Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

29 cze 2021 · Zaktualizowano: 15 mar 2022

Zabieg HIFU (Poznań, Proestetica dr Prager)

Warto
Średnia cena: 3.200 zł
121868
121869
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Około 3 lata temu zaczęłam zauważać, że coś dzieje się z moją szyją tzn. zaczęła się jakoś dziwnie marszczyć. Dodam, że mam 47 lat. Nigdy nie używałam żadnych kremów, bo prostu tego nie lubię. Nawet jak sobie nie raz jakiś kupiłam, to stosowałam go 2-3 dni i na tym się kończyło. Tak więc taka naprawa mojej szyi nie wchodziła w grę. Po ok. 2 latach do pomarszczonej szyi doszły jeszcze chomiki. Tego było już za wiele. Nie mogłam patrzeć w lusterko, bo za każdym razem widziałam pomarszczoną obwiśniętą skórę. To był koszmar. Zaczęłam myśleć o jakimś zabiegu, który pomógłby mi uporać się z tymi problemami. Ponieważ chodzę do pracy, nie chciałam, żeby skutki zabiegu były widoczne na mojej twarzy, aby nikt się nie dowiedział, że muszę sobie pomagać medycyną estetyczną. Jedyny zabieg, który znalazłam w Internecie i odpowiadał moim wymaganiom był HIFU. Chciałam iść do specjalisty, bo podobno niedoświadczona osoba wykonująca ten zabieg może zrobić krzywdę, a nawet uszkodzić nerwy twarzy.

Znalazłam dr Prager w klinice PROESTETICA, koło Poznania. Najpierw pojechałam na konsultację, które przebiegła ekspresowo. Zostałam tam poinformowana o cenie zabiegu i że nie należy on do tych przyjemnych w odczuciu. I tak po ok. miesiącu pojechałam do kliniki… Dr Prager osobiście wykonywał zabieg. Z początku nie odczuwałam żadnego bólu, ale im dłużej zabieg trwał, tym bardziej był nieprzyjemny. Czekałam z niecierpliwością, aż to się skończy. Wszystko trwało ok. 30-40 min. Po zabiegu byłam zaczerwieniona, ale po ok. godzinie było już ok.

Za to w domu zauważyłam, że mam tzw. sznyty od lasera na podbródku i kilka ba twarzy. Nie wyglądało to dobrze. Podbródek był opuchnięty i dość mocno bolał. Po ok. dwóch dniach zaczęło się polepszać. Ale dolegliwości obolałej twarzy towarzyszą mi do dziś, a jestem równo miesiąc po zabiegu. Jednak mimo tych małych skutków ubocznych jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Aż sama nie wierzę w to, co widzę. Największa poprawa jest na szyi, wygładziła się o ok. 70%, jest rewelacja. Chomiki też się zmniejszyły, ale niestety nieznikły całkiem. Jednak do pełnego efektu trzeba jeszcze poczekać z miesiąc albo dwa, więc mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej.

Ogólnie na mnie HIFU zadziałało super, ale wiem, że to indywidualna sprawa i każda skóra inaczej reaguję. Ja osobiście bardzo polecam ten zabieg mimo wysokiej ceny.

4

Komentarze (4)

Czy podczas zabiegu Panie również miały uczucie jakby kłucia w zębach podczas jeżdżenia urządzeniem po żuchwie od dolnej strony?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Leczenie nietrzymania moczu HIFU Kraków

Dwa porody a ich następstwem wysiłkowe nietrzymanie moczu. Na początku wystarczyły wkładki, wykonywałam też wiele ćwiczeń ale problem ciągle powracał przy kaszlu, kichaniu czy dźwiganiu. Doktor Basta zaproponował mi zabieg HIFU. Wreszcie mam...

Czytaj więcej
Obwisła skóra twarzy - lifting HIFU Wrocław

Miałam przyjemność korzystać z umiejętności  Dr Kolki i gorąco polecam. Lekarz troskliwy, uprzejmy i drobiazgowy, dokładnie wypytuje o wszystkie choroby i razem z pacjentem dobiera plan działania, po tygodniu zaprasza na wizytę kontrolną. W...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.