6

SCM Estetic

(5.0) 100% poleca
Poleć
Grzegórzecka 67c/U14, Kraków, Małopolskie
Zobacz mapę

Opinie (11)

5.0
ogólna ocena
100% poleca
Napisz opinię
Fala akustyczna u kosmetolog Joanny Marcińskiej to był prezent od mojego męża. Pierwszy od wielu lat wyjątkowo trafiony :D Zabieg daje świetne efekty, cellulit jest właściwie niewidoczny. Jestem zauroczona zarówno samą Panią Asią, jak i całą kliniką. Polubiłam dbanie o siebie, na pewno tutaj wrócę :)
Usuwałam tutaj zmarszczki za pomocą botoksu. Na początku trochę się bałam, że ta metoda nie będzie wyglądać naturalnie – nie mogłam bardziej się mylić. Moja twarz zdaje się być dużo młodsza niż jest w rzeczywistości, a mimo to nie wygląda to ani trochę sztucznie! Sam zabieg przebiegł w bardzo miłej atmosferze w bardzo fajnym gabinecie SCM estetic. Polecam!
Na SCM estetic trafiłam z polecenia koleżanki. Jak zobaczyłam jej ciało na basenie, to nie mogłam wyjść z zachwytu. Mama dwójki dzieci ma taką gładką i jędrną skórę? Od razu spisałam sobie od niej namiary na klinikę i sama umówiłam się na wizytę. Na miejscu przywitała mnie bardzo miła atmosfera. W moim przypadku polecono lipolizę iniekcyjną i modelowanie sylwetki urządzeniem Vela Shape III. Jestem dopiero po 4 powtórzeniach, a już widzę efekty. Nie mogę się doczekać wakacji nad morzem!
Moje usta w końcu wyglądają tak, jakbym sobie tego życzyła. Mogę z radością kupować coraz to nowe odcienie pomadek. Pięknie wymodelowanie, bez przesady powiększone. Fachowa i profesjonalna pomoc specjalistów z SCM estetic, jak zawsze na najwyższym poziomie. Sam zabieg przebiegł bez żadnych problemów i powikłań po nim.
Poproś SCM Estetic o wycenę i spełnij Twoje marzenia!

Historie (7)

Polecam korekcję uszu w tym miejscu!
Korekcja uszu

Od zawsze miałam kompleks odstających uszu. Bałam się jednak operacji plastycznych. Dla mnie ta cała narkoza, ból pooperacyjny to za dużo. Przez przypadek dowiedziałam się będąc w SCM Estetic na zabiegu...

czytaj więcej
Polecam serdecznie SCM Estetic!
Wypełnianie zmarszczek

Polecam serdecznie SCM estetic. Jestem pacjentką dr Joanny Sułowicz, ale też korzystam z zabiegów kosmetologicznych u Sylwii Jarosz. Przeszłam tu najpierw leczenie dermatologiczne, a potem zaczęłam dbać...

czytaj więcej

Zdjęcia i filmy (6)

Poproś SCM Estetic o wycenę i spełnij Twoje marzenia!

Współpracuje z:

  • lek. med. Karolina Małek-Stelmachowska

    Lek. Med. Karolina Małek-Stelmachowska

  • lek. med. Anna Bachleda-Curuś

    Lek. Med. Anna Bachleda-Curuś

  • lek. med. Michał Pasiński

    Lek. Med. Michał Pasiński

Poproś SCM Estetic o wycenę i spełnij Twoje marzenia!
SCM Estetic
(5.0) 11 opinie
- Poleć