Dr Marzena Majcherczyk-Skulimowska

(23) 100% poleca
Łódź
Cena od: 9.000 zł do 11.000 zł
Dr Marzena Majcherczyk - Skulimowska jest specjalistą chirurgii ogólnej, w Łodzi prowadzi własny gabinet Dream-med, gdzie wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.W zakresie medycyny estetycznej wykonujemy bezoperacyjne zabiegi usuwania i wypełniania zmarszczek, przywracania objętości twarzy i korygowania zapadniętych policzków z wykorzystaniem wypełniaczy lub własnej tkanki tłuszczowej, wypełniania doliny... (wypełnianie biustu tłuszczem Poznań)

dr Samir Ibrahim

(4) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Wielkopolskie
Lek. med. Samir Ibrahim jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz operacjach plastycznych okolic twarzy. Jest także specjalistą w zakresie chirurgii odtwórczej włosów. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń – polskich i międzynarodowych. Należy do: European Society of Hair Restoration Surgery – ESHRS (pol. Europejskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów), International Society of Hair Restoration... (przeszczep tłuszczu piersi Poznań)

Klinika dr Osadowska

(7) 100% poleca
Poznań
Cena od: 9.000 zł do 12.000 zł
Klinika dr Osadowska posiada trzy placówki: w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. Specjalizuje się w modelowaniu sylwetki oraz kompleksowej poprawie wyglądu ciała i twarzy. To wyjątkowe miejsce, które oferuje swoje usługi między innymi modelkom. Klinika dr Osadowska specjalizuje się w modelowaniu sylwetki wybranymi metodami. Wśród nich znalazła się liposukcja, czyli usuwanie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. W klinice stosowana... (przeszczep tłuszczu piersi Poznań)

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

(83) 100% poleca
Poznań
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 5.000 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz specjalistą chirurgii ogólnej. Współpracuję z Kliniką Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Poznaniu, jestem również zatrudniona jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala w Polanicy Zdroju. W Poznaniu prowadzę własną specjalistyczna praktykę lekarską, gdzie zajmuję się estetyczną chirurgią plastyczną. Jestem członkiem Towarzystwa Chirurgów... (przeszczep tłuszczu piersi Poznań)

Klinika MedKorekta - dr Wiesława Ratajczak

(2) 100% poleca
Poznań
Klinika MedKorekta znajduje się w Poznaniu i jest prowadzona przez cenioną specjalistkę chirurgii plastycznej, lek. med. Wiesławę Ratajczak. Swoim pacjentom oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wśród nich wyróżnić można zarówno inwazyjne, jak i nieinwazyjne metody poprawy wyglądu.Klinika MedKorekta to specjalistyczna placówka lek. med. Wiesławy Ratajczak. Oferuje swoim pacjentom nieinwazyjne zabiegi... (przeszczep tłuszczu piersi Poznań)

dr Agnieszka Majewska

(1) 100% poleca
Poznań
Cena od: 8.000 zł
Lek. med. Agnieszka Majewska jest lekarzem medycyny estetycznej oraz stomatologii. Specjalizuje się w małoinwazyjnych terapiach odmładzających oraz stomatologii estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnej klinice medycyny estetycznej MediArt Clinic w Poznaniu.Wielozadaniowy lekarz, który każdego dnia pozwala pacjentom odzyskać wiarę w siebie. Zajmuje się stomatologią estetyczną, wykonując... (powiększenie piersi własnym tłuszczem Poznań)

dr Włodzimierz Rosiński

(6) 100% poleca
Poznań
Cena od: 8.000 zł
Moją wiedzę medyczną poszerzam na bieżąco biorąc udział w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz sympozjach naukowych. W Gabinecie Medycyny Estetycznej AESTETIK  www.wrosinski.pl, którego jestem właścicielem stosuję najwyższe standardy leczenia pacjentów. Wykonuję tylko te zabiegi, które są sprawdzonymi i uznawanymi na świecie procedurami w medycynie estetycznej. Zabiegi te są wykonywane wyłącznie przy użyciu materiałów i środków, które... (wypełnianie biustu tłuszczem Poznań)

dr n. med. Sławomir Stępniewski

(1) 100% poleca
Poznań
Cena od: 11.000 zł
Doktor Sławomir Stępniewski jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. W 2002 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Poznaniu. Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej uzyskał w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2010 roku. Staż specjalizacyjny odbywał w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy... (powiększenie piersi własnym tłuszczem Poznań)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam, po rozeznaniu u wielu lekarzy w kwesti powiekszenia piersi metoda lipotranfer chciałabym zapytać Pana Doktora jakie maksymalnie ilosci w jedna piers pan wstrzykiwał ? oczywiście zdaje sobie sprawe że to wszytsko zależy od stanu wyjsciowego piersi czy tego czy jest skad i ile tłuszczu uda sie pozyskać, jednak wiem że niektorzy nie wstrzykuja wiecejniz 200ml, czy u pana przy dobrych warunkach jest szansa na wstrzykniecie okolo 350 ml w jedna piers? jeśli mowimy o cenie 9000?to z ilu miejsc pobiera pan tłuszcz? WIEM ZE TO DOSC KONKRETNE PYTANIA ALE NA KONSULTACJE CHCE PRZYJECHAC Z ŁODZI WIEC ZALEZY MI BY NIE JECHAC ZUPELNIE NIEZORIENTOWANA.

Jestem młodą osobą, która od 2 lat odchudza się. Teraz prowadzę aktywny tryb życia, walczyłam ze swoimi kompleksami, co mi się udało. Niestety w trakcie odchudzania moje piersi znacznie się zmniejszyły. Wiem, że mam dopiero 18 lat, ale jednak piersi mi już nie urosną. Proszę mi powiedzieć jak wyglądał zabieg, czy dużo się zmieniło i cenowo czy jest to realne.

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje