SCM Estetic

SCM Estetic

(57 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Grzegórzecka 67c/U14, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
SCM Estetic
SCM Estetic
(57 Opinii) ·100% poleca

Informacje

 • 955 wizyt na profilu

SCM Estetic to Centrum Medyczne Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii, które wywodzi się i działa w ramach SCM Clinic w Krakowie. Specjalizuje się w zabiegach i operacjach z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii i medycyny estetycznej.

SCM Estetic to placówka, oferująca szeroki wachlarz usług z dziedziny chirurgii plastycznej, w szczególności korekcji wyglądu twarzy i ciała. Wśród proponowanych zabiegów wyróżnić można między innymi plastykę uszu, nosa czy powiek. Proponowana jest również chirurgiczna korekcja blizn pozostałych po wcześniejszych zabiegach lub wypadkach. Przygotowano również ofertę korekcji wciągniętych brodawek czy liposukcji.

W SCM Estetic ogromny nacisk kładziony jest na połączenie wiedzy dermatologicznej i z dziedziny medycyny estetycznej, w celu jednoczesnego leczenia chorób skóry i poprawy jej estetyki. Dlatego w placówce dostępna jest kompleksowa terapia między innymi trądziku, przebarwień i blizn potrądzikowych czy rumienia. W czasie leczenia wykorzystywane są metody małoinwazyjne, takie jak laseroterapia, a także podcinanie blizn potrądzikowych. Pacjenci mogą również skorzystać z oferty diagnostyki i usunięcia zmian skórnych, takich jak między innymi włókniaki, brodawki czy znamiona.

Klinika oferuje również pełen pakiet zabiegów odmładzających i rewitalizujących, w tym mezoterapię igłową, lifting twarzy, wypełnianie zmarszczek np. kwasem hialuronowym czy wolumetrię. Wykorzystywane jest tutaj także osocze bogatopłytkowe, służące do biostymulacji procesów naprawczych i odżywienia skóry. Pacjenci mogą poddać się również laserowemu odmładzaniu oraz redukcji rozszerzonych naczynek krwionośnych. Z kolei dla osób, u których występuje łysienie, przygotowano konsultacje i zabiegi trychologiczne.

SCM Estetic stawia sobie za cel poprawę stanu zdrowia i satysfakcję pacjentów. Zatrudniony tutaj personel kieruje się zasadami holistycznego i indywidualnego podejścia do problemów pacjentów. Dba również o komfort psychiczny, dyskrecję i miłą atmosferę, wiedząc, że zadowolenie i otwartość są równie ważne, jak dobrze dobrana terapia.

SCM Estetic to Centrum Medyczne, które wyrosło na bazie doświadczeń i wiedzy SCM Clinic. Stanowi unikatowe, wyjątkowo nowoczesne miejsce na mapie Krakowa, które świadczy usługi na światowym poziomie. Jest to możliwe dzięki innowacyjnym sprzętem i wysokiej jakości preparatom, produkowanym przez renomowane marki.

SCM Estetic to także dbałość o komfort pacjentów. Jest to możliwe dzięki estetycznemu i wygodnemu wyposażeniu, klimatyzacji oraz udogodnieniach dla wszystkich osób, które tutaj przybywają.

SCM Estetic to Centrum Medyczne Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii, które wywodzi się i działa w ramach SCM Clinic w Krakowie. Czerpiąc z doświadczenia placówki, oferuje najlepsze usługi i bezustannie podnosi ich poziom. Dba również o to, aby pracująca tutaj kadra regularnie uczestniczyła w szkoleniach, kursach i konferencjach, zdobywając nowe doświadczenia i podążając za światowymi trendami.

Konsultacje można umówić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia kliniki, tj. od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00. W indywidualnych przypadkach godziny otwarcia staramy się dostosować do Państwa potrzeb.

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia plastyczna
 • Dermatologia
 • Chirurgia ogólna

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Personel:

 • inna odpowiedź:
 • 25 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • 5-10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • angielski
 • polski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Nie

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 250

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew
 • Paypal

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (57)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Bardzo polecam Panią doktor. Wykonywałam u niej zabieg Ellanse w SCM estetic. Efekt super, widocznie odmłodniałam o parę lat. Pani doktor bardzo miła i profesjonalna. Nic dodać, nic ująć.

U Pani doktor robiłam korektę odstających uszu nićmi Aptos w SCM estetic. Całość współpracy, od konsultacji aż po zabieg mogę ocenić jako wzorową! Pani doktor ma fantastyczne podejście do pacjenta, jest bardzo życzliwa, ale też i konkretna. Z moich n...Czytaj więcej

U Pana doktora usuwałam przebarwienia za pomocą lasera Fotona w SCM estetic. Trochę się bałam, ale wszystko poszło gładko i bezboleśnie. Po 2 zabiegach po przebarwieniach praktycznie nie ma śladu:) Śmiało mogę powiedzieć, dobra robota Doktorze :)

Pani doktor w SCM estetic zrobiła mi plastykę powiek górnych oraz kilka zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wyglądam teraz naprawdę o 10-15 lat młodziej. Jestem bardzo szczęśliwa. A muszę dodać, że nie były to jakieś bardzo skomplikowane procedu...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
SCM Estetic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (7)

Polecam korekcję uszu w tym miejscu!

Od zawsze miałam kompleks odstających uszu. Bałam się jednak operacji plastycznych. Dla mnie ta cała narkoza, ból pooperacyjny to za dużo. Przez przypadek dowiedziałam się będąc w SCM Estetic na zabiegu kosmetycznym, że można to też załatwić...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (8)

Specjaliści z tej kliniki

lek. med. Karolina Małek-Stelmachowska

Lek. Med. Karolina Małek-Stelmachowska

lek. med. Anna Bachleda-Curuś

Lek. Med. Anna Bachleda-Curuś

lek. med. Michał Pasiński

Lek. Med. Michał Pasiński

SCM Estetic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!