dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko specjalista chirurgii plastycznej

(25) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Kraków
Cena od 14.000 zł do 20.000 zł
Doktor Marta Raczkowska-Muraszko jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem, swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie w Krakowie. Doktor Raczkowska-Muraszko wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, terapii laserowej oraz medycyny estetycznej. Mogą zgłosić się do niej pacjentki, których problemem są małe lub obwisłe piersi, nadmiar i obwisła skóra na brzuchu po porodzie lub odchudzaniu, przerośnięte wargi... (rhinoplastyka Kraków)

SAN-MEDICAL CENTRUM MEDYCZNE

(6) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Kraków
Centrum Medyczne San-Medical to klinika, w której wykonywane są przeszczepy włosów, zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii estetycznej. Placówka znajduje się w Bielsku-Białej. Centrum Medyczne San-Medical specjalizuje się głównie w przeszczepie włosów oraz chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą tutaj poddać się różnego rodzaju terapii leczenia łysienia. W zależności od preferencji i zaleceń lekarzy specjalistów, wykonywane są transplantacje... (korekta nosa Kraków)

DER-MED Kraków

(4) 100% poleca
Kraków
DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Salon DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Europie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii sprawia, że każdy może tutaj... (operacja plastyczna nosa Kraków)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Czechy
  • Kolumbia

Dr Dominik K. Boliglowa

(153) 100% poleca
Kraków
Cena od 12.000 zł do 15.000 zł
Lek. med. Dominik K. Boligłowa jest specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Studiował na prestiżowej uczelni w Rzymie – Katolickim Uniwersytecie Najświętszego Serca “Gemelli” (Università Cattolica Del Sacro Cuore). W 2009 roku zdał Lekarski Egzamin Państwowy ze znakomitym wynikiem. Swoich pacjentów przyjmuje w kilku klinikach w Krakowie i Nowym Targu.Lek. med. Dominik K. Boligłowa jest wybitnym specjalistą z... (całkowita korekcja nosa Kraków)

ConsensusMED Instytut Piękna dr Jasiewicz

(17) 100% poleca
Kraków
Działamy od 1999 roku, jesteśmy pierwszym centrum medycyny estetycznej i laserowej w Krakowie Laureat Godła Jakości w kategorii MEDYCYNA ESTETYCZNA ROKU 2014 i 2015Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Perły Medycyny 2008Laureat plebiscytu Imperium Urody w kategorii Najlepszy Gabinet Medycyny Estetycznej 2015Ambasador Marki Restylane Organizator METAMORFOZY.COM "Matki i Córki Historia Piękna"Nasze wyjątkowe atuty: doświadczenie i profesjonalizm, szeroki... (operacja plastyczna nosa Kraków)

ART CLINIQUE Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

(3) 100% poleca
Kraków
Cena od 7.000 zł do 14.000 zł
Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ART CLINIQE jest placówką medyczną znajdującą się w Krakowie, w odległości około 5 km od ścisłego centrum miasta. Klinika specjalizuje się w operacjach z zakresu chirurgii plastycznej twarzy i piersi oraz małoinwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej. W jej ofercie można również znaleźć zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Filarem ART CLINIQE jest chirurgia plastyczna twarzy i ciała. W klinice... (korekta nosa Kraków)

Klinika SCM Clinic

(27) 100% poleca
Kraków
Cena od 1.200 zł do 15.000 zł
SCM Clinic to nowoczesna placówka medyczna w Krakowie, która oferuje swoim pacjentom szeroki wachlarz usług medycznych, w tym konsultacje ze specjalistami, zabiegi chirurgiczne czy terapie komórkami macierzystymi. Klinika oferuje swoim pacjentom szereg konsultacji i zabiegów z różnych dziedzin medycyny, w tym neurologii, endokrynologii czy onkologii. Przygotowani także szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii... (rhinoplastyka Kraków)

Estetika Nova Prywatna Placówka Chirurgii Plastycznej

(1) 100% poleca
Kraków
Cena od 5.500 zł do 6.500 zł
Klinika Chirurgii Plastycznej Estetika Nova jest prywatnym ośrodkiem medycznym specjalizującym się w zabiegach z dziedzin chirurgii plastycznej i estetycznej, urologii i laryngologii dziecięcej. Klinika spełnia najwyższe, europejskie normy jakościowe. To nowoczesna placówka położona na obrzeżach miasta Krakowa. Zabiegi wykonywane są przez specjalistów chirurgii plastycznej i estetycznej. W gabinecie zatrudniony jest wysoko wykwalifikowany personel... (całkowita korekcja nosa Kraków)

Szpital Św. Rafała

Brak opinii
Kraków
Szpital Św. Rafała znajduje się w Krakowie i jest innowacyjną, komfortową placówką medyczną, należącą do Grupy Scanmed. Zapewnia swoim pacjentom kompleksowe usługi z zakresu leczenia szpitalnego, poradni specjalistycznych czy oddziału chirurgii jednego dnia. Szczególny nacisk kładzie między innymi na chirurgię plastyczną i rekonstrukcyjną, a także na chirurgię barku i ręki. Szpital Św. Rafała to placówka, oferująca szeroki wachlarz usług... (całkowita korekcja nosa Kraków)

dr n. med. Aldona Stachura

(13) 100% poleca
Kraków
Cena od 4.000 zł do 13.000 zł
Dr n. med. Aldona Stachura jest chirurgiem plastycznym, estetycznym i rekonstrukcyjnym. Może poszczycić się ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest laureatką nagrody I stopnia Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach za cykl prac naukowych. Z Kliniką La Perla jest związana od 2012 roku. Będąc wybitnym specjalistą z dziedziny chirurgii plastycznej, dr n. med. Aldona Stachura stała się współzałożycielem fundacji leczenia... (korekta nosa Kraków)

Klinika La Perla

(33) 100% poleca
Warszawa
Cena od 4.000 zł do 13.000 zł
La Perla (Perła) to sieć klinik medycyny estetycznej, jak również ginekologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Posiada aż 10 placówek w Polsce, m.in. pięć siedzib w Warszawie, a do tego w Krakowie, Bolesławcu, Józefowie, Sosnówce i Rzeszowie. Klinika La Perla oferuje zabiegi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mają one na celu odmłodzenie oraz poprawę ich wyglądu w taki sposób, aby każdy pacjent uzyskał wymarzony cel, jakim... (rhinoplastyka Kraków)

lek. med. Małgorzata Keller-Skomska

(3) 100% poleca
Kraków
Cena od 7.000 zł do 9.500 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej, członkiem najważniejszej organizacji zrzeszającej chirurgów plastyków w Polsce - Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz czynnym czlonkiem prestiżowych organizacji międzynarodowycj ISAPS oraz IPRAS. Posiadam 2 stopień specjalizacji w zakresie chirurgii plastycznej zdobyty pod kierunkiem dr n. med. Witolda Gollera.W krakowskich klinikach wykonuję zabiegi korekcyjne powiek górnych... (rhinoplastyka Kraków)

SCM Estetic

(47) 100% poleca
Kraków
Cena od 500 zł do 1.699 zł
SCM Estetic to Centrum Medyczne Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii, które wywodzi się i działa w ramach SCM Clinic w Krakowie. Specjalizuje się w zabiegach i operacjach z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii i medycyny estetycznej. SCM Estetic to placówka, oferująca szeroki wachlarz usług z dziedziny chirurgii plastycznej, w szczególności korekcji wyglądu twarzy i ciała. Wśród proponowanych zabiegów wyróżnić można między innymi... (korekta nosa Kraków)

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

(13) 100% poleca
Kraków
Cena od 12.000 zł do 15.000 zł
Dr n. med. Rafał Pabiańczyk to jeden z najbardziej renomowanych chirurgów plastycznych w kraju. Zawodowo i akademicko związany z Krakowem. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu operacji chirurgii plastycznej, zwłaszcza okolic twarzy i piersi. Szczególnym zainteresowaniem darzy zabiegi liftingu twarzy, modelowanie, korekcję i rekonstrukcję piersi. Ponadto... (korekta nosa Kraków)

Krakowskie Centrum Diagnostyczno Kliniczne

Brak opinii
Kraków
... (rhinoplastyka Kraków)

Dr n. med. Kazimierz Cieślik

(2) 100% poleca
Kraków
Cena od 6.500 zł do 9.500 zł
Dr n. med. Kazimierz Cieślik jest specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie w zawodzie, dzięki czemu jest uznanym, wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery (IPRAS, Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej, Plastycznej i Rekonstrukcyjnej)... (rhinoplastyka Kraków)

Lek. med. Artur Zawisz

(4) 100% poleca
Kraków
Cena od 8.000 zł do 10.000 zł
Dr Artur Zawisz jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim stażem, swoim pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów z zakresu estetycznej chirurgii plastycznej, które przeprowadza we własnym prywatnym Ośrodku Chirurgii Plastycznej w Krakowie. W naszej Klinice wykonujemy zabiegi korekcji nosa przeprowadzane z powodu nieprawidłowej budowy lub zaburzeń oddychania, korekcje odstających małżowin usznych, powiększania piersi implantami, zmniejszania... (rhinoplastyka Kraków)

lek. med. Robert Małek

(1) 100% poleca
Kraków
Cena od 7.000 zł
Lek. med. Robert Małek jest chirurgiem ogólnym i plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz zabiegach korekcyjnych w obrębie twarzy. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Pracuje na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. Pacjentów przyjmuje również w prywatnym Centrum Chirurgii Plastycznej Estetika Nova w Krakowie... (całkowita korekcja nosa Kraków)

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

(28) 100% poleca
Kraków
Cena od 7.500 zł do 9.500 zł
Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA znajduje się w Zabierzowie oddalonym o około 10 kilometrów od Krakowa. W jej ofercie znajdziecie zarówno małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jak i operacje wykonywane przez wykwalifikowanych chirurgów plastyków. Placówka specjalizuje się także w leczeniu żylaków oraz w zabiegach z zakresu chirurgii urologicznej. Wśród zabiegów wykonywanych w klinice dużą popularność zyskują operacje... (całkowita korekcja nosa Kraków)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Od lat miałem problem z chrapaniem, ale po wypadku na rowerze problem się nasilił. Miałem złamany nos i źle się zrosła przegroda, od tej pory chrapanie było nie do zniesienia, miałem też problemy z oddychaniem. Doktora polecił mi znajomy, który robił korektę uszu. Troche musiałem poczekać na zabieg, ale efekt jest rewelacyjny.

Witam wszystkich forumowiczów! Dziś mija 16 dni od mojej korekty nosa. Jako że sama szukałam wielu odpowiedzi w internecie, na forach, poszukując odpowiedniego lekarza, pomyślałam, że byłoby fajnie, jakby był ktoś, kto opisał całą swoją „przygodę”, bo sama bym chciała przed swoją operacją coś takiego przeczytać ;-) Przed zabiegiem Mój nos od zawsze był garbaty. Tzn. może nie od zawsze, ale na pewno od okresu dojrzewania. Obecnie mam 25 lat. Nos przeszkadzał mi bardzo, ale jako że (i nię będę skromna) jestem ładną dziewczyną, nadrabiałam z innych stron. Moja siostra miała odstające uszy kiedyś, bardzo to przeżywała, a mnie tez mój nos denerwował bardzo, ale ja byłam jakoś silniejsza i mówiłam: "Jestem jaka jestem, akceptuje siebie, bla bla…„, ale chyba sama sobie to tylko wmawiałam, bo nie było tygodnia, abym o tym nie myślała. Moja siostra miała operację 8 lat temu, rodzice bardzo się stresowali, a ja nie chciałam im dokładać jeszcze tego ze swojej strony, a wiadomo też koszty są spore. I tak jakoś mijały lata, ja „udawałam” silną przed innymi, a nawet i przed samą sobą, nie zdając sobie sprawy z tego, jak bardzo mnie to bolało i dokuczało. Wyjechałam na studia, wtedy zaczęłam intensywniej o tym myśleć, tym bardziej, że studiowałam stomatologię, i pogłębiałam wiedzę o zabiegach. Poznałam mężczyznę mojego życia, który jak twierdzi nie zwracał uwagi na mój nos, dla niego był normalny (jakbym mu o moim kompleksie nie powiedziała, pewnie by nawet nie zauważył – eh faceci). To właśnie on uświadomił mi, jak bardzo to przeżywam – i nie to, że on dążył do mojej zmiany wyglądu czy coś, ale to on ukazał mi, że sama próbuję kryć się za moją twardą skorupą, nie pokazując innym, jak mi to przeszkadza, a w rzeczywistości nie moge coraz bardziej ścierpieć mojego nosa (ale to pewnie standard u tych z takim kompleksem). Na studiach poszłam na jedną konsultację we Wrocławiu, ale na tej konsultacji dr bardziej przekonywał mnie, że jest ok, żeby zostawić, bla bla, niż na tym, by zrozumieć to, co ja czuję. I nie chodzi o to, żeby mnie nakłaniać do zrobienia tego. I w sumie skutek był taki, że kolejne 2 lata męczyłam się i zastanawiałam się „robić-nie robić”. A może to i dobrze, że tak wyszło, bo trafiłam w ręce dr Małka. Skończyłam studia. Wróciłam do siebie, i nie szukałam już lekarza we Wrocławiu, a skupiłam się na Krakowie, jako że bliżej mojego miejsca zamieszkania. Szukałam na forach. Były wahania, dni lepsze i gorsze. Dni, gdy sama sobie wmawiałam, że się sobie podobam i dni, gdy nawet inni potrafili zwrócić uwagę na nos. I padła decyzja – jadę na konsultacje do dr Małka. Powiem tak, pierwsze wrażenie, nie było za mile. Dr wydał mi się troche oschły. Oglądnął nos, spytał, czy jestem pewna. Nie odradzał, nie przekonywał, ale teraz z perspektywy czasu, myslę, że to było dobre, bo on sam nie zasugerowal mi tej operacji, a ja sama była na nią zdecydowana. Umówiliśmy na operację w Klinice Estetika Nova, już za miesiąc od konsultacji. Hurra! Będę miała nowy nosek! ;-) Ale teraz z kolei przychodziły wątpliwości, czy aby na pewno, czy to tamto. Ale raz kozie śmierć i wolę żałować, że cos zrobiłam, niż ze tego nie dokonałam. Przed operacja wiadomo – dużo badań krwi, EKG, zdjecie płuc. Zabieg Wzięłam 3 tygodnie urlopu. I przyszedł ten dzień – jechałam na operację. Dotarłam do kliniki, już leżała tam dziewczyna, która 2h wcześniej też miała robioną korektę nosa. Powiedziała mi, że nie jest tak źle i życzyła powodzenia :-) Operacja przebiegła chyba ok. Znieczulenie ogólne, intubacja (która w sumie chyba się anestezjologowi nie udała zbytnio, gdyż potem przez tydzień nie mogłam połykać nic, bo mialam wielkiego krwiaka w okolicy języczka w gardle, ale cóż, zdarza się). Ale to był tylko jedyny ból, jakiego doświadczyłam. Rekonwalescencja Po operacji nic nie bolało, ani jednej tabletki nie wzięłam. Było super, tylko ten dyskomfort, gdyż przez 3 dni trzeba oddychać tylko ustami, bo w nosie jest tamponada, a na nosie gips ;-( Na drugi dzień po operacji, zaczelam mieć since pod oczami, które z biegiem czasu znikały. Po 3 dniach dr obejrzał nos, wyjął tamponadę i już można było oddychać nosem – co za ulga :-) Ale gips na nosie pozostaje jeszcze 2 tygodnie, plus później na noc przez dłuższy czas. W każdym bądź razie po operacji czułam się swietnie! Za 10 dni kontrola (tzn. przedwczoraj), wszystko ok, zobaczyłam swój nosek – piękny, bez garba! Ale strasznie opuchnięty, jak u Mikołaja, i taki „nie mój”, zdrętwiały. To otępienie nosa i ta opuchlizna może nawet kilka miesięcy schodzić, aż będę mogła zobaczyć efekt końcowy. Efety Ale już dziś mogę powiedzieć, że nie żałuję, jest dumna z siebie! I bardzo cieszę się z wyboru lekarza, jako że dr okazał się bardzo miłym i sympatycznym :-) Poza tym dr przez 18 lat, zanim zrobił specjalizację z chir. plast. pracował jako chirurg ogólny, więc doświadczenia ma sporo, i to widać. Tak więc polecam go serdecznie!! ;-) Pozdrawiam wszystkich szukających odpowiedzi. :-)

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Korekta nosa Kraków. U kogo wykonać korektę nosa w Krakowie? Korekta nosa to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. W Krakowie i okolicach znajdziesz ponad 20 chirurgów i klinik, które oferują ten zabieg. Możesz udać się do Marty Raczkowskiej-Muraszko (Kraków) lub do dra Dominika Boligłowy.
  • Korekta nosa małopolskie. Gdzie mogę wykonać korektę nosa w województwie małopolskim? Jeżeli jesteś z województwa małopolskiego, południowego regionu Polski, którego stolicą jest Kraków, i szukasz chirurga, który wykona korektę nosa, masz kilka opcji. Specjalistów znajdziesz głównie w Krakowie (np. San-Medical), ale także w mniejszych miastach, na przykład w Tarnowie możesz udać się do dr Jacka Ściborowicza.
  • Korekta nosa Kraków i okolice. Gdzie się udać? W Krakowie możesz udać się m.in. do SCM Estetic czy ConsensusMED. W okolicach Krakowa również znajdziesz wiele klinik i specjalistów, na przykład w oddalonych o około 1 godzinę drogi Tarnowie (MediVita) czy Katowicach (Aesthete).
  • Gdzie w Krakowie mogę wykonać korektę nosa kwasem hialuronowym? Korekta nosa kwasem hialuronowym to minimalnie inwazyjny zabieg, który pozwala skorygować drobne defekty nosa, takie jak na przykład wgłębienie w jego czubku. Jeśli jesteś nim zainteresowana i szukasz specjalisty w Krakowie, możesz udać się na przykład do Centrum Medycyny Estetycznej Czas Kobiety czy do prywatnego gabinetu dr Renaty Budzicz.
  • Korekta nosa Katowice. Jakich specjalistów polecacie? Katowice to dynamicznie rozwijające się miasto na Śląsku. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakiego chirurga plastycznego z Katowic wybrać, użytkownicy Estheticon najwyżej ocenili dr Annę Olender, dra Jerzego Wilgusa i Klinikę Chirurgii Mazan.
Filtry
Z promocjami (0)
Z opiniami (17)