lek. Jakub Kulesza
lek. Jakub Kulesza

lek. Jakub Kulesza Premium

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Mazowieckie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 17 godzin
lek. Jakub Kulesza
lek. Jakub Kulesza Premium
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • Zobacz telefon
  • 1222 wizyty na profilu

Lek. Jakub Kulesza to specjalista chirurgii ogólnej, a także chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz lekarz medycyny estetycznej; obecnie w trakcie specjalizacji z onkologii. Zawodowo związany z Warszawą, w tym z Kliniką Dr Szczyt. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ogólnej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA).

Lek. Jakub Kulesza w 2007 roku ukończył I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Następnie rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim, którą pod kierownictwem prof. Macieja Skórskiego ukończył w 2015 roku w Klinice Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Chorób Naczyń Centralnego Szpitala Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2016 do 2020 roku pracował w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, gdzie pod okiem wybitnych specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej dra n. med. Krzysztofa Staronia i prof. dr hab. n. med. Józefa Jethona ukończył specjalizację z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Umiejętności i doświadczenie zdobywał także w trakcie licznych praktyk i szkoleń, w tym też zagranicznych: m.in. w Klinice Chirurgii w Natal (Brazylia) i Klinice Chirurgii w Chung Shan Medical University Hospital (Tajwan), gdzie odbył także szkolenia w dziedzinie medycyny orientalnej.

Lek. Jakub Kulesza w 2020 roku rozpoczął specjalizację w zakresie onkologii w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowym Instytucie Badawczym. Ponadto, wykłada na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i Uczelni Łazarskiego w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia i wykłady dotyczące chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Lek. Jakub Kulesza to wszechstronny chirurg i lekarz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w operacjach piersi (m.in. powiększeniu biustu implantami lub tkanką tłuszczową), plastyce brzucha, liposukcji i innych technikach modelowania sylwetki. Jako specjalista medycyny estetycznej oferuje m.in. zabiegi z wykorzystaniem botoksu, mezoterapię igłową, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, peelingi medyczne, zabiegi leczenia nadpotliwości i wiele innych. Wykonuje też nieinwazyjne zabiegi usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Data uzyskania uprawnień:

  • 2015

Ukończone specjalizacje:

  • chirurgia ogólna, chirurgia plastyczna

Członkostwo:

  • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Rodzaj działalności

  • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Pacjenta przyjmuje:

  • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 05/12 Wtorek 06/12 Środa 07/12 Czwartek 08/12 Piątek 09/12

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca

U pana Doktora miałam wykonany zabieg botoksu oraz kwasu hialuronowego na lwią zmarszczkę. Jestem naprawdę zadowolona z efektów i z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza każdej kobiecie, która chce poprawić urodę oddając się w ręce prawdziwego...Czytaj więcej

lek. Jakub Kulesza udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (31)

Filmy (1)

lek. Jakub Kulesza udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Artykuł (1)

lek. Jakub Kulesza udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!