Dr n. med. Artur Śliwiński

Dr n. med. Artur Śliwiński

(11 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Langiewicza 28/U1, Szczecin, Zachodniopomorskie
Dr n. med. Artur Śliwiński
Dr n. med. Artur Śliwiński
(11 Opinii)·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Artur Śliwiński to specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich, jak i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical CenterDoktor Artur Śliwiński regularnie bierze udział w konferencjach i sympozjach poświęconych chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej (zarówno w charakterze uczestnika jak i wykładowcy).

Specjalizacje

Dr n. med. Artur Śliwiński to wykwalifikowany specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz specjalista chirurgii ogólnej z wieloletnią praktyką zawodową. Dzięki zastosowaniu zarówno nowoczesnych technik chirurgicznych, jak i mało inwazyjnych technik chirurgicznych, będzie mógł dobrać zindywidualizowane procedury medyczne tylko dla Ciebie. W swojej wieloletniej praktyce dr n. med. Śliwiński łączy swój zmysł estetyczny z umiejętnościami chirurgicznymi, aby zapewnić Ci niezrównane rezultaty. Dr Śliwiński opiekę nad pacjentem rozpoczyna od poziomu kompleksowych konsultacji wstępnych, poprzez całą drogę zabiegu aż do całkowitego wyzdrowienia.

Klinika 

AMC Art Medical Center to pierwsza w Polsce prywatna placówka medyczna w dziedzinie chirurgii plastycznej, która została w całości zaprojektowana i odebrana architektonicznie według najnowszych standardów szpitalnych. Najwyższej jakości aparatura medyczna, systemy antybakteryjne - wszystko to w trosce o bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Klinika oferuje usługi najwyższej jakości dzięki współpracy z wysokiej klasy chirurgami z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, ortopedii, ginekologii, laryngologii. Konieczność operacji plastycznej powinna być ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem. Procedury takie jak powiększenie piersi, redukcja piersi, podniesienie piersi, liposukcja czy plastyka brzucha jak i procedury związane z operacją twarzy mogą zostać wykonane w bezpiecznym zaciszu akredytowanej sali operacyjnej. Podczas konsultacji zachęcamy naszych pacjentów, aby zadawali wiele pytań dopóki nie będą czuli się pewnie. Naszym celem jest pomóc pacjentom osiągnąć trwałe, naturalne rezultaty, które zwiększą ich chęć korzystania w pełni z reszty swojego życia. Staramy się, abyś w pełni otrzymał wszelkie niezbędne informacje i aby ta podróż zakończyła się powodzeniem.

Lokalizacja

Dr n. med. Artur Śliwiński przyjmuje swoich pacjentów w AMC Art Medical Center w Szczecinie

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Międzynarodowe Towarzystwo Estetycznej Chirurgii Plastycznej
  • Inne:
  • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 300-500

Opinie (11)

4.9
11 Opinii · 100% poleca

Zadowolona po plastyce powiek u dr. Śliwińskiego

Mimo świeżości ran mój brzuch jest piękny!

Historia ukończona (Plastyka brzucha):

Cudowne miejsce z cudownymi ludźmi, którzy leczą ciało i duszę. Po konsultacjach w kilku innych miejscach trafiłam do doktora Śliwińskiego, ta wizyta okazała się decydującą. Doktor szczegółowo wyjaśnił oraz rozrysował zakres zabiegu, odpowiedział...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (6)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Miejsca pracy

AMC Art Medical Center

AMC Art Medical Center

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.