Klinika DR DĘBSKI
Klinika DR DĘBSKI

Klinika DR DĘBSKI Premium

(29 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Rabindranatha Tagore 3/2.3, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2312596
Klinika DR DĘBSKI
Klinika DR DĘBSKI Premium
(29 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Klinika Dr Dębski powstała w Warszawie w listopadzie 2019 roku. Jej oferta skierowana jest do osób zainteresowanych zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii onkologicznej piersi, dermatologii i medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, ortopedii oraz kosmetologii. Dr Dębski zaprosił do współpracy doświadczanych lekarzy specjalistów i doskonale wyszkolony personel medyczny, zapewniając Pacjentom najwyższy standard usług. Na 700 m2 powierzchni mieści się 6 nowocześnie wyposażonych gabinetów zabiegowych i konsultacyjnych, sala operacyjna, sala przeznaczona do wybudzania oraz klimatyzowane pokoje dla pacjentów.

Specjalizacje

W Klinice Dr Dębski wykonujemy operacje plastyczne twarzy: korekcja nosa, plastyka czubka nosa, korekcja powiek górnych i dolnych, lifting twarzy, czoła i szyi, korekcja małżowin usznych, lifting brwi, operacje kosmetyczne piersi: powiększanie implantami i własnym tłuszczem, podnoszenie piersi, redukcja, operacje powłok brzucha, lipofilingi, zabiegi leczenia ginekomastii. Przeprowadzamy również mastektomie profilaktyczne, zabiegi rekonstrukcyjne piersi, symetryzację oraz zabiegi korygujące deformacje po leczeniu onkologicznym.

W ramach zabiegów ortopedycznych leczymy chorobę Dupuytrena, łokieć tenisisty, palce trzaskające, zespół cieśni nadgarstka, przeprowadzamy zabiegi rekonstrukcyjne po urazach ręki, usuwamy guzy ręki, np. gangliony.

Zajmujemy się ponadto diagnostyką i leczeniem malformacji naczyniowych (naczyniaków) nie tylko u dorosłych, ale również u dzieci i młodzieży.

Oferta z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej obejmuje zabiegi dermatologiczne i dermatochirurgiczne, dermatoskopię, łyżeczkowanie i chirurgiczne usuwanie zmian skórnych, laseroterapię, krioterapię, profilaktykę przeciwstarzenią, procedury z użyciem m.in. nici liftingujących i kwasu hialuronowego.

Zespół

Pomysłodawcą i założycielem Kliniki jest dr n. med. Tomasz Dębski, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, związany od lat z warszawską Kliniką Chirurgii Plastycznej Szpitala im. prof. W. Orłowskiego.

Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie. Swoje doświadczenie zawodowe pogłębiał współpracując z Kliniką LuxMed, Kliniką Ambroziak i Centrum Lasermed. Dr Dębski doskonałe łączy pracę zawodową z działalnością naukową, uczestnicząc w różnych projektach finansowanych z unijnych środków (np. praca nad wytworzeniem sztucznych kości czy nerwów z wykorzystaniem inżynierii tkankowej). Jest naukowo-dydaktycznym asystentem w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Jest członkiem nie tylko Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, ale również Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy.

Zespół Kliniki Dr Dębski tworzą ponadto:

 • dr n. med. Margareta Budner - specjalista chirurgii dziecięcej oraz chirurgii plastycznej
 • dr n. med Piotr Gierej - specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej
 • dr Anna Maria Skowrońska - specjalista ortopedii i traumatologii
 • dr Katarzyna Bilska - specjalista pediatrii w zakresie rehabilitacji medycznej oraz onkologii dziecięcej
 • dr n. med. Małgorzata Uchman – Musielak, ginekolog położnik
 • dr Magdalena Pisula - specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej
 • dr Alicja Parysek - Burdach - specjalista dermatologii i wenerologii.
 • dr Magdalena Kubalewska - Kołodziej - lekarz medycyny estetycznej
 • dr Elżbieta Techmańska - lekarz medycyny estetycznej, stomatolog
 • dr Witold Owczarek - specjalista ortopedii urazowej, lekarz medycyny estetycznej
 • dr Radosław Chutkowski - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
 • dr Paweł Krzęczko - specjalista anestezjologii i intensywnej terapii
 • mgr Ilona Christow - magister kosmetologii

Lokalizacja

Klinika Dr Dębski mieści się w pobliżu Ogrodu Jordanowskiego w samym sercu Mokotowa. Architekturą klimatycznych i wzbudzających spokój wnętrz zajęła się pracownia Macieja Tarchalskiego INDOOR. Pokoje dla pacjentów są klimatyzowane, mają własną łazienkę, internet bezprzewodowy oraz system, który umożliwia natychmiastowe wezwanie personelu.

Na konsultacje można się umawiać telefonicznie, mailowo lub osobiście w dniach: poniedziałek - piątek od 10:00-21:00 oraz w soboty od 10:00-17:00.

Do kliniki można łatwo dotrzeć jakimkolwiek środkiem transportu publicznego. Pacjentom korzystającym z własnych samochodów udostępniamy 12 miejsc parkingowych w podziemnym garażu. Posiadamy również udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 06/02 Wtorek 07/02 Środa 08/02 Czwartek 09/02 Piątek 10/02

Opinie (29)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Polecam Pana Doktora! Mam piękne nowe piersi ❤️❤️

Urodziłam dwójkę dzieci i z dużych piersi nie zostało nic prócz skóry i asymetrii… wszystko zostało naprawione i wygląda bosko. Bałam się kotwicy na piersi, a okazuje się, że nie ma po co, bo doktor tworzy sztukę na ciele… a wiem, że jak zejdzie opu...Czytaj więcej

Historia ukończona (Powiększanie biustu):
Polecam z całego serca! Powiększenie piersi Klinika Dr Dębski

Polecam pana doktora. Mam 26 lat i miałam wykonywany zabieg korekcji powiek górnych. U mnie był to genetyczny problem. Moja babcia, mama i ja mamy tzw. ciężkie powieki. Niestety z wiekiem problem jeszcze się pogłębia, co widzę właśnie po mamie czy ba...Czytaj więcej

Z całego serca polecam Pana Doktora. Dzięki operacji pozbyłam się niezgrabnego wyglądu mojego nosa, a przede wszystkim zyskałam ogromną poprawę w oddychaniu. Dopiero po zabiegu uświadomiłam sobie różnicę i trudności, jakie sprawia krzywa przegroda. N...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Klinika DR DĘBSKI udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (27)

Specjaliści z tej kliniki

dr n. med. Tomasz Dębski

Dr N. Med. Tomasz Dębski

dr n. med. Margareta Budner

Dr N. Med. Margareta Budner

Klinika DR DĘBSKI udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!