Patrzę w lustro i nie wierzę - zabieg Ultraskin II u dr Rybickiej

Patrzę w lustro i nie wierzę - zabieg Ultraskin II u dr Rybickiej

Ewawa

Patrzę w lustro i nie wierzę:-) Po zabiegu na mojej twarzy urządzeniem Ultraskin II - wszystkie niedoskonałości związane z powiekami, podbródkiem, zmarszczkami wokół ust, oczu, - znikają.
Pani dr Ewa Rybicka jest Czarodziejką, wspaniałym lekarzem i cudowną Istotą. Bardzo, bardzo Pani dziękuję . Szczerze polecam.
Ewa Wańkiewicz

Pokazać komentarze4 Skryć komentarze4
Zuza

Witaj Ewawa,
niewiele wiem o samym zabiegu, bo to chyba nowość, dlatego tym bardziej ciekawi mnie, jak przebiegał. I jakie były Twoje odczucia w trakcie - czy odczuwałaś ból, pieczenie, itp. A efekty były widoczne od razu po wyjściu z gabinetu czy musiałaś trochę poczekać?
Pozdrawiam
Zuza

Zobacz odpowiedzi 3
Ewawa

Witaj Zuza,
ultraskin II to nowość albo bardzo unowocześniony wariant scarlet. Jeśli chodzi o zabieg to Pani doktor dostosowuje stopień energii do naszego progu bólowego. Z pewnością nie jest to głaskanie raczej uczucie ukłuć szpileczek . Moje wrażenie po zabiegu to bardziej napięta skóra. Lekkie zaczerwienie, które u mnie zeszło po 30 min. Jednak z dnia na dzień efekty są super. Podobno skóra pracuje na ten końcowy efekt do dwóch miesięcy i taki stan pozostaje. Powiem szczerze że ja każdego dnia patrzę w lustro i się uśmiecham - podoba mi się że mój podbródek nie wisi :-), że wokół ust tzw. zmarszczki palacza /chociaż nie palę/ wygładziły się .
Zabieg robiłam miesiąc temu więc jeszcze czekam i obserwuję. Pozdrawiam cieplutko, Ewa

Odpowiedź na: Ewawa
Zuza

A jak to wygląda ze zmarszczkami wokół oczu? Spłyciły się? Nie miałaś po zabiegu uczucia suchej skóry? Czym w ogóle smarowałaś twarz? Pozostałaś przy tych samych kosmetykach co przed zabiegiem?

Odpowiedź na: Zuza
Ewawa

Hej Zuza,
zmarszczki wokół oczu faktycznie spłyciły się. Po zabiegu nie miałam uczucia suchej skóry . Pani Doktor nałożyła na twarz maseczkę niczym krem. Pozostałam przy swoich kosmetykach.

Bardzo dziękuje Pani Ewo.

Dr Ewa Rybicka

Bardzo dziękuje Pani Ewo.

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy