podziękowania, Pan Doktor i cały personel Lasermed może być naprawdę dumny! Piszesz, że piersi z każdym dniem wyglądają coraz lepiej i są coraz bardziej miękkie. Tak, obrzęk jest naturalny, chociaż często niepokoi wiele pacjentek. Dlatego tak ważny jest kontakt z lekarzem, który w razie wątpliwości i obaw wyjaśni wszelkie kwestie. Ciekawi mnie, jak długo zastanawiałaś się nad zabiegiem? Jak w ogóle dotarłaś do dr Dębskiego, do lekarza, którego obdarzyłaś zaufaniem.
Pozdrawiam

Zobacz odpowiedź
Kitka

Małe piersi od zawsze były moim kompleksem. Z zazdrościa patrzyłam na koleżanki, nawet te z miseczka B. Ja w bluzkach na ramiaczka czy sukienkach z dekoldem wygladałam groteskowo. Całe życie towarzyszyły mi push-upy i to z mizernym efektem końcowym. Po trzydziestce zaczęłam na poważnie zastanawiać się nad zabiegiem, trwało to kilka lat. Urodziłam w międzyczasie dwójkę dzieci i stwierdziłam, że muszę zrobić coś dla siebie. O doktorze słyszałam dużo dobrego z mojego najbliższego otoczenia, także był to kontakt z polecenia i jestem bardzo zadowolona zarówno z doktora jak i z piersi. Żałuję tylko, że tak długo zwlekałam z podjęciem tej decyzji. W te wakacje zamierzam nacieszyć się moim nowym biustem, kupiłam aż 5 kostiumów kapielowych i we wszystkich czuję się obłędnie.

Agnieszka D

Gratuluje .Mam pytanie czy za zabieg powiekszania piersi moxna placic w formie ratalnej?

Zobacz odpowiedź
Kitka

Tego nie wiem.

Ollga

hej mam podobnie 162 cm wzrostu i 58 kg. wybralam 400 cc mentor. jak Twoje piersi w chwili obecnej ?jestes zadowlona?

Zobacz odpowiedź
Kitka

Jestem bardzo zadowolona, wyglądają naturalnie i są takie jakie chciałam, noszę 75C. Koleżanki mówią, że piękne. Dużo zależy od wyjściowych piersi, ja byłam deska.

Na miesiąc po zabiegu piersi już nic nie…

Kitka

Na miesiąc po zabiegu piersi już nic nie bolą, są z każdym dniem coraz bardziej miękkie i zaczynają wyglądać naturalnie. Stosuję plasterki silikonowe na blizny i jeszcze przez miesiąc muszę nosić specjalny stanik.

Opinia o lekarzu

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy