Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

dr n. med. Tomasz Sirek specjalista chirurgii plastycznej

Chirurgia plastyczna Bielsko-Biała

2740132

Chirurgia plastyczna Bielsko-Biała
Dr Sirek MedCosmetic

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr n. med. Tomasz Sirek specjalista chirurgii plastycznej? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - dr n. med. Tomasz Sirek specjalista chirurgii plastycznej - Chirurgia plastyczna Bielsko-Biała

Motto:

"Chirurgia plastyczna - pasja tworzenia piękna"

Członkostwo

Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Międzynarodowe Towarzystwo Estetycznej Chirurgii Plastycznej

O mnie

Doktor Tomasz Sirek jest specjalistą chirurgii plastycznej. Wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w ośrodku w Bielsku-Białej.

Wykształcenie i doświadczenie

Doktor Tomasz Sirek jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Staż podyplomowy odbył w Katowicach  Szpitalu MSWiA. Specjalizację z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej ukończył w maju 2017 roku w Bratysławie na Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Szpitalu Uniwersyteckim Ružinov. 

Doświadczenie zawodowe zdobywał i doskonali biorąc udział w licznych kursach i stażach specjalistycznych w ośrodkach w Polsce i za granicami, m.in. w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, University of Pittsburgh Medical Center (USA), Cleveland Clinic (Ohio, USA), Szpital św. Anny (Brno, Republika Czeska), Vivantes Klinikum Am Urban (Berlin, Niemcy), Reene Clinic (Istambuł, Turcja). Swoją wiedzę pogłębia nieustannie biorąc udział w sympozjach i konferencjach poświęconych chirurgii plastycznej odbywających się w kraju jak i za granicą. 

Od roku 2011 jest zatrudniony na stanowisku młodszego asystenta w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-Białej. Rok później rozpoczął współpracę z kliniką chirurgii plastycznej MedCosmetic również w Bielsku-Białej. 

W roku 2015 zyskał tytuł doktora nauk medycznych, broniąc rozprawę doktorską pod tytułem: „Analiza zmian skórnych usuniętych w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w latach 2009-2012“

Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Międzynarodowej Konfederacji Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS), gdzie od roku 2014 pełni funkcję Narodowego Delegata IPRAS Trainees Association.

Doktor Tomasz Sirek uzyskał drugie miejsce w finale wojewódzkim Dziennika Zachodniego, w głosowaniu czytelników Najlepsi w kategorii działalność społeczna i charytatywna, za angażowanie się w propagowanie wiedzy o metodach rekonstrukcji piersi wśród pacjentek onkologicznych.

Konsultacje

Doktor Tomasz Sirek swoich pacjentów przyjmuje w Bielsku-Białej w klinice MedCosmetic. Pacjenci mogą umówić się na konsultacje do doktora wysyłając zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub też kontaktując się telefonicznie. 

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha)
BOTOX®
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy)
Korekcja nosa (Operacja nosa)
   Powtórna korekcja nosa
Korekcja powiek (Blepharoplastyka)
   Plastyka powiek dolnych
   Plastyka powiek górnych
Lifting czoła (Forehead lift)
Lifting podbródka
Liposukcja (odsysanie tłuszczu)
   Liposukcja laserowa - CoolLipo
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja)
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka)
Powiększanie i modelowanie pośladków i bioder
Powiększanie piersi (Augmentacja)
   Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste)
Wypełnianie zmarszczek
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu
Zmniejszenie piersi

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Chirurgia plastyczna Bielsko-Biała
Adres
Armii Krajowej 180
II piętro
43-316 Bielsko-Biała
Dr Sirek MedCosmetic
Polska

Godziny przyjmowania pacjentów
Poniedziałek
08:00 - 20:00 
Wtorek
08:00 - 20:00 
Środa
08:00 - 20:00 
Czwartek
08:00 - 20:00 
Piątek
08:00 - 20:00