Lek. med. Maciej Antkiewicz

Lek. med. Maciej Antkiewicz

(7 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Powstańców Śląskich 56a/2, Wrocław, Dolnośląskie
Lek. med. Maciej Antkiewicz
Lek. med. Maciej Antkiewicz
(7 Opinii)·100% poleca

Informacje

Lek. med. Maciej Antkiewicz jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Na co dzień pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w chirurgii naczyniowej.

Lek. med. Maciej Antkiewicz ukończył Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Nieustannie poszerza wiedzę oraz doskonali umiejętności, biorąc udział w szkoleniach oraz kursach krajowych i zagranicznych. W latach 2013 i 2014 odbył szkolenia w Niemczech, na oddziale chirurgii Klinikum Stuttgart oraz chirurgii naczyniowej Marienhospital Stuttgart. Regularnie uczestniczy w kongresach naukowych. Na bieżąco śledzi nowości z dziedziny chirurgii naczyniowej, szczególnie w zakresie flebologii. Lek. med. Maciej Antkiewicz jest autorem wielu doniesień naukowych publikowanych w czasopismach medycznych. Poza pracą w Katedrze i Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, przyjmuje pacjentów w klinice medycyny estetycznej i laseroterapii Ars Estetica.

Specjalizacje

Lek. med. Maciej Antkiewicz zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną. Poza tym wykonuje zabiegi skleroterapii i laserowego zamykania naczynek. Leczy również niewydolność żylną, stosując małoinwazyjne metody. W klinice Ars Estetica, w której przyjmuje pacjentów, zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem żylaków za pomocą skleroterapii. Usuwa żylaki dedykowaną metodą laserową oraz za pomocą pary wodnej. Dodatkowo usuwa naczynka, sięgając po lasery powierzchniowe i inne metody. Wykonuje też chirurgiczne usuwanie zmian skórnych. W zakresie usług świadczonych w klinice Ars Estetica znajdują się również zabiegi z zakresu flebologii (leczenie żylaków), medycyny estetycznej i chirurgii.

Klinika

W klinice medycyny estetycznej i laseroterapii Ars Estetica są świadczone różnego typu usługi z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej. Są to między innymi zabiegi odmładzające i modelujące sylwetkę, skleroterapia, liposukcja ultradźwiękowa, jak również leczenie żylaków. Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści wykorzystują w swojej praktyce nowoczesnych technologie. Sięgają też po w pełni bezpieczną i sprawdzoną aparaturę najpopularniejszych firm. Zespół Ars Estetica składa się głównie ze specjalistów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, laseroterapii oraz flebologii. Klinika posiada dwa oddziały, które mieszczą się w Warszawie i we Wrocławiu.

Lokalizacja

Lek. med. Maciej Antkiewicz współpracuje z kliniką Ars Estetica we Wrocławiu.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Ukończone specjalizacje:

  • Flebologia
  • Flebologie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100

Opinie (7)

5.0
7 Opinii · 100% poleca
Skleroterapia

Szczerze polecam dr Maciej Antkiewicz, zabieg skleroterapii przeprowadzony profesjonalnie, szybko, fachowo. Wyczerpująco udzielone informacje w trakcie zabiegu oraz po zabiegu. Polecam zarówno leczenie u dr M. Antkiewicz oraz polecam usługi Kliniki.

Historia ukończona (Skleroterapia):
skleroterapia pajączków
Laserowe zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek laserem - opinia po zabiegu

Zobacz więcej opinii

Miejsca pracy

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.