Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

(25 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Śląska 316, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA
Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA
(25 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 1383 wizyty na profilu

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA znajduje się w Zabierzowie oddalonym o około 10 kilometrów od Krakowa. W jej ofercie znajdziecie zarówno małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jak i operacje wykonywane przez wykwalifikowanych chirurgów plastyków. Placówka specjalizuje się także w leczeniu żylaków oraz w zabiegach z zakresu chirurgii urologicznej.

Znajdująca się w Zabierzowie Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA powstała w 2007 roku i od tego czasu spełniła marzenia tysięcy pacjentów o pięknym wyglądzie. Jej mocną stroną są świetnie wykształceni lekarze. Większość specjalistów zdobywała wiedzę w czasie zagranicznych staży oraz szkoleń organizowanych przez światowej sławy ekspertów w dziedzinie chirurgii plastycznej, naczyniowej oraz w zakresie medycyny estetycznej. To prawdziwi pasjonaci, którzy nie ustają w poszukiwaniu nowych możliwości, jakie daje współczesna medycyna. Nieustannie zdobywają nową wiedzę i szlifują umiejętności, uczestnicząc w szeregu konferencji i sympozjów naukowych.

Specjalizacje

Wśród zabiegów wykonywanych w klinice dużą popularność zyskują operacje z zakresu chirurgii plastycznej twarzy i ciała. W klinice można wykonać korekcję nosa, uszu, powiek czy podbródka. Doświadczeni specjaliści wykonują też zabiegi powiększania ust implantami oraz chirurgiczny lifting twarzy. Wśród zabiegów na ciało przeważają operacje plastyczne piersi – powiększanie, redukcja oraz lifting. Warto też wspomnieć, że w ofercie znajdziecie plastykę brzucha i łydek. W ALMA-MEDICA możesz również poddać się zabiegom z zakresu ginekologii estetycznej.

Ważne miejsce w ofercie kliniki zajmują małoinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej na twarz. Certyfikowani specjaliści wykonują zabiegi wypełniania oraz redukcji zmarszczek oraz popularne ostatnio peelingi chemiczne, które poprawią kondycję cery i pomogą zredukować zmarszczki. W ofercie ALMA-MEDICA nie brakuje małoinwazyjnych zabiegów na ciało, w tym lipolizy iniekcyjnej. Sposobem na odżywienie skóry i poprawę jej jędrności jest mezoteriapia. Metodę tę lekarze z ALMA-MEDICA stosują także do leczenia łysienia.

W klinice znajdziecie wysoko wykwalifikowaną kadrę chirurgów naczyniowych, którzy sięgają po nowoczesne metody leczenia żylaków. W swojej pracy stosują przede wszystkim skleroterapię oraz wewnątrzżylną termoablację radiową. Zabiegi są przeprowadzane w warunkach ambulatoryjnych i nie ograniczają aktywności pacjenta.

W ofercie ALMA-MEDICA można także znaleźć usługi z zakresu chirurgii urologicznej, w tym zabiegi usunięcia stulejki czy operacje przeprowadzane przy wysiłkowym nietrzymaniu moczu.

Zespół

ALMA-MEDICA jest jedną z najpopularniejszych placówek medycznych w Małopolsce. W klinice najważniejsze jest zadowolenie i bezpieczeństwo pacjentów. Zapewnia je doskonale wyszkolona kadra lekarzy, chętnie sięgających po nowoczesne metody leczenia. Specjaliści mają do dyspozycji profesjonalne zaplecze operacyjne z zaawansowanym technologicznie sprzętem, pozwalającym maksymalnie zredukować ryzyko powikłań pooperacyjnych. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są wykonywane z użyciem certyfikowanych preparatów.

Lokalizacja

Klinika jest położona w malowniczej okolicy Jurajskiego Parku Krajobrazowego, co bez wątpienia sprzyja odpoczynkowi i rekonwalescencji po operacjach. Do dyspozycji pacjentów są pokoje z łazienkami oraz dostępem do Internetu. Na życzenie placówka organizuje dojazd z krakowskiego lotniska Balice lub dworca oraz powrót pacjentów do domu transportem medycznym.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 200

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Zabiegi okolic intymnych

Flebologia

Opinie (25)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Korekta uszu - nie bójcie się, warto!

Historia ukończona (Korekcja uszu):

Witam serdecznie, Jestem tydz po zabiegu, sam zabieg nic nie boli, bo jest wykonany pod znieczuleniem miejscowym. Bardzo się bałam, ale Pan Doktor i pielęgniarka spisali się na medal, cały czas ze mną rozmawiali, więc nie miałam czasu na myślenie o o...Czytaj więcej

Zadowolenie po powiększaniu piersi w Krakowie u dr. Ciesińskiego

Zobacz więcej opinii
Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (5)

Operacja odwołana bez powodu

miałam wyznaczony termin ale niestety Pani doktor sie rozmyśliła, nie podając konkretnych powodów, dla osoby która mieszka za granią jest to niemiłe zaskoczenie, gdyż trzeba było cały urlop zarezerwować oraz dostosowac się do terminów a tu niestety...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (6)

Filmy (1)

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (3)

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!