Poddałem się Liposukcji Ultradźwiękowej u Dr Agaty Dombek i ...

Poddałem się Liposukcji Ultradźwiękowej u Dr Agaty Dombek i ...

Poddałem się Liposukcji Ultradźwiękowej u Dr Agaty Dombek i jestem BARDZO zadowolony. Wcześniej rok intensywnych ćwiczeń na siłowni z trenerem i regularnych zajęć fitness ... to wszystko przy uzupełnieniu cateringiem dietetycznym i mimo wypracowanej ładnej sylwetki nadal wisiał mi brzuch [moje wymiary 182cm x 75kg] Odessano mi 800ml tłuszczu z brzucha. Poinformowano, że efekt końcowy będzie widoczny po 4-10miesiącach. Zabieg miałem w styczniu 2016, po miesiącu mimo lekkiej opuchlizny już byłem bardzo zadowolony. Dziś [28-03-2016] jestem przeszczęśliwy, a ponoć ma być jeszcze lepiej. Zaufałem młodej Pani Doktor i jestem BARDZO zadowolony. Bez jakichkolwiek powikłań i efekty piorunujące. W maju wrzucę jeszcze zdjęcie sprzed i po :) Pozdrawiam, dziękuję i zdecydowanie POLECAM!

Pokazać komentarze7 Skryć komentarze7

Witam serdecznie, mam ten sam problem, lata ćwiczeń zdrowa dieta a brzuch stoi w miejscu. Irytuje mnie to nieziemsko i zastanawiam się nad podjęciem tego samego kroku. Bardzo mnie interesuje cena jaką Pan zapłacił za tę operację, czy mogła bym prosić?

Odpowiedź na: biala83

Witam, tak jak napisałem. Łącznie 6000pln [ze znieczuleniem i wszystkim incl]

koniecznie zdjecia :)

Witam,
jestem umówiony na zabieg u Pani Doktor, Proszę o pomoc i informację odnośnie wrażeń z wizyty, zabiegu oraz konsultacji po zabiegu (opieki) ? W sieci jest mało informacji na temat pani doktor i jej doświadczenia. Będę wdzięczny za pomoc i informacje. Mój mail: tom.w11@wp.pl. pozdrawiam

Odpowiedź na: Zarejestrowany użytkownik

Na zabiegu się śpi. Budzimy się lekarz jest przy nas. Potem wychodzimy. Jeśli pytania są to w nocy doktor preferuje kontakt smsem. Po zabiegu nie ma potrzeby opieki [u mnie nie było]. Gdy czułem potrzebę to umawiałem się na termin i jechałem do Pani doktor [2 razy] ale potrzeby nie ma. Zabieg bezproblemowy ... u mnie był bezproblemowy.

Witam i gratuluję udanej decyzji! Ciekawi mnie, w jaki sposób dowiadywałeś się o możliwościach liposukcji. Jest ich coraz więcej: BodyJet, BodyTite, SlimLipo, VaserLipo. Czy liposukcję ultradźwiękową zasugerowała Ci Pani Doktor na konsultacji?
Pozdrawiam
Zuza

Odpowiedź na: Zuza

Witaj,

liposukcję dobiera lekarz, chyba że pacjent nalega na jakąś konkretną. Ogólnie im nowsza technika, tym lepsza dokładność i precyzja wykonania. Przed zapisaniem się na zabieg spędziłem godziną u lekarza... miałem wiele obaw... dziury pozabiegowe - czy będą widoczne ... a co jak nagle przytyję, czy nie zacznę wyglądać śmiesznie i masa innych. Taka konsultacja jest bezpłatna i nie obliguje do zapisania się na zabieg.

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy