Beauty Group - Klinika Chirurgii Plastycznej

(4.8) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od 3.000 zł
Klinika Beauty Group (dawniej Artplastica) specjalizuje się w chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej oraz medycynie estetycznej. Pacjenci mogą się poddać takim zabiegom jak korekta nosa, korekta nosa PIEZO, lifting twarzy, podniesienie piersi, powiększenie piersi, labioplastyka, plastyka brzucha, liposukcja, korekta powiek (górnych i dolnych) korekcja uszu, leczenie żylaków, operacyjne leczenie przepukliny brzusznej, pachwinowej, pępkowej, niechirurgiczny... (otoplastyka Szczecin)

Katarzyna Ostrowska-Clark

(4.9) 100% poleca
Szczecin
Cena od 4.000 zł do 8.500 zł
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (operacja plastyczna uszu Szczecin)

Dr n. med. Artur Śliwiński

(4.9) 100% poleca
Szczecin
Cena od 4.500 zł do 6.000 zł
Dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center. AMC Art Medical Center... (otoplastyka Szczecin)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Włochy
  • Czechy
  • Niemcy
  • Francja

AMC Art Medical Center dr n. med. Artur Śliwiński

(5.0) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od 6.000 zł
AMC Art Medical Center Dr n. med.  ArturŚliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznejoraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielutowarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS,EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa ChirurgiiPlastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC ArtMedical Center. AMC Art... (korekta uszu Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(4.5) 100% poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark. Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor... (otoplastyka Szczecin)

Aesthetic Med

(4.8) 100% poleca
Szczecin
Cena od 5.000 zł
Aestetic-med to najstarsza klinika chirurgii plastycznej w północno-zachodnim regionie Polsce. Powstała w 1991 roku z inicjatywy dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka - specjalisty chirurgii plastycznej, który jest jej właścicielem i ordynatorem. Klinika posiada w pełni wyposażony blok operacyjny oraz część hotelową dla pacjentów. Dwukrotnie zwyciężyła w rankingu na najlepszą klinikę chirurgii plastycznej, zajęła również drugie miejsce w plebiscycie... (operacja plastyczna uszu Szczecin)

dr n. med. Andrzej Dmytrzak

(4.8) 100% poleca
Szczecin
Cena od 3.800 zł
Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, właścicielem Aesthetic Med, najstarszej kliniki chirurgii plastycznej na Pomorzu Zachodnim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów plastyków - ISAPS, IPRAS oraz European Esthetic Academy, European School of Oncology... (operacja plastyczna uszu Szczecin)

Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny

Brak opinii
Szczecin
Profil kliniki Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się prywatną kliniką chirurgiczną istniejącą od 7 lat. Świadczymy usługi medyczne pacjentom z Polski jak również coraz większej ilości pacjentów z Danii, Szwecji, Niemiec, oraz Wielkiej Brytanii. Nasze usługi Dzięki naszej wszechstronności z pomocą wysoko wykwalifikowanych specjalistów, niejednokrotnie z międzynarodowym doświadczeniem, świadczymy kompleksowe usługi w takich dziedzinach jak:... (operacja uszu Szczecin)

dr Aleksander Żmudziński

(5.0) 100% poleca
Szczecin
Cena od 4.200 zł
Lek. med. Aleksander Żmudziński jest cenionym laryngologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz modelujących sylwetkę. Pracuje we własnej klinice Centrum Medyczne Olimedica, znajdującej się w Szczecinie.  Doświadczony specjalista w zakresie leczenia chorób uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani oraz szyi. Entuzjasta stosowania małoinwazyjnych metod zabiegowych, w tym technik... (operacja uszu Szczecin)

dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej

(4.9) 100% poleca
Szczecin
Cena od 4.000 zł
Dr n. med. Maciej Pastucha to doświadczony chirurg plastyk mieszkający i prowadzący swoją praktykę w miejscowości Dobra nieopodal Szczecina. To nie tylko doświadczony profesjonalista, ale wielki pasjonat wykonywanego zawodu. Od 2001 roku zajmuje się wyłącznie chirurgią estetyczną (plastyczną). W swojej karierze wykonał przeszło 4000 operacji estetycznych, w tym około 1400 operacji powiększania i rekonstrukcji piersi. Jest absolwentem Śląskiego... (operacja plastyczna uszu Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

patryk398762

Witam miałem wykonywaną korektę uszu 30.10.17 zabieg jest bezbolesny , myśle że pytania typu : czy zabieg boli itd są bez sensu, bo sam takie zadawałem i czytałem w internecie, że nie warto itd. Nie warto to słuchać opinii innych i męczyć się z tym problemem całe życie . Ból nie jest taki straszny jakoś przeżyłem i polecam każdemu kto ma taki problem . Mam tylko pytanie do specjalistów bo pani pielegniarka powiedziała że moge zdejmować opaske na jakies 3 razy dziennie po godzince ale nie wiem czy to bedzie miało wpływ na efekt końcowy zabiegu , więc czy powinno sie nosić opaskę 24 godz przez caly miesiąc czy można ją od czasu do czasu zdjąć? Z góy dziękuję za odpowiedz i Pozdrawiam !!!

donmaestro

Moim problemem były odstające uszy. Nie dość, że były odstające, to dodatkowo źle wykształcone, zawijające się do przodu małżowiny uszne. Kilka lat wcześniej miałem pierwszą operację, która finalnie okazała się niestety, porażką. Uszy odstawały dalej, chirurg nawet nie podjął się próby rekonstrukcji małżowin, tylko wyciął fragmenty chrząstki i skóry, i na tym zakończył zabieg. Nie dość, że uszy odstawały przez to dalej, to w dodatku miałem poczucie straty pieniędzy, czasu, jednym słowem, poczucie porażki. Trafiłem do kliniki AMC Art Medical Center, operował mnie dr. Artur Śliwiński. Zostały przedstawione mi wszelkie szczegóły dotyczące operacji, która potencjalnie była trudniejsza, niż pozostałe zabiegi korekcji uszu u innych pacjentów, ponieważ przeszedłem już kiedyś operację, a każda re-operacja jest trudniejsza, szczególnie, kiedy trzeba operować tkankę tak mocno zdewastowaną przez innego chirurga, który okazał się być zwykłym amatorem. Uszy zostały zrekonstruowane tak dobrze, że wyglądają lepiej, niż u większości osób z mojego otoczenia, które miały szczęście nie borykać się nigdy z podobnym problemem. Kadra kliniki również świetnie się spisała, wyrazy szacunku dla całego personelu kliniki AMC Art Medical Center. Ocena 10/10