lek. med. Łukasz Banasiak

lek. med. Łukasz Banasiak Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
Jordanowska 8, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
lek. med. Łukasz Banasiak
lek. med. Łukasz Banasiak Premium
Brak opinii

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • 19 wizyty na profilu

Lek. med. Łukasz Banasiak to specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTCHPRiE).

Lek. med. Łukasz Banasiak ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, uzyskując prawo do wykonywania zawodu w 2010 roku. Następnie w 2011 roku rozpoczął specjalizację w dziedzinie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala im. W. Orłowskiego w Warszawie, którą kontynuował od 2014 roku w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Tytuł specjalisty chirurgii plastycznej uzyskał w 2018 roku.

Stale pogłębia swoją wiedzę i nabywa nowe umiejętności, biorąc udział w licznych kursach oraz konferencjach i kongresach naukowych, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Jako jeden z pierwszych specjalistów w Polsce przeprowadził innowacyjny zabieg rekonstrukcji i odbudowy kości szczęki z wykorzystaniem komórek macierzystych u pacjenta, który doświadczył z rozległego uszkodzenia kości w wyniku choroby nowotworowej.

Specjalizacje

Lek. med. Łukasz Banasiak specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej, a także medycyny estetycznej i anti-aging. Jego misją jest przywracanie młodego wyglądu z zastosowaniem bezpiecznych metod wszystkim tym pacjentom, którzy odczuwają potrzebę poprawy w tej dziedzinie swojego życia. Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna są jego pasją, dlatego chętnie rozwija swoje umiejętności, a w swojej codziennej praktyce szuka najlepszych rozwiązań dla swoich pacjentów.

Ponadto lek. med. Łukasz Banasiak jest specjalistą w dziedzinie podologii i jako jeden z pionierów w tym zakresie jest liderem pierwszego zespołu nowoczesnej podologii w Polsce, który już może się pochwalić sukcesami.

Lokalizacja

Lek. med. Łukasz Banasiak przyjmuje pacjentów w publicznych ośrodkach i prywatnych klinikach. Współpracuje między innymi z prywatnym Centrum Medycznym Diamentum we Wrocławiu i z Kliniką Dowgierd w Olsztynie.

lek. med. Łukasz Banasiak udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!