Dr n. med. Artur Śliwiński

(14) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 18.500 zł do 20.500 zł
Dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center. AMC Art Medical Center to... (operacja plastyczna biustu Szczecin)

AMC Art Medical Center dr n. med. Artur Śliwiński

(43) 100 % poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od: 18.500 zł do 20.500 zł
AMC Art Medical Center Dr n. med.  ArturŚliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznejoraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielutowarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS,EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa ChirurgiiPlastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC ArtMedical Center. AMC Art Medical... (augmentacja piersi Szczecin)

Katarzyna Ostrowska-Clark

(7) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 13.800 zł do 17.000 zł
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (augmentacja piersi Szczecin)

Beauty Group - Klinika Chirurgii Plastycznej

(6) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 14.000 zł do 16.000 zł
Baeuty Group to szczecińska klinika chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów zarówno z Polski jak i z zagranicy, personel kliniki biegle włada językami: polskim, niemieckim oraz angielskim. Szczeciński ośrodek Beauty Group (dawniej Artplastica) specjalizuje się w chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycynie estetycznej. Pacjenci mogą się poddać takim zabiegom jak korekta nosa, lifting twarzy... (operacja plastyczna piersi Szczecin)

dr Piotr Burszewski

Brak opinii
Szczecin
Doktor Piotr Burszewski - specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Od lipca 2018 koordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w 109. Szpitalu Wojskowym z Przychodnią w Szczecinie. Aktualnie również chirurg plastyczny w AMC Art Medical Center w Szczecinie – prywatnym centrum medycznym, które w całości zostało zaprojektowane oraz wykonane, zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi i międzynarodowymi... (augmentacja biustu Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(2) 100 % poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark.Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor Ostrowskiej-Clark... (augmentacja piersi Szczecin)

Aesthetic Med

(18) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 14.000 zł do 16.000 zł
Aestetic-med to najstarsza klinika chirurgii plastycznej w północno-zachodnim regionie Polsce. Powstała w 1991 roku z inicjatywy dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka - specjalisty chirurgii plastycznej, który jest jej właścicielem i ordynatorem. Klinika posiada w pełni wyposażony blok operacyjny oraz część hotelową dla pacjentów. Dwukrotnie zwyciężyła w rankingu na najlepszą klinikę chirurgii plastycznej, zajęła również drugie miejsce w plebiscycie... (operacja plastyczna piersi Szczecin)

dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej

(17) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 12.500 zł do 14.500 zł
Dr n. med. Maciej Pastucha to doświadczony chirurg plastyk mieszkający i prowadzący swoją praktykę w miejscowości Dobra nieopodal Szczecina. To nie tylko doświadczony profesjonalista, ale wielki pasjonat wykonywanego zawodu. Od 2001 roku zajmuje się wyłącznie chirurgią estetyczną (plastyczną). W swojej karierze wykonał przeszło 4000 operacji estetycznych, w tym około 1400 operacji powiększania i rekonstrukcji piersi. Jest absolwentem Śląskiego... (operacja plastyczna piersi Szczecin)

Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny

Brak opinii
Szczecin
Profil kliniki Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się prywatną kliniką chirurgiczną istniejącą od 7 lat. Świadczymy usługi medyczne pacjentom z Polski jak również coraz większej ilości pacjentów z Danii, Szwecji, Niemiec, oraz Wielkiej Brytanii. Nasze usługi Dzięki naszej wszechstronności z pomocą wysoko wykwalifikowanych specjalistów, niejednokrotnie z międzynarodowym doświadczeniem, świadczymy kompleksowe usługi w takich dziedzinach jak:... (powiększenie piersi Szczecin)

dr n. med. Andrzej Dmytrzak

(12) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 12.500 zł
Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, właścicielem Aesthetic Med, najstarszej kliniki chirurgii plastycznej na Pomorzu Zachodnim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów plastyków - ISAPS, IPRAS oraz European Esthetic Academy, European School of Oncology... (powiększenie piersi Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Klinika na bardzo wysokim poziomie. Wiedza, umiejętności i zaangażowanie lekarzy zadziwiają a rezultat po zabiegu spełnił moje oczekiwania, do tego profesjonalna opieka i uśmiech pielęgniarek pomagają dojść do siebie po zabiegu. Wyjątkowe miejsce szczerze polecam!

Dzień Dobry panie Doktorze. Chciałabym umówić się na konsultację w sprawie powiększenia piersi. Z uwagi na fakt, iż mieszkam daleko od Szczecina (200 km) uznałam, iż lepiej będzie jeśli najpierw prześlę Panu zdjęcia i poproszę o wstępną ocenę oraz możliwości wykonania takiego zabiegu. Oczywiście zdaję sobie sprawę, iż każda - nawet pobieżna analiza wymaga poświęcenia czasu dlatego jeżeli uzna Pan za właściwe - jestem gotowa zapłacić za wstępną poradę "online". Jeżeli stwierdzi Pan, iż możliwe jest przeprowadzenie u mnie tego rodzaju zabiegu oraz zaproponuje Pan metodę - z chęcią umówię się na wizytę. Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale bardzo Cenię sobie pański i mój czas, dlatego uważam i jestem gotowa pokryć koszty jakiegokolwiek zaangażowania - nawet tego za pośrednictwem internetu Mam 37 lat, 168 cm wzrostu i ważę około 58 kg.

Ostatnie zapytania

"Chciałabym otrzymać więcej informacji o zabiegu..." "Chciałbym zapytać o oreintacyjną cenę..." · 6 gru 2020