lek. med. Michał Pasiński

lek. med. Michał Pasiński

(3 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Grzegórzecka 67c/U14, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
lek. med. Michał Pasiński
lek. med. Michał Pasiński
(3 Opinie) ·100% poleca

Informacje

  • 763 wizyty na profilu

Lek. Michał Pasiński to wysoce wykwalifikowany ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej oraz chirurgii ogólnej. Zawodowo związany z Krakowem.

Studia ukończył w roku 2004, na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zdobywał na Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MOM w Warszawie, gdzie ukończył szkolenie specjalizacyjne z chirurgii plastycznej. Ma również za sobą staż w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. W roku 2006 rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Szpitalu Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego, również w Krakowie (ukończył ją w roku 2013). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w rozmaitych kursach i szkoleniach, w kraju i za granicą (między innymi w Brazylii, Hiszpanii i Portugalii).

Specjalizacje

Specjalizuje się w wykonywaniu rozmaitych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Wymienić tu należy przede wszystkim usuwanie zmarszczek i zmian naczyniowych (laserowo), wypełnianie tkanek kwasem hialuronowym, peelingi medyczne, a także leczenie nadpotliwości. Ponadto przeprowadza różnego rodzaju zabiegi biostymulacyjne – sculptra (pobudzenie syntezy własnego kolagenu) czy też ellanse (zabieg mający na celu wypełnienie i odmłodzenie skóry). Wykorzystuje także osocze bogatopłytkowe (tzw. PRP) w okolicach włosów, twarzy i ciała.

Zabiegi wykonuje w krakowskiej placówce SCM Estetic. Jest to nowoczesna placówka, doskonale wyposażona w najwyższej jakości sprzęt. Klientom oferuje dostęp do najlepszych technologii. Oprócz usług medycyny estetycznej, pacjenci mogą skorzystać z konsultacji chirurgicznych, dermatologicznych, fizjoterapeutycznych, czy też kosmetologicznych. Jak widać, w SCM Clinic zdrowie traktuje się kompleksowo, jako całość złożoną z połączonych ze sobą komponentów. Przychodząc do kliniki pacjenci czują, że trafili w odpowiednie miejsce, a ich problemy zostaną rozwiązane.

Lokalizacja

Pacjentów przyjmuje w SCM Clinic, Krakowskim Centrum Diagnostyczno Klinicznym oraz w Instytucie Dermatologii Synthanalytica (również Kraków).

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (3)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Lekarz chirurg estetyczny Michał Pasiński to wyjątkowo doświadczony i profesjonalny specjalista, który wykazuje się niezwykłą precyzją i starannością podczas wykonywanego zabiegu. Pacjenci chwalą go za jego wyjątkowe podejście do nich, a także za jeg...Czytaj więcej

U Pana doktora usuwałam przebarwienia za pomocą lasera Fotona w SCM estetic. Trochę się bałam, ale wszystko poszło gładko i bezboleśnie. Po 2 zabiegach po przebarwieniach praktycznie nie ma śladu:) Śmiało mogę powiedzieć, dobra robota Doktorze :)

Usuwanie blizny na najwyższym poziomie

lek. med. Michał Pasiński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (1)

Miejsca pracy

SCM Estetic

SCM Estetic

lek. med. Michał Pasiński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!