Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

(25 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Śląska 316, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA
Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA
(25 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 1096 wizyt na profilu

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA znajduje się w Zabierzowie oddalonym o około 10 kilometrów od Krakowa. W jej ofercie znajdziecie zarówno małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jak i operacje wykonywane przez wykwalifikowanych chirurgów plastyków. Placówka specjalizuje się także w leczeniu żylaków oraz w zabiegach z zakresu chirurgii urologicznej.

Wśród zabiegów wykonywanych w klinice dużą popularność zyskują operacje z zakresu chirurgii plastycznej twarzy i ciała. W klinice można wykonać korekcję nosa, uszu, powiek czy podbródka. Doświadczeni specjaliści wykonują też zabiegi powiększania ust implantami PermaLip oraz chirurgiczny lifting twarzy. Wśród zabiegów na ciało przeważają operacje plastyczne piersi – powiększanie, redukcja oraz lifting. Warto też wspomnieć, że w ofercie znajdziecie plastykę brzucha i łydek. W ALMA-MEDICA możesz również poddać się zabiegom z zakresu ginekologii estetycznej.

Ważne miejsce w ofercie kliniki zajmują małoinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej na twarz. Certyfikowani specjaliści wykonują zabiegi wypełniania zmarszczek botoksem lub kwasem hialuronowym oraz popularne ostatnio peelingi chemiczne, które poprawią kondycję cery i pomogą zredukować zmarszczki. W ofercie ALMA-MEDICA nie brakuje małoinwazyjnych zabiegów na ciało, w tym lipolizy iniekcyjnej. Sposobem na odżywienie skóry i poprawę jej jędrności jest mezoteriapia. Metodę tę lekarze z ALMA-MEDICA stosują także do leczenia łysienia.

W klinice znajdziecie wysoko wykwalifikowaną kadrę chirurgów naczyniowych, którzy sięgają po nowoczesne metody leczenia żylaków. W swojej pracy stosują przede wszystkim skleroterapię oraz wewnątrzżylną termoablację radiową. Zabiegi są przeprowadzane w warunkach ambulatoryjnych i nie ograniczają aktywności pacjenta.

W ofercie ALMA-MEDICA można także znaleźć usługi z zakresu chirurgii urologicznej, w tym zabiegi usunięcia stulejki czy operacje przeprowadzane przy wysiłkowym nietrzymaniu moczu.

ALMA-MEDICA jest jedną z najpopularniejszych placówek medycznych w Małopolsce. W klinice najważniejsze jest zadowolenie i bezpieczeństwo pacjentów. Zapewnia je doskonale wyszkolona kadra lekarzy, chętnie sięgających po nowoczesne metody leczenia. Specjaliści mają do dyspozycji profesjonalne zaplecze operacyjne z zaawansowanym technologicznie sprzętem, pozwalającym maksymalnie zredukować ryzyko powikłań pooperacyjnych. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są wykonywane z użyciem certyfikowanych preparatów.

Klinika jest położona w malowniczej okolicy Jurajskiego Parku Krajobrazowego, co bez wątpienia sprzyja odpoczynkowi i rekonwalescencji po operacjach. Do dyspozycji pacjentów są pokoje z łazienkami oraz dostępem do Internetu. Na życzenie placówka organizuje dojazd z krakowskiego lotniska Balice lub dworca oraz powrót pacjentów do domu transportem medycznym.

Znajdująca się w Zabierzowie Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA powstała w 2007 roku i od tego czasu spełniła marzenia tysięcy pacjentów o pięknym wyglądzie. Jej mocną stroną są świetnie wykształceni lekarze. Większość specjalistów zdobywała wiedzę w czasie zagranicznych staży oraz szkoleń organizowanych przez światowej sławy ekspertów w dziedzinie chirurgii plastycznej, naczyniowej oraz w zakresie medycyny estetycznej. To prawdziwi pasjonaci, którzy nie ustają w poszukiwaniu nowych możliwości, jakie daje współczesna medycyna. Nieustannie zdobywają nową wiedzę i szlifują umiejętności, uczestnicząc w szeregu konferencji i sympozjów naukowych.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 200

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Zabiegi okolic intymnych

Opinie (25)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Korekta uszu - nie bójcie się, warto!

Historia ukończona (Korekcja uszu):

Witam serdecznie, Jestem tydz po zabiegu, sam zabieg nic nie boli, bo jest wykonany pod znieczuleniem miejscowym. Bardzo się bałam, ale Pan Doktor i pielęgniarka spisali się na medal, cały czas ze mną rozmawiali, więc nie miałam czasu na myślenie o o...Czytaj więcej

Zadowolenie po powiększaniu piersi w Krakowie u dr. Ciesińskiego

Zobacz więcej opinii
Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Fantastyczna atmosfera
Serdecznie polecam ALMA - MEDICA , profesjonalizm i fantastyczna atmosfera, opiekuńczy personel, jestem bardzo zadowolona zarówno z zabiegu jak i pobytu. 100% satysfakcjii - no i mam teraz piękny-przecudowny nosek!!!!

Zdjęcia (7)

Filmy (1)

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (3)

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!