Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

31 sty 2023 · Zaktualizowano: 15 mar 2023

Powiększenie biustu - idealnie dobrany rozmiar, naturalny efekt, świetna opieka w klinice

Warto
136565
136566
136564

O lekarzu

dr n. med. Tomasz Sirek
Bielsko-Biała
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zdecydowałam się na zabieg, ponieważ od wielu lat myślałam o operacji, wiedziałam, że powiększenie biustu zadziała bardzo na plus jeśli chodzi o proporcje mojej sylwetki, a na wygląd - kształt i wielkość biustu, nie mamy większego wpływu innym sposobem - bez chirurga się nie obejdzie ;).

Wiedziałam, że wybór dobrego lekarza to podstawa i dr Tomaszowi Sirek zaufałam całkowicie już na pierwszej konsultacji. Cierpliwie odpowiedział na masę pytań, sam od siebie też powiedział o wielu kwestiach, pomógł w doborze rozmiaru.

Po operacji spędziłam 2 noce w klinice. Jeśli chodzi o ból pooperacyjny to indywidualna kwestia, natomiast ja doszłam do siebie bardzo szybko - po powrocie do domu brałam leki przeciwbólowe (i to nie najmocniejsze z tych, które miałam przepisane) tylko w pierwszą noc :)

Teraz jestem po operacji rok i ok. 4 miesiące. Już po 3 miesiącach od operacji zaczęłam trenować (oczywiście po otrzymaniu zgody od doktora). Jestem bardzo aktywna, często biegam, skaczę na skakance, robię pompki, itd... biust przeszedł solidne testy ;)

Jestem bardzo zadowolona. To była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Zaraz przed operacją oczywiście był mały stresik, bo była to moja pierwsza operacja w życiu... ale teraz, kiedy już wiem jak to było, poleciałabym tam jak na skrzydłach z samymi pozytywnymi emocjami :)

Wiele kobiet zastanawia się nad tym krokiem, nad lekarzem jakiego wybrać... dlatego się tak rozpisałam - może ta opinia pomoże jakiejś kobiecie i będzie ona później zadowolona tak jak ja :). Polecam z całego serducha! I podjęcie decyzji i dr. Tomasza.

3

Komentarze (3)

Dziękuję :) Nie pamiętam już, musiałabym poszukać w dokumentach jeśli chodzi o rozmiar, ale tym akurat totalnie nie warto się sugerować, porównywać do innych, bo mamy różne proporcje ciała - to doktor pomaga indywidualnie dobrać, a zawsze możesz przyjść do doktora np z tymi moimi zdjęciami i powiedzieć, że chce zbliżony efekt (ja tak właśnie zrobiłam) :). Natomiast kształt implantu jest okrągły, pod mięsień.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.