dr n. med. Tomasz Sirek
dr n. med. Tomasz Sirek

dr n. med. Tomasz Sirek Premium

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Armii Krajowej 180, Bielsko-Biała, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Godziny pracy: 8.00-20.00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2740132
dr n. med. Tomasz Sirek
dr n. med. Tomasz Sirek Premium
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

Doktor Tomasz Sirek jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Sirek MedCosmetic w Bielsku-Białej.

Doktor Tomasz Sirek wykonuje zabiegi estetyczne i rekonstrukcyjne. Specjalizuję się w chirurgii piersi (powiększenie piersi, redukcja piersi, podniesienie piersi, rekonstrukcje piersi) oraz w zabiegach modelowania sylwetki (liposukcja, powiększanie pośladków, brazylijski lifting pośladków, plastyka brzucha).

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Staż podyplomowy odbył w Katowicach, w Szpitalu MSWiA. Specjalizację z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej ukończył w maju 2017 roku w Bratysławie na Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Szpitalu Uniwersyteckim Ružinov.

Doświadczenie zawodowe zdobywał i w dalszym ciągu poszerza, biorąc udział w licznych kursach i stażach specjalistycznych w ośrodkach w Polsce i za granicą, m.in. w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, University of Pittsburgh Medical Center (USA), Cleveland Clinic (Ohio, USA), Szpital św. Anny (Brno, Republika Czeska), Vivantes Klinikum Am Urban (Berlin, Niemcy), Reene Clinic (Stambuł, Turcja). Swoją wiedzę pogłębia, systematycznie biorąc udział w sympozjach i konferencjach poświęconych chirurgii plastycznej, odbywających się zarówno w kraju, jak i za granicą.

Od roku 2011 jest zatrudniony na stanowisku młodszego asystenta w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-Białej. Rok później rozpoczął współpracę z kliniką chirurgii plastycznej MedCosmetic również w Bielsku-Białej.

W roku 2015 zyskał tytuł doktora nauk medycznych, broniąc rozprawę doktorską pod tytułem „Analiza zmian skórnych usuniętych w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w latach 2009-2012“.

Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Międzynarodowej Konfederacji Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS), gdzie od roku 2014 pełni funkcję Narodowego Delegata IPRAS Trainees Association.

Doktor Tomasz Sirek uzyskał drugie miejsce w finale wojewódzkim Dziennika Zachodniego, w głosowaniu czytelników Najlepsi w kategorii działalność społeczna i charytatywna za angażowanie się w propagowanie wiedzy o metodach rekonstrukcji piersi wśród pacjentek onkologicznych.

Doktor Tomasz Sirek swoich pacjentów przyjmuje w Bielsku-Białej Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Sirek MedCosmetic. Pacjenci mogą umówić się na konsultacje do doktora, wysyłając zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub też kontaktując się telefonicznie.

Okręgowa Izba Lekarska:

 • Beskidzka Izba Lekarska

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • słowacki, czeski
 • angielski
 • polski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • 8.00-20.00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 300 zł

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Doktor Tomasz Sirek to wspaniały lekarz. Profesjonalista oddany w każdym calu pacjentom. Jestem 4 miesiące po powiększeniu piersi. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Czułam się zaopiekowana na każdym etapie, począwszy od konsultacji aż po...Czytaj więcej

U dr Tomasz miałam wykonaną operację powiększenia piersi. Jestem zadowolona od konsultacji poprzez pobyt w klinice i oczywiście efekty! :) To była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Dr cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, a 2 doby w klinice...Czytaj więcej

dr n. med. Tomasz Sirek udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 27/06 Wtorek 28/06 Środa 29/06 Czwartek 30/06 Piątek 01/07

Zdjęcia (18)

dr n. med. Tomasz Sirek udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!