Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej
 • 12 odpowiedzi
 • 1 Lubię to

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

 • 100% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi

Kontakt z nami

Rekomendacje (39)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

Zadowolenie po powiększaniu piersi w Krakowie u dr. Ciesińskiego

Zarejestrowany użytkownik 06.02.2018
Warto     

Dziękuję z całego serca dr Keller-Skomskiej za udaną operację uszu

Jessica23 31.07.2017
Warto     

Wszystkie rekomendacje

Profil - Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

Motto:

Nadając harmonię ciału – Leczymy duszę

O nas

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA uzyskała status Szpitala, dysponuje blokiem operacyjnym zgodnym ze standardami Unii Europejskiej. Ze względu na profesjonalne zaplecze operacyjne jest jedną z najbardziej nowoczesnych i bezpiecznych prywatnych placówek w Polsce. Klinika wyposażona jest w nowoczesną salę operacyjną i wybudzeniową. Sale pobytowe zostały urządzone z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu Pacjentów.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

W Klinice ALMA-MEDICA wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej i chirurgii urologicznej.

Filozofia zawodowa

Najwyższej klasy specjaliści, perfekcyjnie wyszkolony personel medyczny jest do dyspozycji pacjenta 24h na dobę. Zapewniamy profesjonalną organizację pobytu pacjenta od pierwszego kontaktu z naszą Kliniką. Organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów, organizację transportu powrotnego.

Naszym Pacjentom zapewniamy zrozumienie i pomoc w rozwiązaniu nawet najbardziej intymnych problemów z ciałem. Spełniamy indywidualne potrzeby i wymagania pacjentów.  Zapewniamy możliwość dobowej rekonwalescencji z opieką pielęgniarską oraz lekarską. Zapewniamy intymność, dyskrecję i profesjonalizm.

Przeprowadzamy zabiegi operacyjne z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Nasza klinika

ALMA-MEDICA usytuowana jest na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 10 km od Krakowa oraz 8 km od Portu Lotniczego „Balice”. Blok operacyjny wraz z częścią hospitalizacyjną zajmuje oddzielne piętro w Klinice, dzięki temu Pacjenci Kliniki ALMA-MEDICA mają poczucie dyskrecji i komfortu.

LEKARZE

lek. med. Marek Ciesiński - specjalista chirurgii plastycznej

Dyplom lekarza uzyskał w 1989 roku na Akademii Medycznej w Krakowie. Po uzyskaniu specjalizacji I st. z chirurgii ogólnej swoje doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej zdobywał w Klinice Chirurgii Szczękowej CM Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej prof. Stanisława Bartkowskiego. Zdobył specjalizację pod kierunkiem dr med. Piotra Wójcickiego w najstarszym i najlepszym w Polsce ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce w Polanicy Zdroju. Brał udział w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach w zakresie chirurgii plastycznej prowadzonych pod kierunkiem takich sław chirurgii plastycznej jak: James William Futrell, Malcolm Alan Lesavoy, Hubertus Tilcorn, Gottfried Lemperle, Frode Amland, Rafael de la Plaza, Ewaldo de Souza Pinto, Hilton Becker, Thomas D.Rees, Jhon McCarthy. Odbył praktyki w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Niemczech, Szwecji, Holandii i w Stanach Zjednoczonych oraz był zatrudniony w charakterze lekarza specjalisty w Klinice Chirurgii Plastycznej w Vejle-największym ośrodku chirurgii piersi w Danii.

lek. med. Roman Kuśnierczyk – specjalista chirurgii, chirurgii naczyniowej

Absolwent Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest specjalistą chirurgii ogólnej II stopnia oraz specjalistą chirurgii naczyniowej. Poza pełnoprofilowym zakresem wykonywanych świadczeń wynikających ze specjalizacji, w sposób szczególny zajmuje się: nowoczesnymi technikami termoablacji wewnątrznaczyniowej, które stosuje w leczeniu niewydolności żylnej (żylaki, owrzodzenia troficzne), beznapięciowym leczeniem operacyjnym przepuklin rozworu mięśniowo-grzebieniowego (przepukliny pachwinowe i udowe) bez użycia materiałów sztucznych- siatek. Kwalifikacje zawodowe oraz głębokie zrozumienie tematyki zainteresowań zawodowych potwierdzają kursy i certyfikaty tj.:

 • Wielkopolskiej Szkoły Diagnostyki Obrazowej: Ultrasonografia jamy brzusznej, Ultrasonografia Dopplerowska naczyń obwodowych (kurs z poświadczeniem posiadania umiejętności), Ultrasonografia gruczołu piersiowego, 
 • Polskie Towarzystwo Tyreologiczne: USG gruczołu tarczowego 
 • Bechtold&Co: Zasady bezpiecznego użytkowania systemu laserowego Fox. Zasady bezpieczeństwa przy posługiwaniu się urządzeniami emitującymi promieniowanie typu laserowego. Techniki wykonywania zabiegów przez skórnego zamykania naczyń oraz chirurgii drobnych zmian skórnych 

lek. med.  Filip Reś - chirurg, chirurg naczyniowy, lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Jest specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej. Od 1997 roku pracował jako asystent i wykładowca w Collegium Medicum UJ. Następnie jako starszy asystent w specjalistycznym Szpitalu im. G. Narutowicza. W kolejnych latach pełnił funkcję Kierownika Ambulatorium Onkologicznego w III Klinice Chirurgicznej . Obecnie pracuje jako chirurg ogólny w szpitalu w Proszowicach oraz w pododdziale Chirurgii Naczyniowej przy Klinice Kardiochirurgii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie. Zakres działalności to: chirurgia ogólna, chirurgia naczyniowa. Obecnie na co dzień pracuje na Oddziale Chirurgii Naczyniowej PAKS w Chrzanowie. Systematycznie bierze udział w zjazdach i konferencjach, co pozwala na stałe kontynuowanie edukacji i pogłębianie doświadczenia. Jego zainteresowania to sport i turystyka. Wykonuje zabiegi: radiofalowe leczenie żylaków, Aqualyx, skleroterapię oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

lek. med. Mirosław Fortuna - specjalista chirurg urolog

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Praktyka kliniczna: Oddział Urologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Posiada duże doświadczenie diagnostyczne i operacyjne.

lek. med. Piotr Glanowski – specjalista dermatolog.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako asystent w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera oraz Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Absolwent Studiów Podyplomowych z dziedziny Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole. Od 7 lat współpracuje z Centrum Spa Dr Irena Eris w Krynicy i licznymi Gabinetami Dermatologii Estetycznej w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, v-ce prezes Stowarzyszenia Kosmetologów Polskich.

Monika Dorynek - z wykształcenia mgr położnictwa.

Studia wyższe ukończyła na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje doświadczenie zawodowe ugruntowała pracując w Klinice Intensywnej Terapii Noworodka, w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Jako osoba chętnie ucząca się, ciekawa świata, szukająca dalszych możliwości rozwoju osobistego podjęła studia na kierunku Kosmetologia z Elementami Medycyny Estetycznej w Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Podjęcie nauki i pogłębianie wiedzy z kosmetologii jest wynikiem jej fascynacji możliwościami medycyny estetycznej. Z Alma-Medica jest związana od początku roku 2011. Bezpośredni kontakt z Pacjentami pozwala na rozpoznanie ich oczekiwań oraz opracowanie planu terapeutycznego.

Konsultacje

Rezerwacji terminu konsultacji z chirurgiem plastykiem można dokonać telefonicznie bądź mailowo kontaktując się z naszą koordynator ds. chirurgii będącą jednocześnie opiekunem pacjenta w przejściu przez wszystkie etapy procedury około zabiegowej.

Rezerwacji terminu konsultacji z chirurgiem naczyniowym, lekarzem medycyny estetycznej i urologiem można dokonać telefonicznie w naszej rejestracji. 

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) Z 13 000 zł Do 15 000 zł Tak
   Miniabdominoplastyka Z 8 500 zł Do 12 000 zł Tak
BOTOX® Z 200 zł Tak
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) Z 6 000 zł Do 13 000 zł Tak
Ginekomastia Z 7 000 zł Do 9 000 zł Tak
Korekcja blizn Cena zależy od rozmiaru... Z 500 zł Do 2 000 zł Tak
Korekcja nosa (Operacja nosa) Z 7 500 zł Do 9 500 zł Tak
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) Powieki dolne: 3.500 - 4000... Z 3 500 zł Do 4 500 zł Tak
Korekcja uszu (Otoplastyka) Cena dotyczy korekcji obu... Z 3 400 zł Do 3 700 zł Tak
Korekcja wciągniętych brodawek Z 3 500 zł Do 4 000 zł Tak
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza)
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) Z 1 000 zł Do 1 700 zł
Leczenie żylaków Usuwanie żylaków przy... Z 3 000 zł Do 5 800 zł Tak
   Leczenie żylaków metodą RF Leczenie żylaków metodą... Z 3 000 zł Do 5 200 zł
   Skleroterapia żylaków Z 400 zł Do 1 000 zł Tak
   Leczenie żylaków metodą RF Leczenie żylaków metodą... Z 3 800 zł Do 5 800 zł
Lifting czoła (Forehead lift) Z 3 000 zł Do 3 500 zł Tak
Lipoliza iniekcyjna Lipoliza iniekcyjna Aqualyx Z 300 zł
   Lipoliza iniekcyjna Aqualyx 1 ampułka Z 300 zł
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) Liposukcja tradycyjna Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja tradycyjna Z 5 000 zł Tak
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 250 zł Tak
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) Z 11 000 zł Do 14 000 zł Tak
Modelowanie łydek Z 9 500 zł Do 11 500 zł Tak
Nici liftingujące
   Nici liftingujące APTOS
Obrzezanie Z 900 zł Tak
Operacje plastyczne brody Z 2 000 zł Tak
Peeling chemiczny Cena uzależniona od rodzaju... Z 150 zł Do 350 zł Tak
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) Z 3 500 zł Tak
Plastyka pośladków Z 9 500 zł Do 11 500 zł Tak
Plastyka ramion (Brachioplastyka) Implanty Z 8 000 zł Do 9 500 zł Tak
Plastyka ud (Lifting ud) Z 8 000 zł Do 9 000 zł Tak
Powiększanie piersi (Augmentacja) Cena zależy od rodzaju i... Z 13 500 zł Do 16 500 zł Tak
Powiększanie ust (Augmentacja) Tak
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym Z 1 000 zł Do 1 200 zł
Profiloplastyka twarzy (implantaty) Z 2 500 zł Tak
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Cena uzależniona od metody... Z 300 zł Tak
Wypełnianie zmarszczek Z 250 zł Tak
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Z 250 zł Tak
Zmniejszenie piersi Z 11 000 zł Do 15 000 zł Tak

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Śląska 316
Zabierzów, ul. Śląska 316
32-080 Kraków
Zabierzów
Polska