Dr Paweł Niemkiewicz

Dr Paweł Niemkiewicz

(1 Opinia)·100% poleca
Dodaj opinię
Olszewskiego 167, Wrocław, Dolnośląskie
Dr Paweł Niemkiewicz
Dr Paweł Niemkiewicz
(1 Opinia)·100% poleca

Informacje

Jestem specjalistą chirurgii plastycznej, założycielem i właścicielem prywatnej Kliniki Chirurgii Plastycznej Optimus we Wrocławiu. Z Wrocławiem jestem mocno związany. To właśnie tu ukończyłem studia i przeszedłem szkolenia w zakresie chirurgii ogólnej, a potem chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, Association of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgeons of Southern Africa, a także Arabskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych krajów Środkowego Wschodu. Od 2004 r. posiadam uprawnienia do wykonywania zawodu w Wielkiej Brytanii oraz tzw. „operating privileges” w High Gate Hospital w Londynie.

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałem w zagranicy, podczas kontraktowego pobytu w Afryce Północnej. Austriacki chirurg plastyczny Hans Bruck z Wiednia zainspirował mnie do podjęcia pracy w RPA, gdzie przez prawie 15 lat byłem związany z Uniwersytetem w Pretorii. Na początku swojej kariery lekarskiej interesowały mnie przede wszystkim zabiegi rekonstrukcyjne u pacjentów z wadami wrodzonymi, po operacjach onkologicznych i po urazach. Po kilku latach pracy stałem się członkiem zespołu dydaktycznego, szkolącego chirurgów nie tylko z RPA, ale również z Belgii, Holandii i Portugalii. Rozpocząłem jednocześnie współpracę z czołowymi specjalistami w dziedzinie chirurgii kosmetycznej – prof. Scholtzem, dr Fouche, dr Mayerem. Wspólnie z dr. Koose Fouche w latach 1987-1994 prowadziłem prywatną Klinikę Chirurgii Kosmetycznej w Pretorii z przerwą na roczny pobyt w Kuwejcie na Oddziale Chirurgii Plastycznej uniwersyteckiego szpitala Ibn Sina Hospital. Do Polski wróciłem w 1994 r. i we Wrocławiu założyłem własną Klinikę Chirurgii Plastycznej Optimus.

Przez wiele lat swojej kariery zawodowej łączyłem pracę uniwersytecką i pracę lekarze z działalnością charytatywną. W Republice Południowej Afryki byłem członkiem zespołu „latających lekarzy” (flying doctors) Harrego Openheimera, finansującego pomoc dla biednych i zacofanych państw ościennych.

Specjalizacje

W Optimus przeprowadzamy zabiegi powiększania piersi implantami, a naszą specjalnością jest powiększanie piersi z cięcia w dole pachowym, zabiegi podniesienia i zmniejszenia piersi, plastyki brzucha, liftingu twarzy, korekcji nosa, plastyki powiek, korekcji odstających uszu oraz liposukcji.

Klinika Optimus jest prowadzona w systemie „one day clinic”, ale pacjent w razie potrzeby może być hospitalizowany. Posiadamy salę operacyjną, sale i gabinety opatrunkowe, salę zabiegową oraz dwa pomieszczenia dla pacjentów po operacji, gdzie otoczeni opieką personelu medycznego mogą wypoczywać, korzystając z telewizji satelitarnej. Stałym współpracownikiem kliniki jest doświadczony anestezjolog dr Jerzy Adamus.

Lokalizacja

Klinika Optimus mieści się w spokojnej i pełnej zieleni dzielnicy Biskupin we Wrocławiu. Na zabieg można się umówić mailowo, korzystając z formularza kontaktowego lub telefonicznie. Rejestrację prowadzi asystentka, która przekaże wszelkie niezbędne informacje na temat konsultacji, cenników czy zabiegów.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (1)

5.0
1 Opinia · 100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (2)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.