dr n. med. Maciej Mazurek

dr n. med. Maciej Mazurek

(4 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Gen. Romana Abrahama 18/322, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2987283
dr n. med. Maciej Mazurek
dr n. med. Maciej Mazurek
(4 Opinie) ·100% poleca

Informacje

 • 1492 wizyty na profilu

Specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej ukończył w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej oraz na Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Jego szkolenie specjalizacyjne zawierało pełny zakres operacji chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej ze szczególnym naciskiem na chirurgię piersi (rekonstrukcyjną i estetyczną), w tym na profilaktyczną mastektomię piersi (obciążenie genetyczne mutacjami BRCA-1 i BRCA-2).

Swoje umiejętności z zakresu chirurgii piersi, chirurgii ręki i rekonstrukcji po oparzeniach poszerzał w ramach stażu szkoleniowego w największym z centrów chirurgii plastycznej w Wielkiej Brytanii – St Andrews Centre for Plastic Surgery and Burns w Chelmsford pod Londynem oraz w ramach kursu rekonstrukcyjnego Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń EBA w Birmingham.

W 2020 roku obronił pracę doktorską z zakresu chirurgii plastycznej i onkoplastycznej piersi i skóry. W swojej pracy testował nowoczesne narzędzia wspomagające chirurga w pracy przy pomocy m.in. wirtualnej rzeczywistości. Praca ta szczególnie ma związek z jego praktyką kliniczną, a jej tematyka obejmuje wykorzystanie nowoczesnych technologii w chirurgii plastycznej.

Jest autorem wielu międzynarodowych publikacji z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz intensywnej terapii. Jego badania naukowe poruszają wykorzystanie nowoczesnych technologii w chirurgii plastycznej (w tym chirurgii kosmetycznej), w leczeniu oparzeń oraz w rekonstrukcji mikrochirurgicznej. Dzięki swojej działalności naukowej dwukrotnie został stypendystą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za Wybitne Osiągnięcia w Nauce. Uczestniczył w realizacji wielu projektów badawczo-rozwojowych prowadzonych w ramach funduszy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, tj. "MentorEye: Opracowanie polskiego komplementarnego systemu molekularnej nawigacji chirurgicznej dla potrzeb leczenia nowotworów" i "BIOIMPLANT - Bio-implanty dla potrzeb leczenia ubytków tkanki kostnej u chorych onkologicznych"

Prywatnie lubi aktywny wypoczynek, jest pasjonatem zdrowego trybu życia, medycyny anti-aging i lifespan longevity. Jego ulubioną formą spędzania wolnego czasu jest kitesurfing.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2014

Okręgowa Izba Lekarska:

 • Warszawa

NIP:

 • 9930510208

Ukończone specjalizacje:

 • chirurgia plastyczna

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Wyróżnienia:

 • Nagroda Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia
 • Residents' Advisory Board Member in Plastic and Reconstructive Surgery Journal

Rodzaj działalności

 • Praktyka lekarska
 • Inne

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika
 • Klinika Chirurgii Plastycznej Timeless

Doświadczenie:

 • 5-10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • angielski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Zabiegi:

 • powiększanie biustu, implanty piersi, mastopeksja, redukcja piersi, plastyka powiek, plastyka uszu, plastyka nosa, liposukcja, lipotransfer, modelowanie sylwetki, plastyka kości czaszki, brow lift, lip lift, lifting twarzy.

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (4)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Zawsze miałam mały biust i był to powód moich kompleksów. Długo myślałam nad operacją i szukałam kogoś odpowiedniego dla mnie. Zależało mi na fajnych, niedużych, ale też nie małych, za to kształtnych piersiach. Miałam bardzo duże wymagania co do oper...Czytaj więcej

Do doktora Macieja trafiłam w listopadzie i już po pierwszej wizycie wiedziałam, że jest to lekarz profesjonalny podchodzący z zaangażowaniem w najdrobniejszy szczegół, rzeczowość, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Pan Doktor jest osobą k...Czytaj więcej

dr n. med. Maciej Mazurek
dr n. med. Maciej Mazurek · 29 sty 2022

Pani Olgo,

Bardzo dziękuje za opinię.

Serdecznie pozdrawiam,
Maciej Mazurek

Doktor Maciej powiększył mi biust implantem i przeszczepem tłuszczu. Zależało mi na fajnych, naturalnych piersiach i jestem bardzo, bardzo zadowolona! Mam implanty Motiva Mini 300 ml i dodatkowo przeszczepiony tłuszcz z ud. Piersi są świetne! No i do...Czytaj więcej

Doktor Maciej wykonał u mnie modelowanie sylwetki Vaser HD. Miałem usunięty tłuszcz z brzucha i boków oraz przeszczepiony w mięśnie klatki i barków. Jestem bardzo zadowolony! Polecam!

dr n. med. Maciej Mazurek udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
dr n. med. Maciej Mazurek udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (43)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuł (1)

dr n. med. Maciej Mazurek udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!