NZOZ KRIOCENTRUM

(36) 100% poleca
Józefów
Cena od: 3.500 zł do 6.000 zł
W Kriocentrum prowadzimy działalność z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej, flebologii i proktologii, kosmetologii, ginekologii estetycznej, ortopedii i zastosowania w niej komórek macierzystych.  Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu modelowania sylwetki, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, kosmetologii, dermatologii, chirurgii, flebologii, proktologii, ginekologii estetycznej oraz ortopedii. Aktualnie do naszego zespołu należą... (evlt Warszawa)

dr n. med. Diana Kupczyńska - ARS ESTETICA

(119) 100% poleca
Warszawa
Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, lekarzem medycyny estetycznej związanym z Kliniką Ars Estetica, gdzie zajmuję się zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej, flebologii oraz ginekologii estetycznej.  Wśród wykonywanych w klinice Ars Estetica zabiegów medycyny estetycznej znajdują się m.in. powiększanie ust kwasem hialuronowym, wypełnianie zmarszczek, korekta zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapia igłowa, lifting bez skalpela... (evlt Warszawa)

dr n. med. Wojciech Rybak - ARS ESTETICA

(74) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 2.500 zł do 4.200 zł
Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, posiadam również certyfikat lekarza medycyny estetycznej, który uzyskałem w grupie pierwszych certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Założyłem i prowadzę prywatną Klinikę Ars Estetica oraz Klinikę Rybak Clinics, które obecnie posiadają dwa oddziały - we Wrocławiu i w Warszawie. Jestem członkiem wielu stowarzyszeń branżowych w Polsce - Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa... (laserowe usuwanie żylaków Warszawa)

dr Jan Bujok

(3) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 3.000 zł do 4.500 zł
Lek. med. Jan Bujok jest chirurgiem ogólnym oraz flebologiem. Specjalizuje się w małoinwazyjnych metodach leczenia żylaków oraz w zabiegach z zakresu proktologii estetycznej. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP). Pracuje w Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Ogólnej Kriocentrum w Józefowie niedaleko Warszawy oraz w Warszawskim Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia Una Medica. Ceniony specjalista w zakresie leczenia schorzeń... (evlt Warszawa)

Dr n. med. Michał Kowalczewski - ARS ESTETICA

(42) 100% poleca
Warszawa
Lek. med. Michał Kowalczewski ukończył studia na I Wydziale Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Poza praktykami lekarskimi w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej WUM w Warszawie zawodowo zajmuje się medycyną estetyczną, głównie flebologią. Lek. med. Michał Kowalczewski przyjmuje pacjentów między innymi w klinice Ars Estetica. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu flebologii (leczenie żylaków), a także chirurgii... (evlt Warszawa)

Dr Maciej Kulicki

(16) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 3.500 zł do 6.500 zł
Lek. med. Maciej Kulicki to jeden z najlepszych ekspertów w zakresie chirurgii plastycznej w kraju. Prowadzi swoją własną klinikę w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.Swoim pacjentom oferuje szeroki zakres wykonywanych zabiegów. Specjalizuje się przede wszystkim w plastyce piersi (augmentacja, mammoplastyka, mastopeksja), twarzy (podniesienie, modelowanie) i brzucha (abdominoplastyka, odsysanie... (evlt Warszawa)

Klinika dr Osadowska

(7) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 3.500 zł do 4.500 zł
Klinika dr Osadowska posiada trzy placówki: w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. Specjalizuje się w modelowaniu sylwetki oraz kompleksowej poprawie wyglądu ciała i twarzy. To wyjątkowe miejsce, które oferuje swoje usługi między innymi modelkom. Klinika dr Osadowska specjalizuje się w modelowaniu sylwetki wybranymi metodami. Wśród nich znalazła się liposukcja, czyli usuwanie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. W klinice stosowana... (laserowe usuwanie żylaków Warszawa)

dr Thomas Drazba

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 3.000 zł do 4.500 zł
Lek. med. Thomas Drazba jest chirurgiem ogólnym oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w operacjach plastycznych opartych na autologicznym przeszczepie tłuszczu, małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz laserowym usuwaniu żylaków. Pracuje w warszawskiej Klinice Chirurgii Ogólnej Wojskowego Instytutu Medycznego. Zawodowo jest też związany z prywatnym Centrum Medycyny Estetycznej I Chirurgii Ogólnej Kriocentrum w Józefowie.Doskonały... (laserowe usuwanie żylaków Warszawa)

Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii

(55) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Mazowieckie
ELITE to nie tylko centrum laseroterapii i modelowania sylwetki. Nasi pacjenci mogą również skorzystać z najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii, które pomogą zadbać o atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie. W ELITE korzystamy z innowacyjnych i najbardziej skutecznych technologii. Nasze dwa warszawskie salony oferują szeroki wachlarz zabiegów odchudzających, wykorzystujących światło lasera, usuwających... (evlt Warszawa)

prof. nadzw. UJK dr hab. n. med. Maciej Kielar

(2) 100% poleca
Warszawa
Prof. dr hab. n. med. Maciej Kielar jest chirurgiem ogólnym i naczyniowym. Specjalizuje się w chirurgii laparoskopowej, operacyjnym leczeniu chorób tętnic i żył oraz zabiegach flebologii estetycznej z wykorzystaniem laserów. Wykonuje także operacje usuwania zmian skórnych. Jeden z założycieli Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (PTChN). Należy do kilku prestiżowych stowarzyszeń: Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP), Polskiego Towarzystwa... (evla Warszawa)

ARS ESTETICA – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

(60) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 2.500 zł do 6.500 zł
Ars Estetica jest kliniką medycyny estetycznej, laseroterapii, flebologii i chirurgii plastycznej. Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze specjalizujący się w medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, laseroterapii, flebologii, proktologii oraz kosmetologii. Pacjentom, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług dajemy gwarancję najwyższej jakości wykonywanych zabiegów. Odpowiednio dopasowane procedury pozwalają na opóźnienie procesów... (laserowe usuwanie żylaków Warszawa)

Lecznica Melitus

(5) 100% poleca
Warszawa
Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging MELITUS  specjalizuje się w dermatologii estetycznej w myśl filozofii anty-aging, której celem jest profilaktyka i pielęgnacja zdrowia, wydłużanie życia i poprawianie jego jakości niezależnie od wieku. Koncentruje się bardziej na człowieku zdrowym i jego stanach fizjologicznych związanych chociażby z menopauzą i andropauzą.Lecznica Melitus oferuje porady z zakresu dermatologii leczniczej, estetycznej... (laserowe usuwanie żylaków Warszawa)

MediDerm Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej dr Roman Prończuk

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 350 zł
Medi-Derm to nowoczesna prywatna klinika, znajdująca się w Warszawie, która oferuje swoim pacjentom kompleksową opiekę w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, dermatochirurgii, zabiegów laserowych, flebologii i kosmetologii.Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medi-Derm specjalizuje się w medycynie estetycznej, jak również w leczeniu chorób skóry, w tym bezpiecznym korygowaniu jej niedoskonałości i odmładzaniu. W ofercie znajdują... (evla Warszawa)

dr Cezary Szary

(3) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 4.000 zł do 4.000 zł
Lek. med. Cezary Szary jest radiologiem i flebologiem. Zajmuje się małoinwazyjnym leczeniem chorób układu żylnego. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF), International Union of Angiology – IUA (pol. Międzynarodowy Związek Angiologii), European Society of Radiology – ESR (pol. Europejskiego Towarzystwa Radiologii) oraz Radiological Society of North America – RSNA (pol. Radiologiczne Towarzystwo Ameryki... (evlt Warszawa)

dr Justyna Wilczko

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 4.000 zł
Lek. med. Justyna Wilczko jest internistą i flebologiem. Specjalizuje się w małoinwazyjnym leczeniu chorób żył. Należy do kilku prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF), Polskiego Towarzystwa Internistów (PTI), Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK) oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran (PTLR). Pracuje w Klinice Flebologii w Warszawie, której jest współzałożycielem.Znakomita specjalistka w zakresie małoinwazyjnego... (evlt Warszawa)

Dr n. med. Adam Zieliński

(1) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 3.650 zł do 6.100 zł
Dr n. med. Adam Zieliński jest specjalistą chirurgi ogólnej oraz chirurgii naczyniowej. Specjalizuje się we flebologii – czyli leczeniu chorób żył. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Warszawie, w centrum medycznym doktorA.Dr n. med. Adam Zieliński specjalisuje się w diagnostyce i leczeniu chorób żylnych (flebologii). Swoim pacjentom pomaga w leczeniu dolegliwości takich jak żylaki kończyn dolnych, owrzodzenia oraz zmiany skórne pochodzenia... (evla Warszawa)

Dr n. med. Aleksandra Rymsza

Brak rekomendacji
Warszawa
Dr n. med. Aleksandra Rymsza jest specjalistką z zakresu dermatologii i wenerologii. Pracuje w prywatnej placówce medycyny estetycznej Dr Szczyt, która mieści się w Warszawie. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej (PTMPiP). Jest również członkiem World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine (WSOAAM, Międzynarodowego... (evlt Warszawa)

dr nauk medycznych Marcin Trochimczuk

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 2.100 zł
Dr n. med. Marcin Trochimczuk jest chirurgiem ogólnym i naczyniowym. Specjalizuje się w leczeniu żylaków. Należy do grona członków Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (European Society of Vascular Surgery – ESVS), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (PTChN) oraz Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF). Pracuje we własnej Klinice w Klaudynie. Zawodowo jest również związany z Oddziałem Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wolskiego... (evlt Warszawa)

Dr hab. n. med. Wojciech Bik

Brak rekomendacji
Warszawa
Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik jest specjalistą endokrynologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych II stopnia. Od 2008 roku pełni funkcję kierownika Zakładu Neuroendokrynologii Klinicznej CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Poza tym jest zastępcą dyrektora ds. dydaktycznych we wspomnianej placówce.Prof. dr hab. n. med. Wojciech Bik specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zmian skórnych, które są związane z zaburzeniami funkcji... (laserowe usuwanie żylaków Warszawa)

Szpital Medicover

(1) 100% poleca
Warszawa
Szpital Medicover to wielospecjalistyczna placówka medyczna, oferująca swoim pacjentom konsultacje z wieloma ekspertami, zajmującymi się między innymi chirurgią, ginekologią, urologią czy kardiologią. Kładzie także nacisk na chirurgię plastyczną i medycynę estetyczną. Szpital znajduje się w Warszawie.Szpital Medicover w zakresie chirurgii plastycznej oferuje swoim pacjentom operacje korygujące wygląd ciała. Pomiędzy nimi znalazła się plastyka... (laserowe usuwanie żylaków Warszawa)

VEIN CLINIC - specjalistyczne leczenie żylaków

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 2.500 zł do 4.500 zł
VEIN CLINIC specjalizuje się w leczeniu żylaków, ich diagnostyka i leczenie zgodnie z najnowszymi osiągnięciami flebologii są celem naszego działania. Zapewniamy naszym pacjentom najwyższej jakości ekspertyzę i nowoczesny sprzęt do diagnostyki i leczenia. Różnej wielkości żylaki, pajączki żylne są leczone skleroterapią i laserem, metodami indywidualnie dopasowanymi do potrzeb każdego pacjenta. Żylaki - leczenie Niechirurgiczne metody leczenia... (evla Warszawa)

Dr Monika Bujanowska

(1) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 3.500 zł do 6.500 zł
Lek.med. Monika Bujanowska jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz medycyny pracy, a także lekarzem medycyny estetycznej, która od wielu lat dominuje w jej życiu zawodowym. Należy do grona członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Przyjmuje pacjentów własnej klinice medycyny estetycznej w Warszawie.Wśród jej zainteresowań zawodowych pierwsze miejsce zajmują zabiegi odmładzające. Przeprowadza zabiegi na twarz... (evlt Warszawa)

KLINIKA KRAJEWSKI

(3) 100% poleca
Warszawa
Klinika Krajewski to 3 placówki – Warszawa Centrum-Powiśle, Warszawa Mokotów i Radom, w których Pacjenci pod okiem specjalistów w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i ginekologii, korzystają z najnowocześniejszych technologii zestawionych w indywidualne programy terapeutyczne.Dermatologia, Medycyna estetyczna, Kosmetologia, Chirurgia Plastyczna, Ginekologia nowoczesna. Klinika Krajewski to zespół wykwalifikowanych specjalistów... (laserowe usuwanie żylaków Warszawa)

Dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Brak rekomendacji
Warszawa
Dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk jest lekarzem medycyny estetycznej, od ponad 10 lat specjalizującym się we flebologii - diagnostyce i leczeniu niewydolności żylnej. Pracuje w Warszawie. Jest członkiem polskich i międzynarodowych stowarzyszeń, takich jak: ESCAD - European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology ESCAD PTF - Polskie Towarzystwo Flebologiczne PTMEiAA - Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging... (evla Warszawa)

Dr Jerzy Szysz

Brak rekomendacji
Warszawa
Lek. med. Jerzy Szysz jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (ESPRAS). Pracuje w należącym do Centrum Medycznego EMC Szpitalu Św. Anny w Piasecznie.Lek. med. Jerzy Szysz specjalizuje się w operacjach plastycznych, mających na celu... (evlt Warszawa)

Dr Ilona Osadowska

(3) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 3.500 zł do 4.500 zł
Lek. med. Ilona Osadowska jest chirurgiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w niechirurgicznych zabiegach odmładzających oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jest założycielem i członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Prowadzi sieć klinik Dr Osadowska, znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie oraz Warszawie.Ekspertka w dziedzinie małoinwazyjnych metod... (laserowe usuwanie żylaków Warszawa)

dr n. med. Naser Dib

Brak rekomendacji
Warszawa
Dr Naser Dib - specjalista chirurgii ogólnej, posiada II stopień specjalizacji.Od początku swojej kariery lekarskiej doktor Naser Dib zajmuje się leczeniem chorób żył. Specjalizuje się między innymi w leczeniu żylaków za pomocą metod chirurgii klasycznej, włącznie z wykorzystaniem miniflebektomii. Łączy podejście klasyczne (chirurgiczne) z technikami mniej inwazyjnymi, takimi jak laseroterapia i skleroterapia żylaków. Odbył liczne staże specjalistyczne... (evlt Warszawa)

dr hab. n. med. Tomasz Grzela

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 4.000 zł
Dr hab. n. med. Tomasz Grzela jest lekarzem i nauczycielem akademickim z przeszło 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Pracę zawodową i dydaktyczną dzieli z badaniami naukowymi z zakresu medycyny molekularnej. Jest autorem oraz współautorem kilkudziesięciu publikacji w międzynarodowych czasopismach specjalistycznych.Dr hab. n. med. Tomasz Grzela zajmuje się przeprowadzaniem kompleksowej diagnostyki dopplerowskiej żył oraz wykonuje małoinwazyjne... (evlt Warszawa)

Dr Krzysztof Potocki

(2) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 3.500 zł do 6.500 zł
Lek. med. Krzysztof Potocki to doświadczony i wysoce wykwalifikowany chirurg plastyczny prowadzący swoją własną klinikę w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.Specjalista w zakresie chirurgii plastycznej – wykonuje szereg zabiegów, ze szczególnym uwzględnieniem okolic piersi, twarzy, brzucha, ud i ramion. Pacjenci mogą skorzystać z bogatej oferty usług plastycznych. Dotyczy to między innymi... (evla Warszawa)

Klinika Flebologii

(2) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 4.000 zł do 4.000 zł
Klinika Flebologii to nowoczesna placówka medyczna zlokalizowana w samym sercu Warszawy, zajmująca się kompleksowo diagnostyką i leczeniem chorób układu żylnego, w tym żylaków.Klinika Flebologii to zespół pielęgniarek i lekarzy, którzy od lat z pasją zajmują się chorobami układu żylnego. Siłą naszego zespołu jest kompleksowe podejście do problemów i dolegliwości zgłaszanych przez Pacjentów. W ofercie diagnostycznej znajdziecie między innymi... (laserowe usuwanie żylaków Warszawa)

dr n. med. Barbara Matwiszyn

Brak rekomendacji
Warszawa
dr n med. Barbara Matwiszyn jest wybitnym endokrynologiem a także specjalistą chorób wewnętrznych i pediatrii. Pani doktor swoje ogromne doświadczenie zdobyła dzięki pracy w wielu ośrodkach klinicznych i naukowych. Pracowała między innymi w Klinice Endokrynologii CMKiP, Klinice Kardiologii i Klinice Diabetologii w Warszawie, oraz w Lecznicy Ministerstwa Zdrowia. Pracowała również naukowo, ma wiele publikacji w polskiej... (laserowe usuwanie żylaków Warszawa)

Klinika w Klaudynie sp. z o.o.

Brak rekomendacji
Klaudyn
Cena od: 2.100 zł
Klinika w Klaudynie istnieje od 2005 roku. Głównym celem założenia Kliniki było spełnienie oczekiwań pacjentów, którzy szukają miejsca, gdzie mogli być leczeni przez doświadczonych lekarzy, w miejscu zapewniającym im komfort, bezpieczeństwo i miłą atmosferę. Jesteśmy nowoczesną placówką. Wokół siebie skupiliśmy specjalistów, których wieloletnie doświadczenie daje Państwu gwarancję wysokiego poziomu usług medycznych wykonywanych w Klinice... (evlt Warszawa)

dr n.med Paweł Lewandowski

(3) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 3.500 zł do 5.000 zł
Dr n. med. Paweł Lewandowski jest znanym i cenionym lekarzem specjalizującym się w leczeniu żylaków. Z wykształcenia internista, kardiolog oraz angiolog. Zawodowo jest związany z warszawską Kliniką Kardiologii, gdzie pracuje jako kardiolog inwazyjny. Pacjentów diagnozuje i leczy również w prywatnym Centrum Medycznym Vita-Medica.Ekspert w dziedzinie chorób serca i naczyń krwionośnych. Kardiolog z wieloletnim stażem. Jego życie zawodowe skupia... (laserowe usuwanie żylaków Warszawa)

dr Andrzej Kępa

(27) 100% poleca
Świdnica
Cena od: 3.000 zł do 4.000 zł
Lek. med. Andrzej Kępa jest lekarzem medycyny estetycznej z długoletnim stażem. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Należy do wielu prestiżowych stowarzyszeń. Jest członkiem: Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), American Academy of Aesthetic Medicine – AAAM (pol. Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej), World Society of Anti-Aging Medicine – WOSAAM (pol. Światowe Towarzystwo Medycyny... (evla Warszawa)

dr n.med. Jacek Waligóra

(3) 100% poleca
Warszawa
Dr n. med. Jacek Waligóra jest specjalistą chirurgii ogólnej i laserowej. W swojej pracy z zakresu medycyny estetycznej zajmuje się przede wszystkim laseroterapią, w tym laserowym leczeniem żylaków. Dla swoich pacjentów przygotował Gabinet Chirurgii Ogólnej i Laserowej w Warszawie.Dr n. med. Jacek Waligóra jest specjalistą chirurgii ogólnej i laserowej, skoncentrowanym przede wszystkim na zabiegach małoinwazyjnych. W swoim gabinecie oferuje... (evlt Warszawa)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Doktor w Warszawie robił żylaki mojemu mężowi, który z problemem chodził ładnych parę lat. Miał duże poskręcane żylaki i każdy lekarz mówił że jedyne co może zrobić to operacja. Jednak my z mężem chcieliśmy uniknąć takiej ingerencji. Dopiero doktor Rybak zaproponował metodę leczenia parą. Mąż miał wykonany zabieg od razu na dwóch nogach, całość trwała godzinę a w poniedziałek już normalnie poszedł do pracy. Jesteśmy oboje wdzięczni doktorowi za pomoc.

Jestem pół roku po zabiegu laserowego leczenia żylaków, który wykonał dr Rybak. Mogę śmiało powiedzieć że moje problemy się skończyły. Nogi nie bolą a ja dość szybko wróciłam do normalnego życia. Polecam szczerze bo to lekarz z powołania.