Dr n. med. Maciej Mazurek

(4 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Gen. Romana Abrahama 18/322, Warszawa, Mazowieckie
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2987283
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Dr n. med. Maciej Mazurek
(4 Opinie)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Dr n. med. Maciej Mazurek specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej ukończył w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej oraz na Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Jego szkolenie specjalizacyjne zawierało pełny zakres operacji chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej ze szczególnym naciskiem na chirurgię piersi (rekonstrukcyjną i estetyczną), w tym na profilaktyczną mastektomię piersi (obciążenie genetyczne mutacjami BRCA-1 i BRCA-2).

Swoje umiejętności z zakresu chirurgii piersi, chirurgii ręki i rekonstrukcji po oparzeniach poszerzał w ramach stażu szkoleniowego w największym z centrów chirurgii plastycznej w Wielkiej Brytanii – St Andrews Centre for Plastic Surgery and Burns w Chelmsford pod Londynem oraz w ramach kursu rekonstrukcyjnego Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń EBA w Birmingham.

Specjalizacje

W 2020 roku obronił pracę doktorską z zakresu chirurgii plastycznej i onkoplastycznej piersi i skóry. W swojej pracy testował nowoczesne narzędzia wspomagające chirurga w pracy przy pomocy m.in. wirtualnej rzeczywistości. Praca ta szczególnie ma związek z jego praktyką kliniczną, a jej tematyka obejmuje wykorzystanie nowoczesnych technologii w chirurgii plastycznej.

Jest autorem wielu międzynarodowych publikacji z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz intensywnej terapii. Jego badania naukowe poruszają wykorzystanie nowoczesnych technologii w chirurgii plastycznej (w tym chirurgii kosmetycznej), w leczeniu oparzeń oraz w rekonstrukcji mikrochirurgicznej. Dzięki swojej działalności naukowej dwukrotnie został stypendystą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce. Uczestniczył w realizacji wielu projektów badawczo-rozwojowych prowadzonych w ramach funduszy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, tj. „MentorEye: Opracowanie polskiego komplementarnego systemu molekularnej nawigacji chirurgicznej dla potrzeb leczenia nowotworów” i „BIOIMPLANT – "Bio-implanty dla potrzeb leczenia ubytków tkanki kostnej u chorych onkologicznych”.

Prywatnie lubi aktywny wypoczynek, jest pasjonatem zdrowego trybu życia, medycyny anti-aging i lifespan longevity. Jego ulubioną formą spędzania wolnego czasu jest kitesurfing.

Lokalizacja 

Dr n. med. Maciej Mazurek jest zawodowo związany z Warszawą

Data uzyskania uprawnień:

 • 2014

Okręgowa Izba Lekarska:

 • Warszawa

NIP:

 • 9930510208

Ukończone specjalizacje:

 • chirurgia plastyczna

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Wyróżnienia:

 • Nagroda Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia
 • Residents' Advisory Board Member in Plastic and Reconstructive Surgery Journal

Rodzaj działalności

 • Inne
 • Praktyka lekarska

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika
 • Klinika Chirurgii Plastycznej Timeless

Doświadczenie:

 • 5-10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • angielski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Opinie (4)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Zawsze miałam mały biust i był to powód moich kompleksów. Długo myślałam nad operacją i szukałam kogoś odpowiedniego dla mnie. Zależało mi na fajnych, niedużych, ale też nie małych, za to kształtnych piersiach. Miałam bardzo duże wymagania co do oper...Czytaj więcej

Do doktora Macieja trafiłam w listopadzie i już po pierwszej wizycie wiedziałam, że jest to lekarz profesjonalny podchodzący z zaangażowaniem w najdrobniejszy szczegół, rzeczowość, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Pan Doktor jest osobą k...Czytaj więcej

Dr n. med. Maciej Mazurek · 29 sty 2022

Pani Olgo,

Bardzo dziękuje za opinię.

Serdecznie pozdrawiam,
Maciej Mazurek

Doktor Maciej powiększył mi biust implantem i przeszczepem tłuszczu. Zależało mi na fajnych, naturalnych piersiach i jestem bardzo, bardzo zadowolona! Mam implanty Motiva Mini 300 ml i dodatkowo przeszczepiony tłuszcz z ud. Piersi są świetne! No i do...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Artykuł (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.