lek. med. Dorota Pietrzyk

lek. med. Dorota Pietrzyk

Brak opinii
Dodaj opinię
Kobielska 23, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
lek. med. Dorota Pietrzyk
lek. med. Dorota Pietrzyk
Brak opinii

Informacje

  • 290 wizyt na profilu

Lek. med. Dorota Pietrzyk to wysoce wykwalifikowany specjalista w zakresie ginekologii i ginekologii estetycznej. Zawodowo związana z miastem Warszawa.

Oferta zabiegów przeprowadzanych przez Dorotę Pietrzyk obejmuje szeroką gamę usług z zakresu ginekologii – począwszy od konsultacji i diagnostyki, na leczeniu kończąc. Poza podstawową opieką ginekologiczną (prowadzenie ciąży, poradnictwo w zakresie antykoncepcji, leczenie niepłodności), specjalistka wykonuje zabiegi ginekologii estetycznej. Warto tu wymienić przede wszystkim rewitalizację pochwy, ujędrnianie, obkurczanie lub wypełnianie warg sromowych, a także powiększenie punktu G. Dodatkowo zajmuje się odmładzaniem narządów płciowych przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego.

Rozwiąże problemy każdej kobiety, która trafia pod jej opiekę. Dzięki bogatemu doświadczeniu jest w stanie pomóc poprawić jakość życia seksualnego, bez względu na wiek pacjentki. Doskonale zdaje sobie sprawę, że sfera intymna ma bezpośredni wpływ na pozostałe aspekty codzienności kobiety. Do procesu leczenia podchodzi w kompleksowy sposób, każdy przypadek traktując indywidualnie.

Pacjentki przyjmuje w trzech warszawskich placówkach – Revival Clinic, Premium Medical oraz Centrum Medycznym Best-Med. Kliniki te oferują zabiegi z szeroko pojętej ginekologii. Wszystkie dysponują sprzętem najnowszej technologii. Nad dobrym samopoczuciem pacjentów czuwa profesjonalna i miła obsługa, a personel każdej z przychodni składa się z ekspertów w swoich dziedzinach.

Ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na uczelni tej kontynuuje swoją karierę akademicką: obecnie jest w trakcie doktoratu. Ponadto pracuje jako lekarz rezydent (w zakresie położnictwa i ginekologii) w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale pogłębia swoją wiedzę i zdobywa cenne doświadczenie, biorąc udział w licznych sympozjach, kursach i szkoleniach związanych z ginekologią ogólną i estetyczną.

Pacjentów przyjmuje w Revival Clinic, Premium Medical oraz Centrum Medycznym Best-Med - wszystkie placówki w Warszawie.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

lek. med. Dorota Pietrzyk udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!