Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej
 • 70 odpowiedzi
 • 13 Lubię to

dr n. med. Tomasz Dębski

 • 94% < 1 dnia 7
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów

Kontakt z nami

Rekomendacje (20)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr n. med. Tomasz Dębski? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów dr n. med. Tomasz Dębski

Usuwanie pieprzyka na twarzy - dr Dębski ma genialną rękę

Zarejestrowany użytkownik 05.02.2018
Warto     

Blizna na twarzy po usunięciu dość sporego pieprzyka jest praktycznie niewidoczna ( minęło dopiero 2 mies. ) . Doktor Dębski ma "genialną" rękę !

Warto     

Jestem troszkę ponad tydzień po zabiegu. Pan Doktor spisał się na medal. Serdecznie polecam ten zabieg u Pana Doktora wszystkim niezdecydowanym. Sama byłam bardzo wystraszona na samym początku i gdybym nie wierzyła, że j... Więcej 

1 Lubię to   1 Komentarz  

Jestem zachwycona już 3 tygodnie po powiększaniu piersi

Mari Boren 17.03.2017
Warto     

Minęły dopiero 3 tygodnie po zabiegu, ale już jestem zachwycona. Zero komplikacji, piersi ładnie się goją i Doktor jest dostępny dla pacjenta zawsze w razie potrzeby. Baaardzo polecam

Wszystkie rekomendacje

Rekomendacje innych lekarzy

Profil - dr n. med. Tomasz Dębski

Motto:

Chirurgia plastyczna to moja wielka pasja. Ale i ogromne zobowiązanie wobec moich pacjentów, by, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa, pomóc im odzyskać normalne życie, umocnić ich pewność siebie i urzeczywistnić ich marzenia.

O mnie

Jestem chirurgiem plastykiem związanym z warszawską Kliniką Chirurgii Plastycznej Szpitala Klinicznego im. prof. Witolda Orłowskiego, w której pracuję od czasu ukończenia studiów. W 2010  r. podjąłem współpracę z Centrum LASERMED oraz Kliniką Ambroziak. Od listopada 2019 roku mam przyjemność zaprosić Państwa do mojej własnej kliniki, gdzie oferuję szeroki zakres zabiegów chirurgii plastycznej oraz zabiegi dermatologiczne, onkologiczne i ginekologiczne przeprowadzane przez dośwadczonych specjalistów.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Specjalizuję się w zabiegach estetycznej chirurgii plastycznej dotyczących:

 • TWARZY takich jak plastyka nosa, facelifting, mid-face lifting endoskopowy, lifting czoła, lifting czoła endoskopowy, plastyka powiek dolnych i górnych, plastyka odstających małżowin usznych, modelowanie konturu twarzy przeszczepem tkanki tłuszczowej lub kwasem hialuronowym (fałdy nosowo-wargowe, usta i tzw. kości policzkowe), implanty twarzy, nici liftingujące, przeszczep włosów
 • PIERSI takich jak powiększenie piersi implantami, powiększenie piersi tkanką tłuszczową, podniesienie piersi, redukcja piersi, korekcja asymetrii piersi, korekcja wad rozwojowych piersi, ginekomastia
 • CIAŁA takich jak plastyka brzucha, liposukcja, plastyka ramion

Ponadto usuwam zmiany skórne, wykonuję zabiegi rekonstrukcyjne takie jak korekta blizn, przeszczepy skóry, rekonstrukcje po usunięciu nowotworów, chirurgiczne usuwanie tatuaży oraz przeprowadzam zabiegi z zajresu chirurgii ręki: zespół kanału nadgarstka, przykurcz Dupuytrena, zespoły uciskowe nerwu łokciowego, replantacje palcó, rekonstrukcje nerwów i ścięgien.

Filozofia zawodowa

Praca na oddziałach klinicznych, gdzie trafiają najtrudniejsi pacjenci, często po dużych urazach lub z ciężkimi wadami rozwojowymi nauczyła mnie ciągłego poszukiwania najnowszych osiągnięć chirurgii plastycznej. Dlatego regularnie uczestniczę w najważniejszych szkoleniach i kongresach naukowych, by zapewnić moim pacjentom usługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i najnowszych materiałów. Zawsze też pamiętam o tym, że sukces chirurga plastyka to także doskonały zespół. Cieszę się, że mam możliwość współpracować ze wspaniałymi anestezjologami, instrumentariuszkami i pielęgniarkami, którzy moim pacjentom zapewniają poczucie bezpieczeństwa i komfortu w trakcie i po zabiegu.

Wykształcenie i doświadczenie

W swoim życiu zawodowym miałem szczęście uczyć się od najlepszych. Jeszcze za czasów studenckich pasją do tego zawodu zaraził mnie dr n. med. Lubomir Lembas, założyciel i opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Moją specjalizację prowadziło dwóch wybitnych chirurgów plastyków: prof. dr hab. n. med. Józef Jethon oraz dr hab. n. med. Bartłomiej Noszczyk. To przede wszystkim oni nauczyli mnie technik operacyjnych, ale też precyzji w obchodzeniu się z tkankami, motywowali do stałego rozwoju i dawali najlepszy przykład w okazywaniu troski, empatii i szacunku do pacjenta.

Zainteresowania

Bardzo ważnym rozdziałem w moim życiu jest praca naukowa, dlatego w 2011 roku rozpocząłem studia doktoranckie w dziedzinie medycyny regeneracyjnej w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Biorę także udział w trzech naukowych projektach finansowanych ze środków Unii Europejskiej, które m.in. skoncentrowane są na wykorzystaniu inżynierii tkankowej do wytworzenia sztucznej kości czy nerwu. To właśnie za projekt Bioimplant, którego celem jest wytworzenie w warunkach laboratoryjnych sztucznej kości i wykorzystanie jej do rekonstrukcji dużych ubytków powstałych np. po wycięciu nowotworów, Jury Ogólnopolskiego Plebiscytu Polacy z Werwą zakwalifikowało mnie do grona finalistów i przyznało drugą nagrodę w kategorii medycyna.

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) Z 16 000 zł Do 20 000 zł
Body lifting Z 10 000 zł
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) Z 9 000 zł
Ginekomastia Z 10 000 zł Do 12 000 zł
Korekcja blizn Z 1 000 zł
Korekcja brwi (Brow lift) Z 7 000 zł
Korekcja nosa (Operacja nosa) Korekcja jedynie częśći... Z 14 000 zł Do 16 000 zł
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) korekcja powiek dolnych: 60... Z 5 000 zł Do 5 000 zł
Korekcja uszu (Otoplastyka) Korekcja jednego ucha: 3000 zł Z 5 000 zł Do 5 000 zł
Lifting czoła (Forehead lift) Z 9 000 zł Do 10 000 zł
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) Z 14 000 zł Do 16 000 zł
Operacje plastyczne brody Z 4 000 zł
Plastyka ramion (Brachioplastyka) Z 4 000 zł
Plastyka ud (Lifting ud) Z 4 000 zł
Powiększanie piersi (Augmentacja) Z 15 500 zł Do 17 000 zł
   Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) Z 10 000 zł Do 14 000 zł
Profiloplastyka twarzy (implantaty) Z 5 000 zł
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Plastyka miejscowa –... Z 600 zł
   Plastyka miejscowa – usuwanie zmian skórnych Z 800 zł
Wypełnianie zmarszczek
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu Z 3 000 zł Do 6 000 zł
Zmniejszenie piersi Z 14 000 zł Do 18 000 zł

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Video

Kontakt z nami

Adresy

Adres
R.Tagore 3
02-647 Warszawa
Mokotów
Polska