dr Maciej Antkiewicz - ARS ESTETICA

dr Maciej Antkiewicz - ARS ESTETICA

(7 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Powstańców Śląskich 56a/2, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 26 godzin
dr Maciej Antkiewicz - ARS ESTETICA
dr Maciej Antkiewicz - ARS ESTETICA
(7 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 401 wizyt na profilu

Lek. med. Maciej Antkiewicz jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Na co dzień pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w chirurgii naczyniowej.

Specjalizacje

Lek. med. Maciej Antkiewicz zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną. Poza tym wykonuje zabiegi skleroterapii i laserowego zamykania naczynek. Leczy również niewydolność żylną, stosując małoinwazyjne metody. W klinice Ars Estetica, w której przyjmuje pacjentów, zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem żylaków za pomocą skleroterapii. Usuwa żylaki metodą laserową EVLT oraz za pomocą pary wodnej. Dodatkowo usuwa naczynka, sięgając po lasery powierzchniowe i metody CLaCS. Wykonuje też chirurgiczne usuwanie zmian skórnych. W zakresie usług świadczonych w klinice Ars Estetica znajdują się również zabiegi z zakresu flebologii (leczenie żylaków), medycyny estetycznej i chirurgii.

W klinice medycyny estetycznej i laseroterapii Ars Estetica są świadczone różnego typu usługi z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej. Są to między innymi zabiegi odmładzające i modelujące sylwetkę, skleroterapia, liposukcja ultradźwiękowa, jak również leczenie żylaków. Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści wykorzystują w swojej praktyce nowoczesnych technologie. Sięgają też po w pełni bezpieczną i sprawdzoną aparaturę najpopularniejszych firm. Zespół Ars Estetica składa się głównie ze specjalistów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, laseroterapii oraz flebologii. Klinika posiada dwa oddziały, które mieszczą się w Warszawie i we Wrocławiu.

Lek. med. Maciej Antkiewicz ukończył Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Nieustannie poszerza wiedzę oraz doskonali umiejętności, biorąc udział w szkoleniach oraz kursach krajowych i zagranicznych. W latach 2013 i 2014 odbył szkolenia w Niemczech, na oddziale chirurgii Klinikum Stuttgart oraz chirurgii naczyniowej Marienhospital Stuttgart. Regularnie uczestniczy w kongresach naukowych. Na bieżąco śledzi nowości z dziedziny chirurgii naczyniowej, szczególnie w zakresie flebologii. Lek. med. Maciej Antkiewicz jest autorem wielu doniesień naukowych publikowanych w czasopismach medycznych. Poza pracą w Katedrze i Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, przyjmuje pacjentów w Klinice medycyny estetycznej i laseroterapii Ars Estetica.

Lokalizacja

Lek. med. Maciej Antkiewicz współpracuje z kliniką Ars Estetica we Wrocławiu.

Ukończone specjalizacje:

  • Flebologia
  • Flebologie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Medycyna estetyczna

Chirurgia plastyczna

Opinie (7)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Szczerze polecam dr Maciej Antkiewicz, zabieg skleroterapii przeprowadzony profesjonalnie, szybko, fachowo. Wyczerpująco udzielone informacje w trakcie zabiegu oraz po zabiegu. Polecam zarówno leczenie u dr M. Antkiewicz oraz polecam usługi Kliniki.

Historia ukończona (Skleroterapia):
skleroterapia pajączków

Zamykanie naczynek laserem - opinia po zabiegu

Jestem zadowolony z wizyty - najpierw badanie USG potem zabieg skleroterapii

Historia ukończona (Skleroterapia):

Jestem zadowolony z wizyty. Najpierw doktor wykonał badanie usg. Wszystko szczegółowo tłumaczył. Następnie zdecydowałem się na zabieg ostrzyknięcia kilku żył. Wszystko bardzo sprawnie. Doktor jest bardzo dokładny. Dobry kontakt z pacjentem. Polecam

Zobacz więcej opinii
dr Maciej Antkiewicz - ARS ESTETICA udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (2)

skleroterapia pajączków

Polecam profesjonalizm dr Maciej Antkiewicz- skleroterapia kończyn dolnych. Panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne, bardzo dobra komunikacja, dogodny wybór terminu. Zabieg wykonany szybko, bez bólu, sprawnie. Dr tłumaczył przebieg skleroterapii,...

Czytaj więcej
Naprawdę widać efekty!

Jeśli ktoś ma wątpliwości gdzie we Wrocławiu usuwać naczynka, to śmiało mogę polecić doktora Antkiewicza. Bardzo dokładny lekarz, wszystko tłumaczy i naprawdę widać efekty. Byłam na 3 wizytach, robiąc jednocześnie i skleroterapię i laser i jestem...

Czytaj więcej

Miejsca pracy

ARS ESTETICA – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

ARS ESTETICA – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

dr Maciej Antkiewicz - ARS ESTETICA udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!