Poddałem się Liposukcji Ultradźwiękowej u Dr Agaty Dombek i ...

Poddałem się Liposukcji Ultradźwiękowej u Dr Agaty Dombek i ...

Zarejestrowany użytkownik

Poddałem się Liposukcji Ultradźwiękowej u Dr Agaty Dombek i jestem BARDZO zadowolony. Wcześniej rok intensywnych ćwiczeń na siłowni z trenerem i regularnych zajęć fitness ... to wszystko przy uzupełnieniu cateringiem dietetycznym i mimo wypracowanej ładnej sylwetki nadal wisiał mi brzuch [moje wymiary 182cm x 75kg] Odessano mi 800ml tłuszczu z brzucha. Poinformowano, że efekt końcowy będzie widoczny po 4-10miesiącach. Zabieg miałem w styczniu 2016, po miesiącu mimo lekkiej opuchlizny już byłem bardzo zadowolony. Dziś [28-03-2016] jestem przeszczęśliwy, a ponoć ma być jeszcze lepiej. Zaufałem młodej Pani Doktor i jestem BARDZO zadowolony. Bez jakichkolwiek powikłań i efekty piorunujące. W maju wrzucę jeszcze zdjęcie sprzed i po :) Pozdrawiam, dziękuję i zdecydowanie POLECAM!

Pokazać komentarze7 Skryć komentarze7
biala83

Witam serdecznie, mam ten sam problem, lata ćwiczeń zdrowa dieta a brzuch stoi w miejscu. Irytuje mnie to nieziemsko i zastanawiam się nad podjęciem tego samego kroku. Bardzo mnie interesuje cena jaką Pan zapłacił za tę operację, czy mogła bym prosić?

Zobacz odpowiedź
Zarejestrowany użytkownik

Witam, tak jak napisałem. Łącznie 6000pln [ze znieczuleniem i wszystkim incl]

Karolina

koniecznie zdjecia :)

Zarejestrowany użytkownik

Witam,
jestem umówiony na zabieg u Pani Doktor, Proszę o pomoc i informację odnośnie wrażeń z wizyty, zabiegu oraz konsultacji po zabiegu (opieki) ? W sieci jest mało informacji na temat pani doktor i jej doświadczenia. Będę wdzięczny za pomoc i informacje. Mój mail: tom.w11@wp.pl. pozdrawiam

Zobacz odpowiedź
Zarejestrowany użytkownik

Na zabiegu się śpi. Budzimy się lekarz jest przy nas. Potem wychodzimy. Jeśli pytania są to w nocy doktor preferuje kontakt smsem. Po zabiegu nie ma potrzeby opieki [u mnie nie było]. Gdy czułem potrzebę to umawiałem się na termin i jechałem do Pani doktor [2 razy] ale potrzeby nie ma. Zabieg bezproblemowy ... u mnie był bezproblemowy.

Zuza

Witam i gratuluję udanej decyzji! Ciekawi mnie, w jaki sposób dowiadywałeś się o możliwościach liposukcji. Jest ich coraz więcej: BodyJet, BodyTite, SlimLipo, VaserLipo. Czy liposukcję ultradźwiękową zasugerowała Ci Pani Doktor na konsultacji?
Pozdrawiam
Zuza

Zobacz odpowiedź
Zarejestrowany użytkownik

Witaj,

liposukcję dobiera lekarz, chyba że pacjent nalega na jakąś konkretną. Ogólnie im nowsza technika, tym lepsza dokładność i precyzja wykonania. Przed zapisaniem się na zabieg spędziłem godziną u lekarza... miałem wiele obaw... dziury pozabiegowe - czy będą widoczne ... a co jak nagle przytyję, czy nie zacznę wyglądać śmiesznie i masa innych. Taka konsultacja jest bezpłatna i nie obliguje do zapisania się na zabieg.

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Karolina11 04.06.2017
Warto

Witam, 12/4/17 miałam wykonaną przez Dr Kłosa liposukcję ud wewnetrznych i zewnętrznych, brzucha, boków i przeszczep do piersi. Po pierwsze - to nie jakiś  tam mało  inwazyjny Vaser jak piszą, ale OPERACJA... Więcej 

4 Lubię to   16 Komentarzy  
Specjaliści w Twojej okolicy