dr n. med. Marcin Zakrzewski

dr n. med. Marcin Zakrzewski

(4 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Porcelanowa 23, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr n. med. Marcin Zakrzewski
dr n. med. Marcin Zakrzewski
(4 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 492 wizyty na profilu

Dr n. med. Marcin Zakrzewski jest dermatologiem i wenerologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w laseroterapii oraz diagnostyce i leczeniu łysienia. Należy do wielu prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran (PTLR), Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (European Academy of Dermatology and Venereology – EADV) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Leczenia Ran (European Wound Management Association – EWMA). Pracuje we własnej klinice medycyny estetycznej Klinika Zakrzewscy w Katowicach.

Znakomity ekspert nie tylko w zakresie leczenia chorób skóry, w tym trądziku różowatego, ale także laseroterapii. Za pomocą lasera wykonuje zabiegi pozwalające zredukować przebarwienia skórne, blizny i rozstępy. Przeprowadza laserową terapię rozszerzonych naczynek krwionośnych. Jest cenionym specjalistą w zakresie diagnozowania i leczenia łysienia. W swojej pracy sięga po toksynę botulinową i kwas hialuronowy, które stosuje w małoinwazyjnych kuracjach redukcji zmarszczek.

Klinika Zakrzewscy w Katowicach to nowoczesny, specjalistyczny ośrodek medycyny estetycznej. W placówce możecie poddać się małoinwazyjnym zabiegom odmładzającym przeprowadzanym przy użyciu wypełniaczy – kwasu hialuronowego, botoksu czy hydroksyapatytu wapnia. To także miejsce, w którym wykonacie zabieg powiększania ust, mezoterapię igłową czy poddacie się niechirurgicznemu liftingowi twarzy nićmi PDO. Warto dodać, że w czasie kuracji lekarze stosują wyłącznie sprawdzone i certyfikowane preparaty.

Filarem Kliniki Zakrzewscy jest bogate zaplecze do laseroterapii. Za pomocą lasera frakcyjnego CO2 wykwalifikowana kadra wykonuje zabiegi odmładzające twarzy oraz redukujące niedoskonałości skórne. Klinika dysponuje także najnowocześniejszym laserem pikosekundowym Discovery Pico Plus pozwalającym nie tylko likwidować blizny i rozstępy, ale usuwać tatuaże. Skuteczną i bezbolesną depilację laserową zapewnia z kolei urządzenie Soprano Titanum.

Udając się do placówki, możecie wymodelować sylwetkę, poddając się zabiegom Endermologii LPG. Możecie także wykonać terapię falą uderzeniową lub skorzystać z zabiegu Accent Prime łączącego moc fali ultradźwiękowej oraz fali radiowej unipolarnej. Dużą popularnością cieszą się zabiegi wykorzystujące mikrofale Coolwaves pozwalające na ujędrnienie skóry i redukcję cellulitu.

Klinika oferuje swoim pacjentom najwyższy standard świadczonych usług. Wykwalifikowana kadra indywidualnie dopasowuje program leczenia i dba o to, aby w czasie konsultacji i zabiegów panowała w gabinecie miła atmosfera. Do dyspozycji pacjentów są przestronne wnętrza kliniki pozwalające odpocząć przed i po terapii.

Dr n. med. Marcin Zakrzewski jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny). Uzyskał tytuł specjalisty w zakresie dermatologii i wenerologii. Obronił także rozprawę doktorską na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od wielu lat interesuje się zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej.

Jego pasja dziś stanowi jeden z filarów jego pracy zawodowej. Aby zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie medycyny estetycznej uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach. Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Francja, Argentyna czy Portugalia to tylko nieliczne z wielu krajów, w których wzbogacał swoje doświadczenie w tej dziedzinie. Dowodem na zdobyte przez niego kwalifikacje są liczne certyfikaty wydane przez prestiżowe ośrodki medyczne i edukacyjne.

Data uzyskania uprawnień:

  • 2010

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Usługi

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (4)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Usuwanie laserem blizny po wypadku Katowice

Historia ukończona (Laserowe usuwanie blizn):

W listopadzie miałam operację, po której została mi szpecąca blizna. Zgłosiłam się na wizytę dermatologiczna do pana Marcina. Pan Marcin zdecydował usunąć bliznę laserem. Jest duuuużo lepiej :) jestem jeszcze raz umówiona na zabieg.

Usuwanie blizn potrądzikowych laserem Katowice

Usuwanie przebarwień z twarzy Katowice

dr n. med. Marcin Zakrzewski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (4)

dr n. med. Marcin Zakrzewski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!