Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

2 lip 2017

dr Wiesław Bieńkowski to wspaniały lekarz

Warto

O lekarzu

2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Pomorskie...
Ocena:
dr Wiesław Bieńkowski to wspaniały lekarz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Wspaniały lekarz! Doktor Bieńkowski to prawdziwy fachowiec. Jestem bardzo zadowolona z mojego nosa:-D. Pobyt w klinice to czysta przyjemność. Obsługa na najwyższym poziomie. Przemiłe i pomocne pielęgniarki. Pani Doktor Anestezjolog wysłuchala wszystkie moje obawy. Serdecznie polecam!!!

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Uwielbam doktora Samira i jego prace

Uwielbam doktora Samira i jego prace. Już jestem po dwoch operacjach u niego, piersi i nosa . Jestem mega mega szczęśliwa i zadowolona. Nos jest cudowny, naturalny - o takim wlasnie marzyłam. Bardzo, bardzo polecam, jest on sympatyczny, miły,...

Czytaj więcej
Mój problem to za długi nos
Mój problem to za długi nos o ok 1 cm i za szeroki o ok 0.2 cm z każdej strony. Przegroda krzywa co utrudnia czasem oddychanie. W przeszłości miałem 2 razy zlamany nos. Nos nie jest w 100% prosty.

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.