Ars Estetica
Ars Estetica

Ars Estetica Premium

(348 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Dolnośląskie, Mazowieckie... Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 8 godzin
Godziny pracy: PON - PT 9:00-19:00
Gabinet online: wideokonsultacje
Opcje płatności w ratach
Ars Estetica
Ars Estetica Premium
(348 Opinii)·100% poleca

Informacje

Ars Estetica jest kliniką medycyny estetycznej, laseroterapii, flebologii i chirurgii plastycznej. Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze specjalizujący się w medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, laseroterapii, flebologii oraz kosmetologii. Pacjentom, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług dajemy gwarancję najwyższej jakości wykonywanych zabiegów. Odpowiednio dopasowane procedury pozwalają na opóźnienie procesów starzenia oraz zapewniają piękny i promienny wygląd przez dłuższy czas.

Ars Estetica rozpoczęła swoją działalność jako autonomiczna część Wrocławskiego Centrum Zdrowia Ars Medica. Od początku istnienia Kliniki naszym głównym celem było wychodzenie naprzeciw rosnącym oczekiwaniom pacjentów przy zastosowaniu małoinwazyjnych metod odmładzania skóry oraz poprawy sylwetki.

Nasza Klinika oferuje pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, laseroterapii, flebologii i proktologii przeprowadzanych w dwóch oddziałach – wrocławskim oraz w oddziale warszawskim. Oba oddziały mają do dyspozycji nowoczesne urządzenia służące do nieinwazyjnych zabiegów estetycznych, które umożliwiają poprawę struktury skóry oraz modelowanie sylwetki. Ponieważ troszczymy się o bezpieczeństwo i komfort pacjentów, Ars Estetica posiada innowacyjne i wyłącznie certyfikowane systemy laserowe, które umożliwiają osiągnięcie doskonałych rezultatów.

Zespół

Zespół Kliniki Ars Estetica tworzy wykwalifikowany personel medyczny - lekarze, kosmetolodzy, pielęgniarki i fizjoterapeuci, którzy na bieżąco poszerzają swoją wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Dzięki temu w naszej ofercie znajdą Państwo szereg nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej, flebologii, proktologii, laseroterapii i chirurgii plastycznej. Wszystkie procedury są wykonywane pod nadzorem wyszkolonych i posiadających odpowiednie uprawnienia specjalistów, co stanowi gwarancję pełnego bezpieczeństwa.

Specjalizacje

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim chęcią poprawy jakości życia pacjenta poprzez dopasowanie najwłaściwszego planu leczenia i wykonanie odpowiednich zabiegów. Nasi specjaliści proponują zabiegi z zakresu: flebologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej, modelowania ciała, ginekologii, kosmetologii, fizjoterapii.

Lokalizacja

W Klinice Ars Estetica staramy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych pacjentów i posiadamy wiele kanałów komunikacji z obsługą kliniki. W celu umówienia wizyty we Wrocławiu lub Warszawie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Można się z nami skontaktować również poprzez Live Chat na naszej stronie internetowej oraz za pomocą wiadomości na Facebooku i portalu Estheticon. Prosimy o kontakt, jeśli posiadają Państwo umówiony termin wizyty, którą chcieliby Państwo przełożyć lub odwołać.

Opcja wideokonsultacji:

 • Tak

Konsultacje w języku:

 • English
 • Polski

Możliwość płatności w ratach:

 • Tak

Akeceptowane metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Personel:

 • 21-50 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Godziny pracy:

 • PON - PT 9:00-19:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 200 zł - 350 zł

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Medycyna estetyczna

Flebologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (348)

5.0
348 Opinii · 100% poleca
Skleroterapia

Doskonała specjalistka, miałam skleroterapię wykonaną 2 lata temu, niestety z moimi genami (po mamusi) miałam przyjemność być pacjentką dr Kupczyńskiej również w marcu tego roku i muszę przyznać, że znowu jestem pod wrażeniem. Dr Diana jest nie tylko...Czytaj więcej

Laserowe usuwanie żylaków

Polecam świetny specjalista

Korekcja uszu

Serdecznie polecam Pana doktora, jestem po zabiegu korekty uszu i chciałabym bardzo doktorowi podziękować za pozbycie się mojego największego kompleksu. Jednym słowem doktor uratował mi życie :)

W trakcie kolejnej już wizyty u Pani Doktor jak zwykle zostałam potraktowana profesjonalnie i z sympatią. Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy Pani Doktor i polecam ją z całego serca.

Zobacz więcej opinii
Ars Estetica udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (40)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (300)

Filmy (30)