Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Vaserlipo i powiększenie piersi

Po zabiegu Warto
Monika171589
Warszawa · Utworzono: 5 lis 2012

O lekarzu

NZOZ KRIOCENTRUM
NZOZ KRIOCENTRUM Mazowieckie
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Vaserlipo i powiększenie piersi

Historia

Jestem tydzień po zabiegu Vaserlipo (27.10.12) i po przeszczepieniu tłuszczu w piersi. Zarówno sam zabieg jak też opieka przed i po zabiegu w Kriocentrum są doskonałe. Zabieg wykonywał dr T. Kłos, którego uważam za wspaniałego lekarza. Konkretny, zdecydowany, rewelacyjny fachowiec. Serdeczne podziękowania dla Pani Agaty, która wiedzą i doświadczeniem służyła od pierwszej wizyty i dzięki której w dużej mierze podjęłam decyzję o Vaserlipo. W trakcie zabiegu odessano mi ok 1,7 l tłuszczu i z tego podano od każdej z piersi po 300 ml. Brzuch goi się ładnie, piersi wygladają imponująco. Zabieg, dzięki przemiłej pani Basi (lekarz anestazjolog) był prawie bezbolesny. Polecam tą klinikę każdej kobiecie, która chce poprawić swój wygląd. Monika

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.