Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA
Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

 • 8 odpowiedzi
 • 1 Lubię to
 • 88% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
Kontakt

Skontaktuj się z nami — zarezerwuj konsultację

Adresy

Adres
Śląska 316
Zabierzów, ul. Śląska 316
32-080 Kraków
Zabierzów
Polska

Rekomendacje (29)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

Cieszę się, że oddałam swoje uszy w ręce dr Ciesińskiego!

 |  Korekcja uszu (Otoplastyka)
Zarejestrowany użytkownik  |  27.02.2017   Warto , Cena ogółem: 3 500 zł

Nareszcie spełniłam swoje największe marzenie,a Doktor Ciesiński mi w tym pomógł.Na konsultacji Pan Doktor dokładnie tłumaczy na czym polega zabieg korekcji uszu .Taką samą rozmowę miałam przed zabiegiem.Pan Doktor tłumaczył krok po kroku jak będzie odbywać się zabieg.Ogółem zabieg dla mnie trwał kr... Więcej 

Miałam powiększane piersi. Efekt wymarzony

 |  Powiększanie piersi (Augmentacja)
Zarejestrowany użytkownik  |  20.09.2016   Warto

Super lekarz. Miałam powiększane piersi. Efekt wymarzony. Polecam gorąco bo to przemiły człowiek. A same piersi wyglądają idealnie i właśnie po tym poznaje się kunszt Dr. Blizny niewielkie, niezauważalne. Jestem szczęśliwa i zapewniam, że warto było czekać. Absolutnie polecam wszystkim niezdecydowan... Więcej 

 1 Komentarz

Super powiększenia piersi

 |  Powiększanie piersi (Augmentacja)
anna159  |  10.06.2016   Warto

Do Pana Dr zgłosiłam się, bo skusiły mnie pozytywne opinie osób, które były u Niego i muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Pan Dr jest otwartą, ciepłą osobą i do tego konkretną. Z precyzją wytłumaczył mi na czym będzie polegał zabieg powiększenia piersi oraz dalszej rekonwalescencji już po. Piersi ... Więcej 

Fachowcem w swojej dziedzinie

 |  Powiększanie piersi (Augmentacja)
Joanna  |  28.04.2016   Warto

Na pierwszej wizycie u dr zostałam poinformowana szczegółowo o przebiegu całego zabiegu oraz o rekonwalescencji. Lekarz okazał się fachowcem w swojej dziedzinie. Powiększenie piersi przeszło bez problemowo. Zarówno przed zabiegiem jak i po opieka doktora była bardzo dobra. Teraz mogę się cieszyć wię... Więcej 

Implanty są znakomite

 |  Powiększanie piersi (Augmentacja)
Zarejestrowany użytkownik  |  29.04.2015   Warto

Jednym słowem warto. Konsultacje przed i po zabiegu były prowadzone przez Pana doktora bardzo dobrze. Zabieg przebiegł bez problemowo, nie widać aby było cokolwiek robione , implanty są znakomite.

Nie rzuca się w oczy i pasuje do kształtu twarzy

 |  Korekcja nosa (Operacja nosa)
Zarejestrowany użytkownik  |  23.03.2015   Warto

Zabieg miałam robiony w styczniu 2015 roku. I mogę powiedzieć że w końcu mój nos wygląda dobrze, nie rzuca się w oczy i pasuje do kształtu twarzy. Gorąco polecam Pana Doktora. I jeszcze raz dziękuję za tak "fachowo" wykonaną prace na moim nosie.

Fantastyczna atmosfera

 |  Korekcja nosa (Operacja nosa)
Zarejestrowany użytkownik  |  23.03.2015   Warto , Cena ogółem: 8 500 zł

Serdecznie polecam ALMA - MEDICA , profesjonalizm i fantastyczna atmosfera, opiekuńczy personel, jestem bardzo zadowolona zarówno z zabiegu jak i pobytu. 100% satysfakcjii - no i mam teraz piękny-przecudowny nosek!!!!

Korekta nosa

 |  Korekcja nosa (Operacja nosa)
Zarejestrowany użytkownik  |  25.02.2015   Warto

Bez komplikacji cały zabieg korekty nosa się odbył. Opieka fachowa. POlecam w 100 procentach

Bardzo dziękuję

 |  Korekcja uszu (Otoplastyka)
Wiola  |  01.09.2014   Warto , Cena ogółem: 3 500 zł

Bardzo dziękuję Panie doktorze za to, że pomógł mi Pan sie pozbyć moich odstających uszów. Teraz nareszcie mogę czesać się tak jak chce a nie tak żeby zakryć uszy. Pozdrawiam Wiola

 3 Komentarzy

Znakomity specjalista od łydek

 |  Plastyka pośladków i łydek
amelia_z  |  04.06.2014   Warto

Znakomity specjalista. Chyba jedyny w tej mało popularnej dziedzinie. Długo musiałam szukać - naprawdę mało jest specjalistów w całej Polsce, zajmujących się korygowaniem kształtu łydek. Ale udało mi się trafić do Pana doktora i rzeczywiście wykonał kawał świetniej roboty. Łydki wyglądają teraz p... Więcej 


Wszystkie rekomendacje
Profil

Profil

Motto:

Nadając harmonię ciału – Leczymy duszę PROMOCJA 10% rabat na zabieg korekcji nosa

O nas

Prywatna Klinika Chirurgii ALMA-MEDICA dysponuje blokiem operacyjnym, zgodnym ze standardami Unii Europejskiej. Jest jedną z najbardziej nowoczesnych placówek tego typu w Polsce. W Klinice zastosowano najwyższe standardy bezpieczeństwa i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Klinika ALMA-MEDICA uzyskała status Szpitala, dysponuje blokiem operacyjnym, zgodnym ze standardami Unii Europejskiej. Ze względu na profesjonalne zaplecze operacyjne jest jedną z najbardziej nowoczesnych i bezpiecznych prywatnych placówek w Polsce. Klinika wyposażona jest w nowoczesną salę operacyjną i wybudzeniową. Sale pobytowe zostały urządzone z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu Pacjentów.

ALMA-MEDICA usytuowana jest na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 10 km od Krakowa oraz 8 km od Portu Lotniczego „Balice”. Blok operacyjny wraz z częścią hospitalizacyjną zajmuje oddzielne piętro w Klinice, dzięki temu Pacjenci Kliniki ALMA-MEDICA mają poczucie dyskrecji i komfortu. Zapewniamy kompleksową organizację zabiegów, organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów oraz na życzenie pacjentów umożliwiamy powrót transportem medycznym.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

W Klinice ALMA-MEDICA wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej, chirurgii ortopedycznej, chirurgii naczyniowej i chirurgii urologicznej.

Filozofia zawodowa

Najwyższej klasy specjaliści, perfekcyjnie wyszkolony personel medyczny jest do dyspozycji pacjenta 24h na dobę. Zapewniamy profesjonalną organizację pobytu pacjenta od pierwszego kontaktu z naszą Kliniką.

Zaspokajamy indywidualne potrzeby i wymagania Pacjentów. Organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów, organizację transportu powrotnego. Zapewniamy możliwość kilkudniowej rekonwalescencji z opieką pielęgniarską oraz pobyt z osobą towarzyszącą.

Nasza klinika

Zapewniamy naszym Pacjentom zrozumienie i pomoc w rozwiązaniu nawet najbardziej intymnych problemów z ciałem.
Zapewniamy najwyższej klasy lekarzy specjalistów oraz profesjonalnie wyszkolony personel medyczny do dyspozycji pacjenta 24h na dobę.
Przeprowadzamy zabiegi operacyjne z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.
Spełniamy indywidualne potrzeby i wymagania pacjentów. Organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów, organizację transportu powrotnego.
Zapewniamy możliwość kilkudniowej rekonwalescencji z opieką pielęgniarską oraz pobyt z osobą towarzyszącą.
Zapewniamy intymność, dyskrecję i profesjonalizm.

ALMA-MEDICA – Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej

W Klinice ALMA-MEDICA wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej, chirurgii ortopedycznej, chirurgii naczyniowej i chirurgii urologicznej. Klinika ALMA-MEDICA uzyskała status Szpitala, ponieważ dysponuje blokiem operacyjnym, zgodnym ze standardami Unii Europejskiej. Ze względu na profesjonalne zaplecze operacyjne jest jedną z najbardziej nowoczesnych i bezpiecznych prywatnych placówek w Polsce. ALMA-MEDICA usytuowana jest na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 10 km od Krakowa oraz 8 km od Portu Lotniczego „Balice”. Blok operacyjny wraz z częścią hospitalizacyjną zajmuje oddzielne piętro w Klinice, dzięki temu pacjenci Kliniki ALMA-MEDICA mają poczucie dyskrecji i komfortu. W ALMA-MEDICA wykonywane jest szerokie spektrum zabiegów chirurgicznych, a wysokiej klasy specjaliści oraz wyszkolony personel medyczny jest do dyspozycji pacjentów 24h na dobę. Zapewniamy kompleksową organizację zabiegów, organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów oraz na życzenie pacjentów umożliwiamy powrót transportem medycznym.

Nasi lekarze

lek. med. Marek Ciesiński - specjalista chirurgii plastycznej, dyplom lekarza uzyskał w 1989 roku na Akademii Medycznej w Krakowie. Po uzyskaniu specjalizacji I st. z Chirurgii Ogólnej swoje doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej zdobywał w Klinice Chirurgii Szczękowej CM Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej prof. Stanisława Bartkowskiego. Specjalizacja pod kierunkiem dr med. Piotra Wójcickiego w najstarszym i najlepszym w Polsce ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce w Polanicy Zdroju. Udział w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach w zakresie chirurgii plastycznej prowadzonych pod kierunkiem takich sław chirurgii plastycznej jak: James William Futrell, Malcolm Alan Lesavoy, Hubertus Tilcorn, Gottfried Lemperle, Frode Amland, Rafael de la Plaza, Ewaldo de Souza Pinto, Hilton Becker, Thomas D.Rees, Jhon McCarthy. Praktyka w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Niemczech, Szwecji, Holandii i w Stanach Zjednoczonych oraz raz zatrudnienie w charakterze lekarza specjalisty w Klinice Chirurgii Plastycznej w Vejle-największym ośrodku chirurgii piersi w Danii.

lek. med.  Filip Reś - chirurg - absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Jest specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej. Od 1997 roku pracował jako asystent i wykładowca w Collegium Medicum UJ. Następnie jako starszy asystent w specjalistycznym Szpitalu im.G.Narutowicza. W kolejnych latach pełnił funkcję Kierownika Ambulatorium Onkologicznego w III Klinice Chirurgicznej. Obecnie pracuje jako chirurg ogólny w szpitalu w Proszowicach oraz w pododdziale Chirurgii Naczyniowej przy Klinice Kardiochirurgii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie. Zakres działalności to chirurgia ogólna, obecnie otwarta specjalizacja z zakresu chirurgii naczyniowej (zakończony II-gi rok specjalizacji).

Wykonuje zabiegi Aqualyx, skleroterapię oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

dr n. med.  Zbigniew Ułatowski, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista w zakresie chirurgii tętnic i żył. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej WAM w ŁODZI 1973. Specjalista chirurgii ogólnej 1981. Uzyskał tytuł doktora nauk medyczny w 1985 roku. Od 1986 roku specjalizujący się w chirurgii naczyniowej. Kursy leczenia chorób żył między innymi Paryż 1994, Bohum 1998. Kursy leczenia operacyjnego żylaków kończyn dolnych z zastosowaniem lasera metodą EVLT - Lyon Francja 2006, Wiedeń Austria 2007, Haga Holandia 2011. O d 2006 roku operuje żylaki kończyn dolnych laserem metodą EVLT.

lek. med. Leszek Michalski, specjalista chirurg urolog, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Honorowy Członek Nowojorskiej Sekcji Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego. Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał początkowo jako rezydent, następnie jako starszy asystent w Klinice Urologii CMUJ w Krakowie. Aktualnie samodzielny pracownik filii Śląskiego Centrum Urologii 'Urovita' w Zakopanem. Autor wielu publikacji naukowych nagradzanych w kraju jaki i za granicą.

lek. med. Mirosław Fortuna, specjalista chirurg urolog, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Praktyka kliniczna: Oddział Urologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Posiada duże doświadczenie diagnostyczne i operacyjne.

lek. med. Piotr Glanowski – specjalista dermatolog. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako asystent w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera oraz Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Absolwent Studiów Podyplomowych z dziedziny Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole. Od 7 lat współpracuje z Centrum Spa Dr Irena Eris w Krynicy i licznymi Gabinetami Dermatologii Estetycznej w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, v-ce prezes Stowarzyszenia Kosmetologów Polskich.

Monika Dorynek - z wykształcenia mgr położnictwa. Studia wyższe ukończyła na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje doświadczenie zawodowe ugruntowała pracując w Klinice Intensywnej Terapii Noworodka, w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Jako osoba chętnie ucząca się, ciekawa świata, szukająca dalszych możliwości rozwoju osobistego podjęła studia na kierunku Kosmetologia z Elementami Medycyny Estetycznej w Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Podjęcie nauki i pogłębianie wiedzy z kosmetologii jest wynikiem jej fascynacji możliwościami medycyny estetycznej. Z Alma-Medica jest związana od początku roku 2011. Bezpośredni kontakt z Pacjentami pozwala na rozpoznanie ich oczekiwań oraz opracowanie planu terapeutycznego.

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Zabiegi

Zabiegi

Realizowane zabiegi Chirurgia Plastyczna Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) od 8 000 zł do 11 500 zł
BOTOX® od 200 zł
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) od 6 000 zł do 13 000 zł
Ginekomastia od 7 500 zł do 9 000 zł
Korekcja blizn od 800 zł
Korekcja nosa (Operacja nosa) od 7 500 zł do 9 500 zł
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) Powieki dolne: 3.500 - 4000... od 3 500 zł do 4 000 zł
Korekcja uszu (Otoplastyka) od 2 500 zł do 3 500 zł
Korekcja wciągniętych brodawek od 2 500 zł do 3 500 zł
Leczenie żylaków usuwanie żylaków metodą... od 2 200 zł do 4 800 zł
   Laserowe leczenie żylaków EVLA usuwanie żylaków metoda... od 2 200 zł do 4 800 zł
   Skleroterapia żylaków od 400 zł do 1 000 zł
Lifting czoła (Forehead lift) od 3 000 zł do 3 500 zł
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) od 5 000 zł
   Liposukcja tradycyjna od 5 000 zł
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni od 250 zł
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) od 9 000 zł do 12 000 zł
Nici liftingujące
   Nici liftingujące APTOS
Obrzezanie od 800 zł
Operacje plastyczne brody od 2 000 zł
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) od 4 000 zł
Plastyka pośladków i łydek od 9 000 zł do 11 000 zł
Plastyka ramion (Brachioplastyka) Implanty od 4 000 zł do 5 000 zł
Plastyka ud (Lifting ud) od 4 000 zł do 5 000 zł
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) od 3 500 zł
Powiększanie i modelowanie pośladków i bioder od 4 500 zł
Powiększanie piersi (Augmentacja) Cena uzależniona od rodzaju... od 11 000 zł do 15 000 zł
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Profiloplastyka twarzy (implantaty) od 2 500 zł
Wypełnienia iniekcyjne od 250 zł
   Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Stylage, Matridex, Matridur od 250 zł
Zmniejszenie piersi od 7 000 zł do 11 000 zł
Realizowane zabiegi Dermatologia Info Ceny od* Ceny do*
BOTOX® od 200 zł
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni od 250 zł
Peeling chemiczny od 120 zł do 160 zł
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Cena uzależniona od metody... od 550 zł
Wypełnienia iniekcyjne
   Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Stylage, Matridex, Matridur od 250 zł

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Video
Odpowiedzi na Forum
 • 88% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi