Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

Klinika medycyny estetycznej Kraków  |  Klinika dermatologiczna Kraków
 • 10 odpowiedzi
 • 1 Lubię to

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

 • 94% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi

Skontaktuj się z nami — zarezerwuj konsultację

Rekomendacje (39)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

Korekcja nosa - polecam Panią doktor i zespół kliniki

 |  Korekcja nosa (Operacja nosa)
Zarejestrowany użytkownik  |  02.05.2018
  Warto , Cena ogółem: 10 000 zł

2 miesiace po zabiegu. Wszystko przebieglo pomyslnie, zgodnie ze wspolnymi oczekiwaniami (pani dr i moimi) Bardzo dobry kontakt z Pania doktor Panie pielegniarki - przecudowne, cieple i bardzo opiekuncze. Zawiodlem sie jedynie na sali pooperacyjnej, w ktorej bylo dosc zimno, a dogrzewanie farelka uw... Więcej 

Zarejestrowany użytkownik

Powoli zaczynam chodzić w związanych włosach, moje uszy są przepiękne

 |  Korekcja uszu (Otoplastyka)
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik  |  13.11.2017
  Warto , Cena ogółem: 3 500 zł

Przeszłam operacje otoplastyki w połowie sierpnia w ALMA-MEDICA z Panią Doktor Keller, która Z CAŁEGO SERCA serdecznie polecam, profesjonalna, przemiła, chirurg z powołania:) Wszystko przebieglo sprawnie i pomyślnie, naprawdę pełen profesjonalizm, nie miałam ani chwili zawahania przed operacja, wied... Więcej 

 1 Lubię to  |   1 Komentarz

Miałam powiększane piersi - efekt wymarzony

 |  Powiększanie piersi (Augmentacja)
Zarejestrowany użytkownik  |  04.07.2017
  Warto

Super lekarz. Miałam powiększane piersi. Efekt wymarzony. Polecam gorąco bo to przemiły człowiek. A same piersi wyglądają idealnie i właśnie po tym poznaje się kunszt Dr. Blizny niewielkie, niezauważalne. Jestem szczęśliwa i zapewniam, że warto było czekać. Absolutnie polecam wszystkim niezdecydowan... Więcej 

 3 Komentarzy

Cieszę się, że oddałam swoje uszy w ręce dr Ciesińskiego!

 |  Korekcja uszu (Otoplastyka)
Sys  |  27.02.2017
  Warto , Cena ogółem: 3 500 zł

Nareszcie spełniłam swoje największe marzenie,a Doktor Ciesiński mi w tym pomógł.Na konsultacji Pan Doktor dokładnie tłumaczy na czym polega zabieg korekcji uszu .Taką samą rozmowę miałam przed zabiegiem.Pan Doktor tłumaczył krok po kroku jak będzie odbywać się zabieg.Ogółem zabieg dla mnie trwał kr... Więcej 


Wszystkie rekomendacje

Profil - Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA - Klinika medycyny estetycznej Kraków  |  Klinika dermatologiczna Kraków

Motto:

Nadając harmonię ciału – Leczymy duszę PROMOCJA 10% rabat na zabieg korekcji nosa

O nas

Prywatna Klinika Chirurgii ALMA-MEDICA dysponuje blokiem operacyjnym, zgodnym ze standardami Unii Europejskiej. Jest jedną z najbardziej nowoczesnych placówek tego typu w Polsce. W Klinice zastosowano najwyższe standardy bezpieczeństwa i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Klinika ALMA-MEDICA uzyskała status Szpitala, dysponuje blokiem operacyjnym, zgodnym ze standardami Unii Europejskiej. Ze względu na profesjonalne zaplecze operacyjne jest jedną z najbardziej nowoczesnych i bezpiecznych prywatnych placówek w Polsce. Klinika wyposażona jest w nowoczesną salę operacyjną i wybudzeniową. Sale pobytowe zostały urządzone z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu Pacjentów.

ALMA-MEDICA usytuowana jest na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 10 km od Krakowa oraz 8 km od Portu Lotniczego „Balice”. Blok operacyjny wraz z częścią hospitalizacyjną zajmuje oddzielne piętro w Klinice, dzięki temu Pacjenci Kliniki ALMA-MEDICA mają poczucie dyskrecji i komfortu. Zapewniamy kompleksową organizację zabiegów, organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów oraz na życzenie pacjentów umożliwiamy powrót transportem medycznym.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

W Klinice ALMA-MEDICA wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej, chirurgii ortopedycznej, chirurgii naczyniowej i chirurgii urologicznej.

Filozofia zawodowa

Najwyższej klasy specjaliści, perfekcyjnie wyszkolony personel medyczny jest do dyspozycji pacjenta 24h na dobę. Zapewniamy profesjonalną organizację pobytu pacjenta od pierwszego kontaktu z naszą Kliniką.

Zaspokajamy indywidualne potrzeby i wymagania Pacjentów. Organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów, organizację transportu powrotnego. Zapewniamy możliwość kilkudniowej rekonwalescencji z opieką pielęgniarską oraz pobyt z osobą towarzyszącą.

Nasza klinika

Zapewniamy naszym Pacjentom zrozumienie i pomoc w rozwiązaniu nawet najbardziej intymnych problemów z ciałem.
Zapewniamy najwyższej klasy lekarzy specjalistów oraz profesjonalnie wyszkolony personel medyczny do dyspozycji pacjenta 24h na dobę.
Przeprowadzamy zabiegi operacyjne z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.
Spełniamy indywidualne potrzeby i wymagania pacjentów. Organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów, organizację transportu powrotnego.
Zapewniamy możliwość kilkudniowej rekonwalescencji z opieką pielęgniarską oraz pobyt z osobą towarzyszącą.
Zapewniamy intymność, dyskrecję i profesjonalizm.

ALMA-MEDICA – Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej

W Klinice ALMA-MEDICA wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej, chirurgii ortopedycznej, chirurgii naczyniowej i chirurgii urologicznej. Klinika ALMA-MEDICA uzyskała status Szpitala, ponieważ dysponuje blokiem operacyjnym, zgodnym ze standardami Unii Europejskiej. Ze względu na profesjonalne zaplecze operacyjne jest jedną z najbardziej nowoczesnych i bezpiecznych prywatnych placówek w Polsce. ALMA-MEDICA usytuowana jest na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 10 km od Krakowa oraz 8 km od Portu Lotniczego „Balice”. Blok operacyjny wraz z częścią hospitalizacyjną zajmuje oddzielne piętro w Klinice, dzięki temu pacjenci Kliniki ALMA-MEDICA mają poczucie dyskrecji i komfortu. W ALMA-MEDICA wykonywane jest szerokie spektrum zabiegów chirurgicznych, a wysokiej klasy specjaliści oraz wyszkolony personel medyczny jest do dyspozycji pacjentów 24h na dobę. Zapewniamy kompleksową organizację zabiegów, organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów oraz na życzenie pacjentów umożliwiamy powrót transportem medycznym.

Nasi lekarze

lek. med. Marek Ciesiński - specjalista chirurgii plastycznej, dyplom lekarza uzyskał w 1989 roku na Akademii Medycznej w Krakowie. Po uzyskaniu specjalizacji I st. z Chirurgii Ogólnej swoje doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej zdobywał w Klinice Chirurgii Szczękowej CM Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej prof. Stanisława Bartkowskiego. Specjalizacja pod kierunkiem dr med. Piotra Wójcickiego w najstarszym i najlepszym w Polsce ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce w Polanicy Zdroju. Udział w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach w zakresie chirurgii plastycznej prowadzonych pod kierunkiem takich sław chirurgii plastycznej jak: James William Futrell, Malcolm Alan Lesavoy, Hubertus Tilcorn, Gottfried Lemperle, Frode Amland, Rafael de la Plaza, Ewaldo de Souza Pinto, Hilton Becker, Thomas D.Rees, Jhon McCarthy. Praktyka w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Niemczech, Szwecji, Holandii i w Stanach Zjednoczonych oraz raz zatrudnienie w charakterze lekarza specjalisty w Klinice Chirurgii Plastycznej w Vejle-największym ośrodku chirurgii piersi w Danii.

lek. med.  Filip Reś - chirurg - absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Jest specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej. Od 1997 roku pracował jako asystent i wykładowca w Collegium Medicum UJ. Następnie jako starszy asystent w specjalistycznym Szpitalu im.G.Narutowicza. W kolejnych latach pełnił funkcję Kierownika Ambulatorium Onkologicznego w III Klinice Chirurgicznej. Obecnie pracuje jako chirurg ogólny w szpitalu w Proszowicach oraz w pododdziale Chirurgii Naczyniowej przy Klinice Kardiochirurgii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie. Zakres działalności to chirurgia ogólna, obecnie otwarta specjalizacja z zakresu chirurgii naczyniowej (zakończony II-gi rok specjalizacji).

Wykonuje zabiegi Aqualyx, skleroterapię oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

dr n. med.  Zbigniew Ułatowski, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista w zakresie chirurgii tętnic i żył. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej WAM w ŁODZI 1973. Specjalista chirurgii ogólnej 1981. Uzyskał tytuł doktora nauk medyczny w 1985 roku. Od 1986 roku specjalizujący się w chirurgii naczyniowej. Kursy leczenia chorób żył między innymi Paryż 1994, Bohum 1998. Kursy leczenia operacyjnego żylaków kończyn dolnych z zastosowaniem lasera metodą EVLT - Lyon Francja 2006, Wiedeń Austria 2007, Haga Holandia 2011. O d 2006 roku operuje żylaki kończyn dolnych laserem metodą EVLT.

lek. med. Leszek Michalski, specjalista chirurg urolog, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Honorowy Członek Nowojorskiej Sekcji Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego. Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał początkowo jako rezydent, następnie jako starszy asystent w Klinice Urologii CMUJ w Krakowie. Aktualnie samodzielny pracownik filii Śląskiego Centrum Urologii 'Urovita' w Zakopanem. Autor wielu publikacji naukowych nagradzanych w kraju jaki i za granicą.

lek. med. Mirosław Fortuna, specjalista chirurg urolog, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Praktyka kliniczna: Oddział Urologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Posiada duże doświadczenie diagnostyczne i operacyjne.

lek. med. Piotr Glanowski – specjalista dermatolog. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako asystent w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera oraz Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Absolwent Studiów Podyplomowych z dziedziny Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole. Od 7 lat współpracuje z Centrum Spa Dr Irena Eris w Krynicy i licznymi Gabinetami Dermatologii Estetycznej w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, v-ce prezes Stowarzyszenia Kosmetologów Polskich.

Monika Dorynek - z wykształcenia mgr położnictwa. Studia wyższe ukończyła na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje doświadczenie zawodowe ugruntowała pracując w Klinice Intensywnej Terapii Noworodka, w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Jako osoba chętnie ucząca się, ciekawa świata, szukająca dalszych możliwości rozwoju osobistego podjęła studia na kierunku Kosmetologia z Elementami Medycyny Estetycznej w Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Podjęcie nauki i pogłębianie wiedzy z kosmetologii jest wynikiem jej fascynacji możliwościami medycyny estetycznej. Z Alma-Medica jest związana od początku roku 2011. Bezpośredni kontakt z Pacjentami pozwala na rozpoznanie ich oczekiwań oraz opracowanie planu terapeutycznego.

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej nowości Pokaż mniej

Zabiegi

Chirurgia Plastyczna Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) Z 8 000 zł Do 11 500 zł Tak
   Miniabdominoplastyka
BOTOX® Z 200 zł Tak
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) Z 6 000 zł Do 13 000 zł Tak
Ginekomastia Z 7 500 zł Do 9 000 zł Tak
Korekcja blizn Z 800 zł Tak
Korekcja nosa (Operacja nosa) Z 7 500 zł Do 9 500 zł Tak
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) Powieki dolne: 3.500 - 4000... Z 3 500 zł Do 4 000 zł Tak
Korekcja uszu (Otoplastyka) Z 2 500 zł Do 3 500 zł Tak
Korekcja wciągniętych brodawek Z 2 500 zł Do 3 500 zł Tak
Leczenie żylaków usuwanie żylaków metodą... Z 2 200 zł Do 4 800 zł Tak
   Laserowe leczenie żylaków EVLA usuwanie żylaków metoda... Z 2 200 zł Do 4 800 zł Tak
   Skleroterapia żylaków Z 400 zł Do 1 000 zł Tak
Lifting czoła (Forehead lift) Z 3 000 zł Do 3 500 zł Tak
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja tradycyjna Z 5 000 zł Tak
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 250 zł Tak
Modelowanie łydek
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) Z 9 000 zł Do 12 000 zł Tak
Nici liftingujące
   Nici liftingujące APTOS
Obrzezanie Z 800 zł Tak
Operacje plastyczne brody Z 2 000 zł Tak
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) Z 4 000 zł Tak
Plastyka pośladków i łydek Z 9 000 zł Do 11 000 zł Tak
Plastyka ramion (Brachioplastyka) Implanty Z 4 000 zł Do 5 000 zł Tak
Plastyka ud (Lifting ud) Z 4 000 zł Do 5 000 zł Tak
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) Z 3 500 zł Tak
Powiększanie i modelowanie pośladków i bioder Z 4 500 zł Tak
Powiększanie piersi (Augmentacja) Cena uzależniona od rodzaju... Z 11 000 zł Do 15 000 zł Tak
Powiększanie ust (Augmentacja) Tak
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Profiloplastyka twarzy (implantaty) Z 2 500 zł Tak
Wypełnienia iniekcyjne Z 250 zł Tak
   Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Stylage, Matridex, Matridur Z 250 zł Tak
Zmniejszenie piersi Z 7 000 zł Do 11 000 zł Tak
Dermatologia Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
BOTOX® Z 200 zł Tak
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 250 zł Tak
Peeling chemiczny Z 120 zł Do 160 zł Tak
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Cena uzależniona od metody... Z 550 zł Tak
Wypełnienia iniekcyjne
   Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Stylage, Matridex, Matridur Z 250 zł Tak

Pokaż więcej nowości Pokaż mniej

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Skontaktuj się z nami — zarezerwuj konsultację

Adresy

Klinika medycyny estetycznej Kraków  |  Klinika dermatologiczna Kraków
Adres
Śląska 316
Zabierzów, ul. Śląska 316
32-080 Kraków
Polska

Godziny przyjmowania pacjentów
Poniedziałek
13:00 - 15:00 
Wtorek
16:00 - 18:00 
 • 94% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi