Krefft Clinic

Krefft Clinic

Brak opinii
Dodaj opinię
Chałupnicza 65a, Wrocław, Dolnośląskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Krefft Clinic
Krefft Clinic
Brak opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Głównym profilem kliniki Krefft Clinic jest leczenie żylaków oraz innych schorzeń z zakresu chirurgii naczyniowej. Założyciel Krefft Clinic specjalizuje się w laseroterapii schorzeń żylnych. Klinika dysponuje pełnym wachlarzem metod leczenia chorób żył, co pozwala dopasować technikę do indywidualnego przypadku lub łączyć różne metody leczenia dla uzyskania najlepszego efektu. Oprócz tego w ofercie Krefft Clinic pacjenci mogą znaleźć zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, proktologii, urologii, ortopedii, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz laseroterapii.

Zespół

Klinikę tworzy zespół specjalistów, wśród nich założyciel Krefft Clinic - Piotr Krefft - specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, Michał Krefft - specjalista chirurgii ogólnej, aktualnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej, Katarzyna Krefft - lekarz, w trakcie specjalizacji z dermatologii, ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej, Maja Krefft - lekarz, specjalizuje się w psychiatrii dzieci i młodzieży, Marta Saj - specjalista chirurgii ogólnej, zajmuje się również medycyną estetyczną i dermatochirurgią, Ryszard Grendziak - specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, zajmuje się również transplantologią nerek, Wiktor Czyżak - chirurg plastyk, poświęca wiele uwagi propagacji leczenia migren, Adrian Czekaj - urolog, zajmuje się przede wszystkim małoinwazyjnym leczeniem nowotworów, Krzysztof Ratajczyk - urolog, studiował w Poznaniu oraz w Linkoping (Szwecja), zajmuje się leczeniem nowotworów układu moczowo-płciowego, Paweł Piotrów - urolog, do jego zainteresowań zawodowych należy zastosowanie technik małoinwazyjnych w leczeniu kamicy układu moczowego, Maciej Trzcinecki - lekarz, obecnie w trakcie specjalizacji z urologii, Michał Kwapisz - specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Specjalizacje

W klinice pacjenci mogą poddać się szeregowi zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, dermatochirurgii, chirurgii plastycznej, a także medycyny estetycznej. Wśród zabiegów chirurgii estetycznej wykonywanych w Krefft Clinic wymienić warto: liposukcję, pełną plastykę nosa, plastykę czubka nosa, plastykę opadających powiek górnych, plastykę zwiotczałych powiek dolnych, powiększanie piersi za pomocą implantów silikonowych, miniplastykę brzucha i wiele innych. Do zabiegów chirurgii naczyniowej, jakim mogą poddać się pacjenci należą laserowe usuwanie żylaków, usuwanie żylaków metodą radiową, miniflebektomia i inne.

Lokalizacja

Klinika znajduje się we Wrocławiu, nad Odrą i powstała w 2019 roku. Tworzą ją cztery gabinety oraz sala zabiegowa, zaprojektowane w minimalistycznym i eleganckim stylu.

Rodzaj działalności

 • Inne
 • Klinika chirurgii ogólnej, naczyniowej, plastycznej, urologii, proktologii i medycyny estetycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 2019

Personel:

 • 6-10 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Możliwość konsultacji w języku:

 • angielski

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa

Główne zabiegi

Korekta nosa

Korekcja nosa to zabieg pozwalający zmienić wygląd twarzy oraz poprawić funkcję oddychania. Skrzywienie przegrody powoduje zaburzenia oddychania, snu oraz znacznie pogarsza jakość życia. Pełna otwarta plastyka nosa pozwala na całkowitą zmianę kształtu. Skóra przecinana jest na słupku nosa. Możliwa jest wówczas korekta przegrody nosowej i czubka, usunięcie garba oraz zwężenie i obniżenie piramidy kostnej.
Od: 4.000 zł do 10.000 zł

Powiększenie penisa

Zabieg powiększenia prącia z zastosowaniem kwasu hialuronowego lub z transferem własnego tłuszczu pobranego z okolicy ud lub podbrzusza (tzw. lipotransfer tłuszczu autologicznego), wykonywany w ramach chirurgii jednego dnia. Dzięki odpowiedniej modyfikacji płynu infiltracyjnego możliwe jest istotne zwiększenie ilości przyjętej tkanki tłuszczowej.

Usuwanie tatuażu

Laserowe usuwanie blizn to w przypadku większości tatuaży metoda przynosząca doskonałe rezultaty. Tatuaż można całkowicie usunąć przy pomocy lasera, jednak wymaga to wielu sesji. Po 1 sesji możemy zaobserwować rozjaśnienie tatuażu o ok. 50%, o ile tatuaż nie znajduje się na bliźnie.

Urologia estetyczna

Operacje stulejki w postaci częściowego lub całkowitego obrzezania, plastyka krótkiego wędzidełka, laserowe usuwanie grudek perlistych z wykorzystaniem ultrapulsacyjnego lasera CO2, skrotoplastyka w przypadku webbed penis oraz nadmiaru skóry moszny, operacje skrzywienia prącia (m.in. korporoplastyka sposobem Nesbita w modyfikacji Kelamiego lub Perdzyńskiego, plikacja techniką Schroedera-Esseda z zastosowaniem długowchłanialnych szwów PDS), wycięcie zmian skórnych narządów płciowych.

Laserowe zamykanie naczynek

Zabieg laserowego zamykania naczynek polega na kontrolowanym uszkodzeniu naczynia w wyniku termolizy, co prowadzi do jego zamknięcia. Zabieg wykonywany jest za pomocą lasera typu Nd:Yag 1064.

Skleroterapia

Metoda zamykania żylaków polegająca na podaniu do światła naczynia środka obliterującego. Odbywa się to za pomocą strzykawki. Skleroterapia stanowi doskonałe uzupełnienie terapii z wykorzystaniem fal radiowych lub lasera; jest stosowana w leczeniu żylaków nawrotowych. To metoda małoinwazyjna i dająca dobre rezultaty. Pozwala na zamykanie średniej wielkości żył, np. żylaków, telangiektazji, wenulektazji oraz poszerzonych żył retikularnych, a także małych tzw. „pajączków”.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP) jest to autologiczny preparat krwiopochodny, w którym znajdują się skoncentrowane płytki krwi. Zabieg ten polega na pobraniu krwi pacjenta, następnie odwirowaniu i podaniu metodą mezoterapii. Terapia ta, nazywana również "wampirzym liftingiem", jest nowoczesną, odmładzającą skórę procedurą anti-aging, która stymuluje tkanki do odbudowy.

Wypełnianie zmarszczek

Zmarszczki to podłużne wgłębienia na powierzchni skóry, które powstają w wyniku rozpadu włókien kolagenu i elastyny w skórze. Za ich powstawanie odpowiedzialny jest proces starzenia. Zmarszczki możemy podzielić na: mimiczne i statyczne (zmarszczki mimiczne, które się utrwaliły), a także strukturalne (powstałe w wyniku działania promieniowania UV), liniowe (powstałe na skutek zbyt niskiego poziomu nawilżenia skóry) i grawitacyjne (powstają w wyniku utraty kolagenu). Specjalista dobiera metodę usuwania zmarszczek w zależności od jej typu.

Mastopeksja

Lifting biustu (mastopeksja) polega na podniesieniu i nadaniu piersiom pożądanego kształtu oraz usunięciu nadmiaru skóry. Jeśli istnieje taka potrzeba, można również skorygować kształt i wielkość brodawki. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. Mastopeksję można wykonać przy pomocy implantów.
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.