Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

4 cze 2020 · Zaktualizowano: 31 sty 2023

Powiększanie piersi 345 cc Mentor - wspaniały efekt!

Warto
Średnia cena: 19.000 zł
84259
83115

O lekarzu

Ocena:
Klinika i lekarz bardzo profesjonalni, wszystko na wysokim poziomie.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Dziś mija miesiąc po operacji. Jestem zachwycona. Piersi miękkie. Wszystko goiło się bez problemów. Bez drenów. Bez stanów zapalnych. Ból około 5 dni. Lekarz super. Młody, ambitny, konkretny. Rozmiar implantów dobiera proporcjonalnie do sylwetki. Odpowie dokładnie na każde pytanie zarówno mailowo jak i osobiście. Polecam.

46

Komentarzy (46)

Rszewczyk – wyszły przepięknie! :) Pozazdrościć! Jak obecnie wyglądam tak jak Ty przed operacją :( Lekarka wybrała mi ten sam implant co Tobie z malutkim niuansem, bo 350 cc Mentor, tylko nie wiem, czy okrągły, czy anatomiczny, bo nie mam napisane na kartce, którą od niej otrzymałam. Mam pytanie, czy wybrałabyś znów anatomiczny? Pytam, bo już masz, widzę. :) Powiedziała, że obydwa się u mnie sprawdzą. Zabieg mam 12 listopada i nie wiem, na jaki się zdecydować. Odpisz proszę :) Pozdrawiam.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Mały biust - duży problem

Witam od najmłodszych lat byłam przedmiotem kpin rówieśników , ze względu na mały biust , i chyba mogę stwierdzić że odbiło się to na mojej psychice, dlatego od 3-4 lat zamyślam nad zabiegiem powiększenia piersi, tylko skąd będę wiedziała czy...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.