Dr Grzegorz Kołodziejski

Dr Grzegorz Kołodziejski

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Słowackiego 12, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Dr Grzegorz Kołodziejski
Dr Grzegorz Kołodziejski
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 797 wizyty na profilu

Jestem lekarzem dermatologiem i lekarzem medycyny estetycznej związanym zawodowo z Lecznicą Melitus (Warszawie). Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej, którą ukończył w 1996 roku, a specjalizację I stopnia z dermatologii i wenerologii uzyskałem w 2001 roku.

Mam wieloletnie doświadczenia w zakresie terapii laserowych. Zabiegi medycyny estetycznej, podczas których korzystam z urządzeń laserowych, wykonuję już od 1999 roku. Przy swojej pracy wykorzystuję nowoczesny sprzęt renomowanych firm, wśród których można wymienić lasery Palomar, Cutera, Deka, Reliant czy Lumenis. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu mogę przeprowadzać nie tylko standardowe zabiegi laserowe, wśród których najczęstszymi są fotoodmładzanie, usuwanie pajączków, likwidowanie przebarwień, brodawek, prosaków i zmian barwnikowych, ale również bardziej skomplikowane procedury, takie jak na przykład usuwanie wrodzonych znamion naczyniowych, likwidowanie niechcianych tatuaży, dermabrazja laserowa mająca na celu redukcję zmarszczek i nieregularności skóry oraz zabiegi z zakresu dermatochirurgii. Usuwam również przebarwienia, blizny, rozstępy oraz zmarszczki, wykorzystując najnowocześniejsze lasery frakcyjne, np. laser marki Fraxel.

Zespół Lecznicy Melitus kładzie duży nacisk na profilaktykę, jak bowiem wynika z wieloletnich badań naukowych i doświadczeń, zabiegi medycyny estetycznej mogą być najbardziej skuteczne u pacjentów z dobrym stanem zdrowia, a więc ze zrównoważonym poziomem hormonów, zbilansowaną dietą uwzględniającą odpowiednie proporcje wszystkich składników odżywczych, z odpowiednią kondycją fizyczną. Dzięki połączeniu doświadczeń i wiedzy lekarzy wielu specjalizacji każdemu pacjentowi możemy zaoferować leczenie kompleksowe.

Lecznica Melitus znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu na warszawskim Żoliborzu, tuż obok stacji metra Plac Wilsona.

Na wizytę konsultacyjną można umówić się mailowo lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-21.00 i w sobotę od 10.00-16.00.

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Usługi

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca
Dr Grzegorz Kołodziejski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (1)

Miejsca pracy

Klinika Melitus - dr Maria Noszczyk

Klinika Melitus - dr Maria Noszczyk

Dr Grzegorz Kołodziejski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!