lek. med. Maria Luśnia-Kondaszewska

lek. med. Maria Luśnia-Kondaszewska

Brak opinii
Dodaj opinię
Kubusia Puchatka 36 , Koszalin, Zachodniopomorskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
lek. med. Maria Luśnia-Kondaszewska
lek. med. Maria Luśnia-Kondaszewska
Brak opinii

Informacje

  • 1176 wizyt na profilu

Lek. med. Maria Luśnia-Kondaszewska jest lekarzem dermatologiem wenerologiem. Od wielu lat zajmuje się dermatologią estetyczną. Jest członkinią kilku towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych. Jest również członkinią-założycielką Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Na co dzień prowadzi prywatną praktykę lekarską, Gabinet Medycyny Estetycznej Laserowej i Ogólnej w Koszalinie.

Specjalizuje się w dermatologii i wenerologii. Na co dzień zajmuje się również medycyną i dermatologią estetyczną. W swoim gabinecie oferuje między innymi zabiegi z zakresu odmładzania (np. wstrzykiwanie toksyny botulinowej i mikrodermabrazję). Można się do niej zwracać z problemem rozszerzonych naczynek krwionośnych lub innego rodzaju przebarwieniami skóry (terapia laserem). Wśród innych dostępnych zabiegów jest np. mezoterapia stosowana w leczeniu takich problemów jak łysienie czy rozstępy i blizny. Lek. med. Maria Luśnia-Kondaszewska specjalizuje się usuwaniu nadpotliwości przy wykorzystaniu toksyny botulinowej A. W jej gabinecie wykonuje się również zabiegi antycellulitowe, takie jak masaż pompą ssącą działający na zasadzie próżni czy tlenoterapia.

Lek. med. Maria Luśnia-Kondaszewska prowadzi nowocześnie wyposażony Gabinet Medycyny Estetycznej Laserowej i Ogólnej. Gabinet mieści się w Koszalinie. Wyposażony jest m.in. w nowoczesny laser diodowy Light Sheer. Pani doktor bardzo dba o przyjazną atmosferę w gabinecie oraz poczucie bezpieczeństwa swoich pacjentów. Stara się tak dobierać poszczególne terapie aby były ona jak najmniej inwazyjne dla zdrowia pacjenta, a ich efekt był jak najbardziej naturalny.

Jest lekarzem z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. W roku 1990 uzyskała specjalizację I-go stopnia z dermatologii i wenerologii. Ukończyła także kursy i szkolenia z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w kongresach poświęconych tym dziedzinom.

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (8)

lek. med. Maria Luśnia-Kondaszewska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!