10

SCM Estetic

(5.0) 100 % poleca
Dodaj opinię
Grzegórzecka 67c/U14, Kraków, Małopolskie
Zobacz mapę

Opinie (40)

5.0
ogólna ocena
100 % poleca
Napisz opinię
Jakiś czasu temu zdecydowałam się na leczenie nadpotliwości toksyna botulinową. Miejscem w którym wykonałam zabieg, było właśnie SCM Estetic (wykonywała go dr Anna Bacheda Curuś). Efekty zabiegu były dla mnie szybko odczuwalne, a ja w końcu mogę się cieszyć większą swobodą podczas różnego typu spotkań w których uczestniczę, a które wymagają ode mnie nienagannego wyglądu. Plamy pod pachami zdecydowanie mi to utrudniały, ale dziś na szczęście jest o niebo lepiej i mogę zapomnieć o jakimkolwiek skrępowaniu :)!
SCM Estetic to jedno z najlepszych miejsc medycyny estetycznej w Małopolsce. Nie pierwszy raz odwiedzam tego typu kliniki, ale tutaj efekty, które osiągnęłam, były najlepsze. Doktor Piotr Pałka, który usuwał moje naczynka na twarzy laserem Fotona, zrobił to lepiej niż oczekiwałam, a przy tym bardzo cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania dotyczące zabiegu. Zdecydowanie polecam! :)
W SCM Estetic zdecydowałam się na zabieg usunięcia znamienia na policzku przy pomocy lasera CO2. Muszę przyznać, że efekty zabiegu znacząco przekroczyły moje oczekiwania, a mój policzek wygląda o niebo lepiej niż się spodziewałam! W moim przypadku zabieg wykonywała dr Anna Bachleda-Curuś i jestem bardzo zadowolona z efektów jej pracy. Polecam! Zarówno samo miejsce, jak również specjalistów. Zdecydowanie warto im zaufać :)!
SCM Estetic to miejsce warte każdej ceny! Wykonywałam tu zabieg odmładzający laserem frakcyjnym. Dziś moja twarz ma się o niebo lepiej, pozbyłam się niechcianych bruzd na czole. Polecam przede wszystkim dra Michała Pasińskiego – świetnego specjalistę, który przez cały okres poprzedzający zabieg służył mi swoją pomocą, odpowiadając przy tym na wszystkie moje pytania.
Poproś SCM Estetic o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Historie (7)

Polecam korekcję uszu w tym miejscu!
Korekcja uszu

Od zawsze miałam kompleks odstających uszu. Bałam się jednak operacji plastycznych. Dla mnie ta cała narkoza, ból pooperacyjny to za dużo. Przez przypadek dowiedziałam się będąc w SCM Estetic na zabiegu...

czytaj więcej
Polecam serdecznie SCM Estetic!
Wypełnianie zmarszczek

Polecam serdecznie SCM estetic. Jestem pacjentką dr Joanny Sułowicz, ale też korzystam z zabiegów kosmetologicznych u Sylwii Jarosz. Przeszłam tu najpierw leczenie dermatologiczne, a potem zaczęłam dbać...

czytaj więcej

Zdjęcia (10)

Specjaliści z tej kliniki

  • lek. med. Karolina Małek-Stelmachowska

    Lek. Med. Karolina Małek-Stelmachowska

  • lek. med. Anna Bachleda-Curuś

    Lek. Med. Anna Bachleda-Curuś

  • lek. med. Michał Pasiński

    Lek. Med. Michał Pasiński

Poproś SCM Estetic o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!
SCM Estetic
(5.0) 40 opinie
- Dodaj opinię