dr Jan Bujok

dr Jan Bujok

(4 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Wyszyńskiego 103, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
dr Jan Bujok
dr Jan Bujok
(4 Opinie) ·100% poleca

Informacje

 • 813 wizyt na profilu

Lek. med. Jan Bujok jest chirurgiem ogólnym oraz flebologiem. Specjalizuje się w małoinwazyjnych metodach leczenia żylaków oraz w zabiegach z zakresu proktologii estetycznej. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP). 

Lek. med. Jan Bujok jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Studia ukończył w 2010 roku, a następnie podjął pracę na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Zabrzu. Pracował też w Szpitalu Powiatowym w Rydułtowach oraz w Szpitalu Powiatowym w Radomsku. Program specjalizacyjny z zakresu chirurgii ogólnej realizował w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Metabolicznej i Torakochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

W kręgu jego zainteresowań już podczas studiów pozostawała flebologia. Pasja i zamiłowanie do tej dziedziny spowodowały, że obecnie jest doskonałym diagnostą w zakresie schorzeń żył, a także świetnym specjalistą flebologii wykorzystującym małoinwazyjne metody leczenia. Nieustannie doskonali swoją wiedzę, uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kursach. O nowoczesnych technikach zabiegowych dowiaduje się także podczas sympozjów i konferencji naukowych. Zawodowo jest związany z dwiema prywatnymi placówkami: Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Ogólnej Kriocentrum w Józefowie oraz Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia Una Medica w Warszawie.

Specjalizacje

Ceniony specjalista w zakresie leczenia schorzeń żył. Wykonuje małoinwazyjne zabiegi pozwalające leczyć żylaki kończyn dolnych. Stosuje między innymi skleroterapię i wewnątrznaczyniowe procedury leczenia żylaków. Przeprowadza też laserowe zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych. Jest także uznanym i jednym z nielicznych w Polsce specjalistów w zakresie proktologii estetycznej. Wykonuje małoinwazyjne zabiegi leczenia hemoroidów metodami, takimi jak: gumowanie metodą Barrona, laseroterapia czy skleroterapia. Leczy też szczelinę odbytu botoksem i laserem. W swojej pracy często sięga po techniki hybrydowe, które przynoszą jeszcze lepsze rezultaty terapii.

Lokalizacja

Lek. med. Jan Bujok pracuje w Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Ogólnej Kriocentrum w Józefowie niedaleko Warszawy oraz w Warszawskim Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia Una Medica.

Data uzyskania uprawnień:

 • 1957

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Ogólna
 • Chirurgie

Członkostwo:

 • Inne:
 • Towarzystwo Chirurgów Polskich
 • Inne:
 • Towarzystwo Chirurgów Polskich

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 100

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Opinie (4)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Polecam, lekarz z powołania.

Polecam doktora Jana Bujoka

Historia ukończona (Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej):

Wspaniały lekarz z powołaniem. Niezwykle rzetelny i sumienny. Pomógł mi skutecznie, a przy tym wykazał się tak ludzkim i profesjonalnym podejściem, że nie wyobrażam sobie by o tym nie napisać. Tacy Ludzie to skarb dla ludzkości! Gorąco polecam, jak s...Czytaj więcej

Dr Bujok to pierwszy lekarz, który odpowiedział na każde moje pytanie

Historia ukończona (Skleroterapia):

Od początku drugiej ciąży miałam problem z żylakami, dlatego poszłam do dr Bujoka 2tyg temu. Zostałam mile zaskoczona, bo to pierwszy lekarz, który odpowiedział na KAŻDE moje pytanie. Sam zabieg nie był zbytnio przyjemny, ale poszedł bardzo sprawnie....Czytaj więcej

dr Jan Bujok udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (1)

dr Jan Bujok udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (10)

Skleroterapia w lecie
Odpowiedź specjalisty · 7 wrz 2018

Witam Okres letni sam w sobie nie jest przeciwwskazaniem do wykonania skleroterapii. Producent preparatu zaleca stosowanie kompresoterapii, czyli noszenia specjalnej pończochy przez 10 dni po zabiegu, co nie jest łatwe podczas letnich upałów....

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
dr Jan Bujok udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!