Lux Med Szpital św. Elżbiety

Lux Med Szpital św. Elżbiety

(1 Opinia)·100% poleca
Dodaj opinię
Goszczyńskiego 1, Warszawa, Mazowieckie
Lux Med Szpital św. Elżbiety
Lux Med Szpital św. Elżbiety
(1 Opinia)·100% poleca

Informacje

Szpital św. Elżbiety LUX MED na warszawskim Mokotowie to jeden z największych w Polsce wielospecjalistycznych szpitali prywatnych. Zapewnia kompleksową opiekę medyczną, w tym pełną diagnostykę i leczenie w jednej placówce. W ofercie znajdują się zabiegi operacyjne i diagnostyczne, pogłębione badania i przeglądy stanu zdrowia, a także konsultacje specjalistów oraz hospitalizacje. Zapewniamy kompleksowe leczenie zachowawcze, a gdy jest potrzeba to również operacyjne. Ta nowoczesna placówka zapewnia dostęp nie tylko do wysoko wykwalifikowanej kadry, ale także wsparcie ponad 200 lekarzy z ponad 13 dziedzin medycyny – nie tylko chirurgii ogólnej, ale także m.in. z urologii, proktologii, ginekologii, bariatrii czy też onkologii.

W ramach leczenia bariatrycznego w Szpitalu św. Elżbiety powstałoCentrum Leczenia Otyłości oraz oferujemy pełen wachlarz badań diagnostycznych – zapewniamy dostęp do rezonansu magnetycznego, tomografu komputerowego, konsultacji psychologicznych, dietetycznych oraz kardiologicznych.

W Szpitalu św. Elżbiety działa Centrum Chirurgii Robotycznej gdzie zespół wykwalifikowanych lekarzy wykonuje prostatektomię radykalną w asyście najnowszego na rynku Polskim robota chirurgicznego.

W Szpitalu 24 godziny na dobę działa Pomoc Doraźna gdzie oferujemy pacjentom pomoc w nagłych przypadkach zdrowotnych. Szpital św. Elżbietyprzeznaczony jest dla pacjentów, u których wystąpiły takie objawy jak: ból brzucha, silna infekcja, wysoka gorączka, bóle w klatce piersiowej, wysokie ciśnienie krwi, zakażenie układu moczowego oraz kolka nerkowa.

Szpital św. Elżbiety ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) w zakresie poradni ginekologicznej, urologicznej oraz oddziałach chirurgii jednego dnia.

Ośrodek znajduje się na warszawskim Mokotowie. Szpital dysponuje komfortowymi pokojami jednoosobowymi, dwuosobowymi oraz trzyosobowymi. Łącznie w Szpitalu św. Elżbiety znajdują się 43 łóżka. Każdy z pokoi wyposażony jest w prywatną łazienkę, telewizor oraz klimatyzację. Pacjenci mają możliwość skorzystania z ogólnodostępnej sieci WIFI. Na terenie szpitala znajduje się również duży parking dla pacjentów i odwiedzających.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (1)

5.0
1 Opinia · 100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (6)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.