Dr hab. n. med. Wojciech Bik

Dr hab. n. med. Wojciech Bik

Brak opinii
Dodaj opinię
Słowackiego 12, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Dr hab. n. med. Wojciech Bik
Dr hab. n. med. Wojciech Bik
Brak opinii

Informacje

  • 356 wizyt na profilu

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik jest specjalistą endokrynologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych II stopnia. Od 2008 roku pełni funkcję kierownika Zakładu Neuroendokrynologii Klinicznej CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Poza tym jest zastępcą dyrektora ds. dydaktycznych we wspomnianej placówce.

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zmian skórnych, które są związane z zaburzeniami funkcji układu endokrynnego. Oznacza to, że zajmuje się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem m.in. trądziku czy wypadania włosów. Dodatkowo podejmuje się kuracji zaburzeń metabolicznych mających ścisły związek z otyłością. W klinice Melitus, w której pracuje, współpracuje ściśle z całą kadrą specjalistów, począwszy od dermatologów, poprzez ginekologów, chirurgów na ekspertach w zakresie anti-aging kończąc.

Ośrodek Melitus to nowoczesne miejsce z długą, wielopokoleniową tradycją. Klinika specjalizuje się w dermatologii estetycznej, a duży nacisk kładzie na zabiegi w zakresie anti-aging i medycyny regeneracyjnej, skupiając się m.in. na endokrynologii, dietetyce i ginekologii. Melitus dysponuje najnowocześniejszym sprzętem medycznym i laserowym. Do zabiegów są tutaj wykorzystywane wyłącznie najlepsze, sprawdzone i w pełni bezpieczne preparaty renomowanych producentów. Priorytetem kadry specjalistów pracujących w lecznicy Melitus jest satysfakcja pacjentów. Dlatego sukcesywnie odbywają szkolenia, podnosząc swoje kwalifikacje i praktykując najnowocześniejsze metody leczenia.

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik ukończył I Wydział Lekarski warszawskiej Akademii Medycznej. W 1998 roku zdobył specjalizację II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych. W 2003 roku został specjalistą II stopnia endokrynologii. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymał w 2004 w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Siedem lat później, na tej samej uczelni, odebrał habilitację, a w 2019 roku otrzymał nominację profesorską. Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik ma na koncie wiele prac naukowych, które współtworzył z innymi wybitnymi specjalistami lub był ich jedynym autorem. Należy do wielu prestiżowych towarzystw i stowarzyszeń naukowych. Członek m.in. Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neuroendokrynologii.

Ukończone specjalizacje:

  • Endokrynologia
  • Endokrinologie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zdjęcia (1)

Miejsca pracy

Klinika Melitus - dr Maria Noszczyk

Klinika Melitus - dr Maria Noszczyk

Dr hab. n. med. Wojciech Bik udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!