Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Poddałem się Liposukcji Ultradźwiękowej u Dr Agaty Dombek i ...

Po zabiegu Warto
maciej355997
maciej355997
Utworzono: 29 mar 2016 · Zaktualizowano: 15 kwi 2016

O lekarzu

NZOZ KRIOCENTRUM
NZOZ KRIOCENTRUM Mazowieckie
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Poddałem się Liposukcji Ultradźwiękowej u Dr Agaty Dombek i ...

Historia

Poddałem się Liposukcji Ultradźwiękowej u Dr Agaty Dombek i jestem BARDZO zadowolony. Wcześniej rok intensywnych ćwiczeń na siłowni z trenerem i regularnych zajęć fitness ... to wszystko przy uzupełnieniu cateringiem dietetycznym i mimo wypracowanej ładnej sylwetki nadal wisiał mi brzuch [moje wymiary 182cm x 75kg] Odessano mi 800ml tłuszczu z brzucha. Poinformowano, że efekt końcowy będzie widoczny po 4-10miesiącach. Zabieg miałem w styczniu 2016, po miesiącu mimo lekkiej opuchlizny już byłem bardzo zadowolony. Dziś [28-03-2016] jestem przeszczęśliwy, a ponoć ma być jeszcze lepiej. Zaufałem młodej Pani Doktor i jestem BARDZO zadowolony. Bez jakichkolwiek powikłań i efekty piorunujące. W maju wrzucę jeszcze zdjęcie sprzed i po :) Pozdrawiam, dziękuję i zdecydowanie POLECAM!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983
zuza191983
Użytkownik wyróżniony

·

· 15 kwi 2016

Witam i gratuluję udanej decyzji! Ciekawi mnie, w jaki sposób dowiadywałeś się o możliwościach liposukcji. Jest ich coraz więcej: BodyJet, BodyTite, SlimLipo, VaserLipo. Czy liposukcję ultradźwiękową zasugerowała Ci Pani Doktor na konsultacji?

Pozdrawiam

Zuza

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.