Korekta nosa w znieczuleniu miejscowym - polecam dr. Knakiewicza z czystym sumieniem

Korekta nosa w znieczuleniu miejscowym - polecam dr. Knakiewicza z czystym sumieniem

jw

Z czystym sumieniem mogę polecić klinikę. Dr Knakiewicz jest niezwykle uprzejmy, profesjonalnie podchodzi do pacjenta i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Miałam zrobioną korektę nosa, która odbyła się w znieczuleniu miejscowym. Początkowo nie mogłam sobie tego wyobrazić, przecież miałam mieć złamany nos! Ale będąc już po zabiegu, jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się właśnie na takie znieczulenie i wybrałabym je raz jeszcze, gdyby była taka potrzeba. W trakcie zabiegu byłam cały czas w kontakcie z lekarzami, mogłam rozmawiać, pytać lub odpoczywać :) Cały personel w klinice dba świetnie o pacjenta i jestem naprawdę zadowolona, że spośród wszystkich klinik znalazłam właśnie tę i operował mnie dr Knakiewicz. Nosek jest piękny i prosty, a rekonwalescencja przebiegła szybko i bezboleśnie, dziękuję!

Pokazać komentarze2 Skryć komentarze2
BUNIA

Hej jw,
jak sie czulas w trakcie tego zabiegu, kiedy wszystko wlasciwie widzialas? Jaki mialas nos przed zabiegiem, a jaki jest teraz? Masz moze zdjecia noska?

chanel

Czy może Pani przesłać zdjęcia ? Pozdrawiam .

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

bondziorno 11.06.2019
Warto

Drobna korekta nosa i usunięcie niezrozumiałej narośli, którą miałam od urodzenia. Powrót do siebie miałam bolesny zanim zeszła opuchlizna, ale wszystko się zrosło jak powinno. Doktor komunikatywny i przyjazny.

1 Lubię to   2 Komentarzy  
Specjaliści w Twojej okolicy