Korekcja nosa (Operacja nosa) Wrocław

Korekta nosa (operacja nosa) – lista specjalistów, którzy wykonują zabieg w Wrocław

Znajdziesz u nas 16 lekarzy i 11 klinik, w którzych możesz poddać się operacji plastycznej nosa w Wrocław. Na Estheticon znajdziesz 44 opinii pacjentów, których problemem był: duży nos, krzywy nos, garb na nosie, krzywa przegroda nosowa, problemy z oddychaniem, szeroki nos czy też niesymetryczne dziurki w nosie. Dzięki operacji nosa można zmienić jego kształt, usunąć garb czy zwężyć nos. Średnia cena operacji nosa Wrocław na podstawie opinii wynosi 8 107 zł.

sortuj:  znaczenie  |  najlepsza opinia
Prof. dr hab. Piotr Wójcicki
Chirurgia Plastyczna – Polanica Zdrój, Wrocław
Odpowiada w : 93%, < 1 dnia
4.9
10 rekomendacji
Cena od
7 000 zł
Cena do
9 500 zł
TOP 5
Dr n. med. Jakub Kratochwil
Chirurgia Plastyczna – Wrocław, Jelenia Góra
Odpowiada w : 99%, < 1 dnia
4.6
9 rekomendacji
Cena od
4 000 zł
Cena do
7 000 zł
Dr hab. n. med. Andrzej Bieniek
Chirurgia Plastyczna – Wrocław
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
4.0
3 rekomendacji
Cena od
8 000 zł
Cena do
12 000 zł
Instytut Estetyczny Coramed
Wrocław
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
5.0
Cena od
5 000 zł
Cena do
14 000 zł
Lek.med. Ryszard Nawrocki
Chirurgia Plastyczna – Wrocław, Lublin
Odpowiada w : 80%, < 3 dni
4.4
15 rekomendacji
Cena od
5 000 zł
Cena do
8 000 zł
dr n.med. Beata Wiśnicka
Dermatologia – Wrocław, Świdnica
12 lat praktyki
Odpowiada w : 67%, < 2 dni
Kolejne wyniki dla zabiegu Korekcja nosa z okolicy miasta Wrocław.
Dr n. med. Dariusz Rychlik
Chirurgia Plastyczna –  88 km  Polanica Zdrój, Wałbrzych
Odpowiada w : 96%, < 1 dnia
4.8
14 rekomendacji
Cena od
6 500 zł
Cena do
10 000 zł
lek. med. Leszek Leszczyński
Chirurgia Plastyczna –  62 km  Legnica, Lubin, Głogów
Odpowiada w : 98%, < 1 dnia
4.8
5 rekomendacji
Cena od
5 000 zł
Cena do
11 000 zł

Operacja nosa Wrocław

Korekta nosa (inaczej rhinoplastyka) ma na celu poprawienie wyglądu i proporcji nosa, uwydatniając harmonię rysów twarzy. Operacji nosa poddają się osoby, których nos poprzez niewłaściwy wygląd, czy nieodpowiednią wielkość nie pasuje do reszty twarzy, a także pacjenci cierpiący z powodu niedrożności nosa (krzywa przegroda nosowa), która przyczynia się do kłopotów z oddychaniem. Chirurg plastyczny może zmniejszyć lub wyprostować nos, skorygować jego czubek, zmniejszyć skrzydełka nosa czy też usunąć garb. Wyróżnić możemy operacje nosa chrzęstnego, w którym korekcji poddawana jest dolna połowa nosa oraz operacje nosa kostnego (z osteotomią), kiedy modelowany jest zazwyczaj cały nos. Operacja plastyczna nosa wykonywana jest zwykle w znieczuleniu ogólnym (narkozie) i trwa 2-3 godziny. Zarówno po operacji nosa chrzęstnego, jak i kostnego pacjentom po zabiegu zakłada się opatrunek termoplastyczny na okres około 10 dni oraz tampony do przewodów nosowych wyciągane najcześciej następnego dnia. Ostateczny efekt operacji nosa widoczny jest po ok. 12 miesiącach od zabiegu.

Jak wybrać chirurga plastycznego, który wykona operację nosa Wrocław

Operacja nosa jest jednym z najbardziej skomplikowanych zabiegów chirurgii plastycznej, dlatego należy dokładnie przemyśleć decyzję o wyborze specjalisty. Przy wyborze chirurga plastycznego, u którego poddasz się operacji nosa sprawdź zdjęcia przed i po operacji plastycznej nosa i opinie pacjentów po zabiegu. Niekiedy rozwiązaniem problemów z wyglądem nosa może być nieoperacyjna korekcja nosa przy pomocy kwasu hialuronowego. Ewentualną powtórną korekcję nosa powinien wykonywać doświadczony specjalista chirurgii plastycznej, ponieważ najistotniejsze znaczenie dla wyniku operacji nosa jak pierwotnej tak i wtórnej, ma doświadczenie i sprawność operacyjna chirurga. .

Operacja plastyczna nosa Wrocław

Operacja nosa musi być poprzedzona konsultacją, podczas, której pacjent przekaże lekarzowi swoje oczekiwania, a chirurg wyjaśni pacjentowi możliwości oraz poinformuje go o możliwych komplikacjach, o tym jakich zaleceń trzeba przestrzegać po operacji nosa oraz jakie badania należy wykonać. Po operacji nosa natomiast pacjent musi udać się na kilka wizyt kontrolnych, dlatego jeśli mieszkasz w Wrocław warto wybrać chirurga plastycznego z okolicy Wrocław.

Specjaliści w Twojej okolicy   
Podobne zabiegi medycyny estetycznej