Oczy o 10 lat młodsze

Martka

Plastyka powiek górnych. Oczy o 10 lat młodsze. Druga doba po operacji, brak opuchlizny, maleńkie siniaki. Jestem bardzo zadowolona.

Pokazać komentarze4 Skryć komentarze4
Halina0609

Kiedy bylo zrobione zdjecie?
Cena za zabieg 2€??

Ina54

Załączyłaś zdjęcie sprzed zabiegu gdzie wyraźnie widać jak powieki leżą na rzęsach , ok. ,ale trzeba było zrobić to miesiąc dwa później i pokazać co się zmieniło ,załączyć zdjęcie sprzed zabiegu i po zabiegu .
W drugiej dobie po zabiegu nigdy nie ocenia się efektów zabiegu ,przed Tobą jeszcze długa droga rekonwalescencji po której powieki będą dochodzić do właściwego stanu .
Nawet w drugim miesiącu po zabiegu jeśli coś by Ci się nie podobało to Twój lekarz nie zrobi poprawki ,bo to za wcześnie.
Czy dostałaś jakieś zalecenia po zabiegu?Ile masz lat ,bo to jest również ważne do oceny efektu.

Obinna

Gdzie pani robila.
Jaka pora roku najlepsza zeby zrobic powieki görne

Zobacz odpowiedź
Ina54

Ta osoba jest niewiarygodna,załączyła zdjęcie sprzed zabiegu w dodatku z pomalowanymi powiekami i rzęsami (2 dni po zabiegu?)i w dodatku jest to osoba młoda .Nie wiem jaki miała w tym cel , nawet jeden raz nie odpowiedziała na komentarze i nie odpowie.
Pora roku na zrobienie powiek dobra jest każda .Czasami lekarze dają jakieś zalecenia po zabiegu a czasami wręcz mówią żeby nic nie robić ,ale zdecydowanie lepiej gdy dają .
Przede wszystkim jeśli chcesz przymierzyć się do tego zabiegu to już dziś zacznij brać preparaty na wzmocnienie naczyń krwionośnych tylko nie wit.C1000 ,znacznie ograniczysz występowanie siniaków.

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy