Centrum Liposukcji

(3 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Wyszyńskiego 103, Warszawa, Mazowieckie
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1367279
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Centrum Liposukcji
(3 Opinie)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Centrum Liposukcji to integralna część podwarszawskiego NZOZ Kriocentrum, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenia dr Marka Batijewskiego i dr Tomasza Kłosa w zakresie modelowania ciała metodą liposukcji.

Zespół

Specjaliści w ciągu kilkunastu lat swojej działalności przeprowadzili kilka tysięcy zabiegów liposukcji w obrębie różnych partii ciała (średnio od 600-800 zabiegów rocznie), różnymi metodami, oraz wykonali setki przeszczepów autologicznej tkanki tłuszczowej (średnio ok. 100 przeszczepów rocznie).

Specjalizacje

Centrum Liposukcji, jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w różnych metodach odsysania tłuszczu. Lekarze przeprowadzają tradycyjne liposukcje, liposukcje wspomagane ultradźwiękami, liposukcje infradźwiękowe, liposukcje wodne i laserowe.

Dla potrzeb i bezpieczeństwa pacjentów powstał wieloosobowy zespół doświadczonych anestezjologów, pielęgniarek, sprawnych operatorów oraz personel medyczny, który dokłada wszelkich starań, dbając o zaspokajanie potrzeb pacjentów.

Obecnie Centrum Liposukcji posiada wszystkie nowoczesne urządzenia do modelowania ciała dostępne na rynku, między innymi aparaturę wykorzystywaną do liposukcji ultradźwiękowej, wodnej, laserowej i infradźwiękowej.

Wizyta konsultacyjna z lekarzem specjalistą jest bezpłatna. Na konsultacje można umówić się telefonicznie lub droga mailową. Dzień przed planowaną wizytą pacjent otrzymuje wiadomość sms przypominającą o umówionym terminie. Konsultacja może odbyć formą bezpośredniej wizyty, telefonicznie, mailowo ewentualnie poprzez komunikator Skype. Na konsultacji lekarz kwalifikuje pacjenta do zabiegu. Przeprowadza z nim szczegółowy wywiad, odpowiada na pytania, i biorąc pod uwagę stan pacjenta oraz jego oczekiwania, dobiera odpowiednią metodę liposukcji. Konsultacja pełni bardzo ważną rolę w przygotowaniu do zabiegu. Lekarz ocenia ogólny stan zdrowia, wyklucza przeciwwskazania, omawia ryzyka oraz metody. Pacjent na konsultacji otrzyma odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące przygotowania do zabiegu, samego zabiegu i rekonwalescencji.

Lokalizacja

Centrum Liposukcji działa w Warszawie.

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

  • Tak

Pacjenta przyjmuje:

  • Specjalista

Godziny pracy:

  • Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 Sobota 9:00 - 14:00

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Główne zabiegi

Liposukcja

Liposukcja infradźwiękowa jest jedną z metod oferowanych w naszym Centrum. Umożliwia skrócenie czasu zabiegu, co jest niezwykle istotne u pacjentów z dużą ilością tkanki tłuszczowej. Bywa więc stosowana u pacjentów otyłych oraz podczas operowania obszarów o niewielkim stopniu zwłóknienia tkanki tłuszczowej. Odessane komórki tłuszczowe mogą być wykorzystane do przeszczepów lub pozyskiwania komórek macierzystych.
Od: 3.900 zł do 15.900 zł

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Pan doktor Thomas Drazba to świetny profesjonalista, którego mogę polecić z czystym sumieniem, świetne podejście do pacjenta, wielu lekarzy mogłoby się od niego uczuć jak należy rozmawiać z pacjentami. Doktor interesuje się pacjentem zarówno przed za...Czytaj więcej

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Współpracuje z

Lek. Michał Kłos

Lek. Michał Kłos

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.