Centrum Liposukcji

(3 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Wyszyńskiego 103, Warszawa, Mazowieckie
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1367279
Centrum Liposukcji
(3 Opinie)·100% poleca

Informacje

Centrum Liposukcji to integralna część podwarszawskiego NZOZ Kriocentrum, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenia dr Marka Batijewskiego i dr Tomasza Kłosa w zakresie modelowania ciała metodą liposukcji.

Zespół

Specjaliści w ciągu kilkunastu lat swojej działalności przeprowadzili kilka tysięcy zabiegów liposukcji w obrębie różnych partii ciała (średnio od 600-800 zabiegów rocznie), różnymi metodami, oraz wykonali setki przeszczepów autologicznej tkanki tłuszczowej (średnio ok. 100 przeszczepów rocznie).

Specjalizacje

Centrum Liposukcji, jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w różnych metodach odsysania tłuszczu. Lekarze przeprowadzają tradycyjne liposukcje, liposukcje wspomagane ultradźwiękami, liposukcje infradźwiękowe, liposukcje wodne i laserowe.

Dla potrzeb i bezpieczeństwa pacjentów powstał wieloosobowy zespół doświadczonych anestezjologów, pielęgniarek, sprawnych operatorów oraz personel medyczny, który dokłada wszelkich starań, dbając o zaspokajanie potrzeb pacjentów.

Obecnie Centrum Liposukcji posiada wszystkie nowoczesne urządzenia do modelowania ciała dostępne na rynku, między innymi aparaturę wykorzystywaną do liposukcji ultradźwiękowej, wodnej, laserowej i infradźwiękowej.

Wizyta konsultacyjna z lekarzem specjalistą jest bezpłatna. Na konsultacje można umówić się telefonicznie lub droga mailową. Dzień przed planowaną wizytą pacjent otrzymuje wiadomość sms przypominającą o umówionym terminie. Konsultacja może odbyć formą bezpośredniej wizyty, telefonicznie, mailowo ewentualnie poprzez komunikator Skype. Na konsultacji lekarz kwalifikuje pacjenta do zabiegu. Przeprowadza z nim szczegółowy wywiad, odpowiada na pytania, i biorąc pod uwagę stan pacjenta oraz jego oczekiwania, dobiera odpowiednią metodę liposukcji. Konsultacja pełni bardzo ważną rolę w przygotowaniu do zabiegu. Lekarz ocenia ogólny stan zdrowia, wyklucza przeciwwskazania, omawia ryzyka oraz metody. Pacjent na konsultacji otrzyma odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące przygotowania do zabiegu, samego zabiegu i rekonwalescencji.

Lokalizacja

Centrum Liposukcji działa w Warszawie.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Liposukcja

Liposukcja infradźwiękowa jest jedną z metod oferowanych w naszym Centrum. Umożliwia skrócenie czasu zabiegu, co jest niezwykle istotne u pacjentów z dużą ilością tkanki tłuszczowej. Bywa więc stosowana u pacjentów otyłych oraz podczas operowania obszarów o niewielkim stopniu zwłóknienia tkanki tłuszczowej. Odessane komórki tłuszczowe mogą być wykorzystane do przeszczepów lub pozyskiwania komórek macierzystych.
Od: 3.900 zł do 15.900 zł

Opinie (3)

5.0
3 Opinie · 100% poleca

Pan doktor Thomas Drazba to świetny profesjonalista, którego mogę polecić z czystym sumieniem, świetne podejście do pacjenta, wielu lekarzy mogłoby się od niego uczuć jak należy rozmawiać z pacjentami. Doktor interesuje się pacjentem zarówno przed za...Czytaj więcej

Liposukcja ultradźwiękowa

VASER liposukcja - naprawdę było to warte zachodu

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (3)

Dziękuję dr. Batijewski
Jestem bardzo zadowolona z zabiegów liposukcji wykonanych przez dr. Marka Batijewskiego. Dziękuję doktorze. polecam każdemu

Zdjęcia (71)

Filmy (3)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (1)

Współpracuje z

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.