Dr hab. n. med. Wojciech Bik

Dr hab. n. med. Wojciech Bik

Brak opinii
Dodaj opinię
Słowackiego 12, Warszawa, Mazowieckie
Dr hab. n. med. Wojciech Bik
Dr hab. n. med. Wojciech Bik
Brak opinii

Informacje

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik jest specjalistą endokrynologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych II stopnia. Od 2008 roku pełni funkcję kierownika Zakładu Neuroendokrynologii Klinicznej CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Poza tym jest zastępcą dyrektora ds. dydaktycznych we wspomnianej placówce.

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik ukończył I Wydział Lekarski warszawskiej Akademii Medycznej. W 1998 roku zdobył specjalizację II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych. W 2003 roku został specjalistą II stopnia endokrynologii. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymał w 2004 w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Siedem lat później, na tej samej uczelni, odebrał habilitację, a w 2019 roku otrzymał nominację profesorską. Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik ma na koncie wiele prac naukowych, które współtworzył z innymi wybitnymi specjalistami lub był ich jedynym autorem. Należy do wielu prestiżowych towarzystw i stowarzyszeń naukowych. Członek m.in. Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neuroendokrynologii.

Specjalizacje

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zmian skórnych, które są związane z zaburzeniami funkcji układu endokrynnego. Oznacza to, że zajmuje się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem m.in. trądziku czy wypadania włosów. Dodatkowo podejmuje się kuracji zaburzeń metabolicznych mających ścisły związek z otyłością. W klinice Melitus, w której pracuje, współpracuje ściśle z całą kadrą specjalistów, począwszy od dermatologów, poprzez ginekologów, chirurgów na ekspertach w zakresie anti-aging kończąc.

Lokalizacja

Ośrodek Melitus to nowoczesne miejsce z długą, wielopokoleniową tradycją. Klinika specjalizuje się w dermatologii estetycznej, a duży nacisk kładzie na zabiegi w zakresie anti-aging i medycyny regeneracyjnej, skupiając się m.in. na endokrynologii, dietetyce i ginekologii. Melitus dysponuje najnowocześniejszym sprzętem medycznym i laserowym. Do zabiegów są tutaj wykorzystywane wyłącznie najlepsze, sprawdzone i w pełni bezpieczne preparaty renomowanych producentów. Priorytetem kadry specjalistów pracujących w lecznicy Melitus jest satysfakcja pacjentów. Dlatego sukcesywnie odbywają szkolenia, podnosząc swoje kwalifikacje i praktykując najnowocześniejsze metody leczenia.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Endokrynologia
  • Endokrinologie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Zdjęcia (1)

Miejsca pracy

Klinika Melitus

Klinika Melitus

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.