Lekarze oferujący zabieg Liposukcja w: Warszawa

Premium

Dr Konrad Kochan

(9 Opinii)
Warszawa
Liposukcja od 3.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 17h
Premium

Dr Maciej Kulicki

(17 Opinii)
· 13 Historii
2 lekarzy/kliniki w Warszawa
Liposukcja od 6.000zł
Odpowiada w ciągu 18h
Premium

Klinika Dr Szczyt-Charytonowicz

(63 Opinie)
· 4 Historie
2 lekarzy/kliniki w Warszawa
Liposukcja od 5.000zł
Opcje płatności w ratach
WhatsApp
Odpowiada w ciągu 8h
Premium

dr Bartłomiej Zoń

(10 Opinii)
· 5 Historii
Warszawa
Liposukcja od 12.000zł
WhatsApp
Odpowiada w ciągu 2h
Premium

dr n. med. Kamil Pietrasik

(54 Opinie)
· 32 Historie
2 lekarzy/kliniki w Warszawa i 1 lekarz/klinika w Mazowieckie
Liposukcja od 6.000zł
Odpowiada w ciągu 2h
Premium

dr Krzysztof Biegański

(6 Opinii)
· 4 Historie
Warszawa
Liposukcja od 5.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 24h
Premium

Dr hab. n. med. Piotr Pietruski

(5 Opinii)
1 lekarz/klinika w Warszawa i 1 lekarz/klinika w Mazowieckie
Liposukcja od 7.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 1h
Premium

Klinika Dr Szczyt

(24 Opinie)
· 3 Historie
Warszawa
Liposukcja od 3.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 29h
Premium

Dr Marek Szczyt

(2 Opinie)
· 6 Historii
Warszawa
Liposukcja od 3.000zł
Odpowiada w ciągu 16h

AGklinik

(3 Opinie)
ul. Kazimierzowska 43, Warszawa, Mazowieckie

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Liposukcja Warszawa. Gdzie w Warszawie mogę udać się na zabieg liposukcji?

    Pacjenci z Warszawy i okolic mają duży wybór, jeśli chodzi o liposukcję – na Estheticon znaleźliśmy ponad 80 klinik i specjalistów, którzy wykonują ten zabieg. Zabieg możesz wykonać w Warszawie, na przykład w Gold Clinic, SaskaMed czy też w Lecznicy Melitus, jak i pod Warszawą, gdzie szczególnie na południowym krańcu aglomeracji znajdziesz wiele polecanych klinik, takich jak Centrum Liposukcji, Klinika Dr Szczyt czy NZOZ Kriocentrum.

  • Liposukcja mazowieckie. Jakiego specjalistę od liposukcji polecacie w Warszawie i okolicach? Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu, to poważna interwencja chirurgiczna, dlatego warto poświęcić czas na wybór odpowiedniego specjalisty. Pomocne będzie zapoznanie się z opiniami innych pacjentów i oglądanie zdjęć przed i po. Wysokie noty na Estheticon uzyskali: Dr Osuch Clinic, dr Kamil Pietrasik, Osipowicz & Turkowski Clinic i Ars Estetica.
  • Dlaczego warto zdecydować się na zabieg liposukcji w Warszawie? Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic, warto wziąć Warszawę pod uwagę, jako że wybór jest największy w Polsce, a wiele klinik i specjalistów cieszy się dobrą reputacją. Możesz udać się do jednego z następujących specjalistów: dr Jan Bujok, dr Paweł Szychta, dr Jarosław Zieliński czy dr Marek Kwiatkowski.
  • Ile kosztuje liposukcja w Warszawie? Ceny zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej uzależnione są od wielu czynników. Zazwyczaj ceny usług w większych miastach, a szczególnie w stolicy, mogą być nieco wyższe. Cena jest jednym z czynników, które naturalnie bierzemy pod uwagę przy wyborze specjalisty, jednak przede wszystkim powinniśmy wybrać klinikę i lekarza, którzy wzbudzają nasze zaufanie. Ceny w Warszawie zaczynają się od 3000 zł, a górny próg to średnio 9000 zł, a w niektórych przypadkach nawet 15000 zł, co zależy od konkretnego przypadku i operowanego obszaru, a także rodzaju liposukcji.
  • Jakie kliniki w Warszawie wykonują liposukcję N.I.L.? N.I.L., czyli nutacyjna liposukcja infradźwiękowa, to najbardziej innowacyjny rodzaj liposukcji wibracyjnej, która wiąże się z lepszymi efektami i znacznie krótszym okresem rekonwalescencji. Jeśli zastanawiasz się nad tego rodzaju liposukcją, możesz udać się na przykład do dra Artura Bromy, Kliniki Ambroziak lub San-Medical.