Dr Małgorzata Chomicka-Janda

Dr Małgorzata Chomicka-Janda

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Puławska 455, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Dr Małgorzata Chomicka-Janda
Dr Małgorzata Chomicka-Janda
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 2396 wizyt na profilu

Dr n. med. Małgorzata Agnieszka Chomicka-Janda jest specjalistą chirurgii plastycznej, zawodowo związaną z Warszawą. W swojej karierze poświęca wiele uwagi estetycznej chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w operacjach plastycznych twarzy i piersi. Uczestniczy w licznych międzynarodowych szkoleniach, gdzie doskonali swoją wiedzę i umiejętności chirurga plastyka.

Specjalistka wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu estetycznej chirurgii plastycznej takich jak: powiększanie piersi, modelowanie i lifting piersi, zmniejszanie piersi, liposukcja, abdominoplastyka, lifting twarzy, korekcja powiek, plastyka uszu czy korekcja nosa. Wykonuje również zabiegi odmładzające z zakresu medycyny estetycznej, między innymi z wykorzystaniem preparatów kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej.

Doktor Małgorzata Chomicka-Janda swoich pacjentów przyjmuje aktualnie w Warszawie w Klinice Estetyki Szpitala LUX MED przy ulicy Puławskiej oraz w Klinice Promedion przy ulicy Kazimierza Wóycickiego na warszawskich Bielanach.

Pacjenci na konsultacje mogą umówić się korzystając z formularza kontaktowego lub kontaktując się telefonicznie z recepcją jednej z klinik.

Dr Małgorzata Chomicka-Janda ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej. Uzyskała I stopień specjalizacji z ortopedii i chirurgii urazowej, a potem rozpoczęła staż na Oddziale Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. W latach 1991-2002 pełniła funkcję starszego asystenta w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej I Leczenia Oparzeń CSK WAM w Warszawie. W 1992 roku uzyskała II stopień specjalizacji z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Doświadczenie zawodowe pogłębiała na stażach w Polsce i w zagranicy: w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Monachium, w Klinice Onkologii w Szpitalu de la Salpetriere w Paryżu, w Klinice Chirurgii Ręki w Bremen w Niemczech, w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Szpitalu Saint Louis w Paryżu. W 2000 roku obronila pracę doktorską.

Ukończone specjalizacje:

  • chirurgia plastyczna
  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Leczenia Oparzeń (PTLO)
  • The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS)
  • Europejska Akademia Estetyczna

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Wypełnianie tłuszczem przy atrofii tkanki podskórnej na twarzy.

Usuwanie narośli

Dr Małgorzata Chomicka-Janda udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (5)

Miejsca pracy

Klinika Estetyki LUX MED

Klinika Estetyki LUX MED

Dr Małgorzata Chomicka-Janda udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!