Katarzyna Ostrowska-Clark

(7) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 13.000 zł do 17.000 zł
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (powiększenie piersi własnym tłuszczem Szczecin)

Aesthetic Med

(18) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 12.000 zł
Aestetic-med to najstarsza klinika chirurgii plastycznej w północno-zachodnim regionie Polsce. Powstała w 1991 roku z inicjatywy dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka - specjalisty chirurgii plastycznej, który jest jej właścicielem i ordynatorem. Klinika posiada w pełni wyposażony blok operacyjny oraz część hotelową dla pacjentów. Dwukrotnie zwyciężyła w rankingu na najlepszą klinikę chirurgii plastycznej, zajęła również drugie miejsce w plebiscycie... (wypełnianie biustu tłuszczem Szczecin)

dr n. med. Andrzej Dmytrzak

(12) 100 % poleca
Szczecin
Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, właścicielem Aesthetic Med, najstarszej kliniki chirurgii plastycznej na Pomorzu Zachodnim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów plastyków - ISAPS, IPRAS oraz European Esthetic Academy, European School of Oncology... (wypełnianie biustu tłuszczem Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(2) 100 % poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark.Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor Ostrowskiej-Clark... (przeszczep tłuszczu piersi Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

nika1

Witam mój problem jest z piersiami są nie równe zwiotczale przed zajściem w ciążę miałam miseczke d teraz lewa pierś jest o 2 rozmiary mniejsza a prawa o 1 w prawej mam wciągnięty sutek dziura jest dosyć już głęboka gdy jest ciepło odpaza się i czasem leci ropa byłam u lekarza pierś jak narazie jest zdrowa czeka mnie operacja ale nie wykonują na NFZ bo nie ma zmian rakowych. A jak narazie nie stać mnie na taką operacje

rolletic55

Witam, po rozeznaniu u wielu lekarzy w kwesti powiekszenia piersi metoda lipotranfer chciałabym zapytać Pana Doktora jakie maksymalnie ilosci w jedna piers pan wstrzykiwał ? oczywiście zdaje sobie sprawe że to wszytsko zależy od stanu wyjsciowego piersi czy tego czy jest skad i ile tłuszczu uda sie pozyskać, jednak wiem że niektorzy nie wstrzykuja wiecejniz 200ml, czy u pana przy dobrych warunkach jest szansa na wstrzykniecie okolo 350 ml w jedna piers? jeśli mowimy o cenie 9000?to z ilu miejsc pobiera pan tłuszcz? WIEM ZE TO DOSC KONKRETNE PYTANIA ALE NA KONSULTACJE CHCE PRZYJECHAC Z ŁODZI WIEC ZALEZY MI BY NIE JECHAC ZUPELNIE NIEZORIENTOWANA.

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy korzystają z Nil