dr n. med. Piotr Knast

dr n. med. Piotr Knast

(8 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Henryka Kamieńskiego 219/U2, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
dr n. med. Piotr Knast
dr n. med. Piotr Knast
(8 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 1045 wizyt na profilu

Doktor Piotr Knast jest specjalistą chirurgii plastycznej, wykonuje także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Swoich pacjentów przyjmuje w prywatnych gabinetach we Wrocławiu.

Doktor Piotr Knas wykonuje szerokie spekrtum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej - operacje odmładzające twarzy (lifting twarzy, liftinh czoła, podniesienie brwi, plastyka powiek, liposuckja podbródka), operacje nosa (korekcja przegrody nosowej, poprawa estetyki nosa), operacje uszu, operacje piersi (powiększenie, zmniejszenie, modelowanie), liposukcję, plastykę brzucha, ginekomastię oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak botoks, powiększanie ust czy wypełnianie zmarszczek.

Doktor Piotr Knast wykonuje zabiegi operacyjne oraz konsultuje pacjentów we własnych gabinetach, które mieszczą się we Wrocławiu przy ulicy Kamieńskiego oraz Rafała Wojaczka. Wiele lat współpracował również z kliniką chirurgiczną Multimedica, działającą od 1996 roku we Wrocławiu przy ulicy Zakrzowskiej. Doktor Piotr Knast wukonuje Wszystkie zabiegi operacyjne osobiście, a lekarze, którzy mu asystują to chirurdzy w trakcie specjalizacji. Znieczulenia ogólne wykonują lekarze specjaliści anestezjologii, którzy zdobywali swoje doświadczenie w największych szpitalach we Wrocławiu. Pacjenci, którzy po zabiegu zostają w ośrodku, są pod nadzorem lekarza oraz pod stałą opieką wykwalifikowanych pielęgniarek. W swojej pracy korzystamy jedynie z atestowanego sprzętu i materiałów medycznych oraz przestrzegamy rygorystycznych przepisów sanitarnych.

Doktor Piotr Knast ukończył w 1989 roku studia lekarskie na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Wybór chirurgii jako dyscypliny medycznej był dla niego kontynuacją tradycji rodzinnych.

W roku 1997 uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej a w roku 2000 tytuł doktora nauk medycznych. Ddoskonalił swoje umiejętności zawodowe, w ciągu 16 lat pracy na oddziale chirurgii plastycznej wrocławskiego Okręgowego Szpitala Kolejowego, wykonując zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej oraz mikrochirurgii np. leczenie rozległych ubytków tkanek po urazach i wycięciach zmian nowotworowych oraz rekonstrukcje piersi .

Równolegle zdobywał również doświadczenie w innej gałęzi chirurgii plastycznej - zajmującej się usuwaniem niedoskonałości wyglądu i poprawianiem urody - chirurgii estetycznej.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • ESPRAS - European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery
  • Inne:
  • European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (8)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Jestem trzecią dobę po operacji, wszystko przebiegło bezproblemowo, a co do bólu to spodziewałam się dużo większego, był on na poziomie 4/10, ale ja bym powiedziała, że to bardziej dyskomfort:-) Pan dr cudowny człowiek, jak i pielęgniarki - to bardzo...Czytaj więcej

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Dr Knast i cały zespół jest profesjonalny, a przy tym sympatyczny i opiekuńczy. Bardzo polecam!

Powiększyłam biust i spełniłam swoje marzenie

Historia ukończona (Powiększanie biustu):

Jestem kilka tygodni po powiększeniu piersi jestem bardzo szczęśliwa to była najlepsza decyzja w moim życiu bardzo chciałam podziękować dr Knastowi za naprawienie biustu?opieka na najwyższym poziomie polecam każdej dziewczynie która chce się podjąć t...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr n. med. Piotr Knast udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (3)

Przestrzeganie zaleceń lekarza

Witam!Choć jestem czwartą dobę po operacji nosa zarówno w części kostnej jak i chrzęstnej i wiem że na efekt końcowy trzeba będzie jeszcze poczekać(ale przecież od tego jest przestrzeganie zaleceń lekarza by wszystko było w jak najlepszym porządku),mogę...

Czytaj więcej

Zdjęcia (20)

dr n. med. Piotr Knast udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Artykuł (1)

dr n. med. Piotr Knast udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!