Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

SILVER BADGE
Ilość postów: 7  ( 1)   Zabierzów, Kraków

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

+48 66 Pokaż +48 660 530 140, +48 660 530 120 zadzwoń +48 660 530 140, +48 660 530 120Skontaktuj się z nami — zarezerwuj konsultację

  Adresy
Adres
Śląska 316
Zabierzów, ul. Śląska 316
Zabierzów
Zabierzów
32-080
Polska

Telefon
+48 66 Pokaż +48 660 530 140, +48 660 530 120
zadzwoń +48 660 530 140, +48 660 530 120
Adres
Śląska 316
Kraków
Zabierzów
32-080
Polska

Telefon
+48 66 Pokaż +48 660 530 140, +48 660 530 120
zadzwoń +48 660 530 140, +48 660 530 120

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.Doświadczenia pacjentów Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

Zarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Powiększanie piersi (Augmentacja)

Super lekarz. Miałam powiększane piersi. Efekt wymarzony. Polecam gorąco bo to przemiły człowiek. A same piersi wyglądają idealnie i właśnie po tym poznaje się kunszt Dr. Blizny niewielkie, niezauważalne. Jestem szczęśliwa i zapewniam, że warto było czekać. Absolutnie polecam wszystkim niezdecydowan...

Więcej
anna159

,
Warto   |  
Powiększanie piersi (Augmentacja)

Do Pana Dr zgłosiłam się, bo skusiły mnie pozytywne opinie osób, które były u Niego i muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Pan Dr jest otwartą, ciepłą osobą i do tego konkretną. Z precyzją wytłumaczył mi na czym będzie polegał zabieg powiększenia piersi oraz dalszej rekonwalescencji już po. Piersi ...

Więcej
Joanna

,
Warto   |  
Powiększanie piersi (Augmentacja)

Na pierwszej wizycie u dr zostałam poinformowana szczegółowo o przebiegu całego zabiegu oraz o rekonwalescencji. Lekarz okazał się fachowcem w swojej dziedzinie. Powiększenie piersi przeszło bez problemowo. Zarówno przed zabiegiem jak i po opieka doktora była bardzo dobra. Teraz mogę się cieszyć wię...

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Powiększanie piersi (Augmentacja)

Jednym słowem warto. Konsultacje przed i po zabiegu były prowadzone przez Pana doktora bardzo dobrze. Zabieg przebiegł bez problemowo, nie widać aby było cokolwiek robione , implanty są znakomite.

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

Zabieg miałam robiony w styczniu 2015 roku. I mogę powiedzieć że w końcu mój nos wygląda dobrze, nie rzuca się w oczy i pasuje do kształtu twarzy. Gorąco polecam Pana Doktora. I jeszcze raz dziękuję za tak "fachowo" wykonaną prace na moim nosie.

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 8 500 zł   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

Serdecznie polecam ALMA - MEDICA , profesjonalizm i fantastyczna atmosfera, opiekuńczy personel, jestem bardzo zadowolona zarówno z zabiegu jak i pobytu. 100% satysfakcjii - no i mam teraz piękny-przecudowny nosek!!!!

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto   |  
Korekcja nosa (Operacja nosa)

Bez komplikacji cały zabieg korekty nosa się odbył. Opieka fachowa. POlecam w 100 procentach

Więcej
Wiola

,
Warto, Cena ogółem: 3 500 zł   |  
Korekcja uszu (Otoplastyka)

Bardzo dziękuję Panie doktorze za to, że pomógł mi Pan sie pozbyć moich odstających uszów. Teraz nareszcie mogę czesać się tak jak chce a nie tak żeby zakryć uszy. Pozdrawiam Wiola

Więcej
amelia_z

,
Warto   |  
Plastyka pośladków i łydek

Znakomity specjalista. Chyba jedyny w tej mało popularnej dziedzinie. Długo musiałam szukać - naprawdę mało jest specjalistów w całej Polsce, zajmujących się korygowaniem kształtu łydek. Ale udało mi się trafić do Pana doktora i rzeczywiście wykonał kawał świetniej roboty. Łydki wyglądają teraz p...

Więcej
Zarejestrowany użytkownik

,
Warto, Cena ogółem: 15 000 zł   |  
Powiększanie piersi (Augmentacja)

Polecam klinikę Alma-Medica. Świetny kontakt przed w trakcie i po zabiegu. Profesjonalne podejście i pomoc w 100% w przygotowaniu do zabiegu i jego organizacji logistycznej. A piersi ..... BAJKA ;) Panie Doktorze DZIEKUJĘ K.

Więcej


Wszystkie rekomendacje

ProfilMotto:

Nadając harmonię ciału – Leczymy duszę PROMOCJA 10% rabat na zabieg korekcji nosa

O nas

Prywatna Klinika Chirurgii ALMA-MEDICA dysponuje blokiem operacyjnym, zgodnym ze standardami Unii Europejskiej. Jest jedną z najbardziej nowoczesnych placówek tego typu w Polsce. W Klinice zastosowano najwyższe standardy bezpieczeństwa i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Klinika ALMA-MEDICA uzyskała status Szpitala, dysponuje blokiem operacyjnym, zgodnym ze standardami Unii Europejskiej. Ze względu na profesjonalne zaplecze operacyjne jest jedną z najbardziej nowoczesnych i bezpiecznych prywatnych placówek w Polsce. Klinika wyposażona jest w nowoczesną salę operacyjną i wybudzeniową. Sale pobytowe zostały urządzone z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu Pacjentów.

ALMA-MEDICA usytuowana jest na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 10 km od Krakowa oraz 8 km od Portu Lotniczego „Balice”. Blok operacyjny wraz z częścią hospitalizacyjną zajmuje oddzielne piętro w Klinice, dzięki temu Pacjenci Kliniki ALMA-MEDICA mają poczucie dyskrecji i komfortu. Zapewniamy kompleksową organizację zabiegów, organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów oraz na życzenie pacjentów umożliwiamy powrót transportem medycznym.

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

W Klinice ALMA-MEDICA wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej, chirurgii ortopedycznej, chirurgii naczyniowej i chirurgii urologicznej.

Filozofia zawodowa

Najwyższej klasy specjaliści, perfekcyjnie wyszkolony personel medyczny jest do dyspozycji pacjenta 24h na dobę. Zapewniamy profesjonalną organizację pobytu pacjenta od pierwszego kontaktu z naszą Kliniką.

Zaspokajamy indywidualne potrzeby i wymagania Pacjentów. Organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów, organizację transportu powrotnego. Zapewniamy możliwość kilkudniowej rekonwalescencji z opieką pielęgniarską oraz pobyt z osobą towarzyszącą.

Nasza klinika

Zapewniamy naszym Pacjentom zrozumienie i pomoc w rozwiązaniu nawet najbardziej intymnych problemów z ciałem.
Zapewniamy najwyższej klasy lekarzy specjalistów oraz profesjonalnie wyszkolony personel medyczny do dyspozycji pacjenta 24h na dobę.
Przeprowadzamy zabiegi operacyjne z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.
Spełniamy indywidualne potrzeby i wymagania pacjentów. Organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów, organizację transportu powrotnego.
Zapewniamy możliwość kilkudniowej rekonwalescencji z opieką pielęgniarską oraz pobyt z osobą towarzyszącą.
Zapewniamy intymność, dyskrecję i profesjonalizm.

ALMA-MEDICA – Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej

W Klinice ALMA-MEDICA wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej, chirurgii ortopedycznej, chirurgii naczyniowej i chirurgii urologicznej. Klinika ALMA-MEDICA uzyskała status Szpitala, ponieważ dysponuje blokiem operacyjnym, zgodnym ze standardami Unii Europejskiej. Ze względu na profesjonalne zaplecze operacyjne jest jedną z najbardziej nowoczesnych i bezpiecznych prywatnych placówek w Polsce. ALMA-MEDICA usytuowana jest na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 10 km od Krakowa oraz 8 km od Portu Lotniczego „Balice”. Blok operacyjny wraz z częścią hospitalizacyjną zajmuje oddzielne piętro w Klinice, dzięki temu pacjenci Kliniki ALMA-MEDICA mają poczucie dyskrecji i komfortu. W ALMA-MEDICA wykonywane jest szerokie spektrum zabiegów chirurgicznych, a wysokiej klasy specjaliści oraz wyszkolony personel medyczny jest do dyspozycji pacjentów 24h na dobę. Zapewniamy kompleksową organizację zabiegów, organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów oraz na życzenie pacjentów umożliwiamy powrót transportem medycznym.

Nasi lekarze

lek. med. Marek Ciesiński - specjalista chirurgii plastycznej, dyplom lekarza uzyskał w 1989 roku na Akademii Medycznej w Krakowie. Po uzyskaniu specjalizacji I st. z Chirurgii Ogólnej swoje doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej zdobywał w Klinice Chirurgii Szczękowej CM Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej prof. Stanisława Bartkowskiego. Specjalizacja pod kierunkiem dr med. Piotra Wójcickiego w najstarszym i najlepszym w Polsce ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce w Polanicy Zdroju. Udział w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach w zakresie chirurgii plastycznej prowadzonych pod kierunkiem takich sław chirurgii plastycznej jak: James William Futrell, Malcolm Alan Lesavoy, Hubertus Tilcorn, Gottfried Lemperle, Frode Amland, Rafael de la Plaza, Ewaldo de Souza Pinto, Hilton Becker, Thomas D.Rees, Jhon McCarthy. Praktyka w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Niemczech, Szwecji, Holandii i w Stanach Zjednoczonych oraz raz zatrudnienie w charakterze lekarza specjalisty w Klinice Chirurgii Plastycznej w Vejle-największym ośrodku chirurgii piersi w Danii.

lek. med.  Filip Reś - chirurg - absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Jest specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej. Od 1997 roku pracował jako asystent i wykładowca w Collegium Medicum UJ. Następnie jako starszy asystent w specjalistycznym Szpitalu im.G.Narutowicza. W kolejnych latach pełnił funkcję Kierownika Ambulatorium Onkologicznego w III Klinice Chirurgicznej. Obecnie pracuje jako chirurg ogólny w szpitalu w Proszowicach oraz w pododdziale Chirurgii Naczyniowej przy Klinice Kardiochirurgii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie. Zakres działalności to chirurgia ogólna, obecnie otwarta specjalizacja z zakresu chirurgii naczyniowej (zakończony II-gi rok specjalizacji).

Wykonuje zabiegi Aqualyx, skleroterapię oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

dr n. med.  Zbigniew Ułatowski, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista w zakresie chirurgii tętnic i żył. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej WAM w ŁODZI 1973. Specjalista chirurgii ogólnej 1981. Uzyskał tytuł doktora nauk medyczny w 1985 roku. Od 1986 roku specjalizujący się w chirurgii naczyniowej. Kursy leczenia chorób żył między innymi Paryż 1994, Bohum 1998. Kursy leczenia operacyjnego żylaków kończyn dolnych z zastosowaniem lasera metodą EVLT - Lyon Francja 2006, Wiedeń Austria 2007, Haga Holandia 2011. O d 2006 roku operuje żylaki kończyn dolnych laserem metodą EVLT.

lek. med. Leszek Michalski, specjalista chirurg urolog, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Honorowy Członek Nowojorskiej Sekcji Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego. Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał początkowo jako rezydent, następnie jako starszy asystent w Klinice Urologii CMUJ w Krakowie. Aktualnie samodzielny pracownik filii Śląskiego Centrum Urologii 'Urovita' w Zakopanem. Autor wielu publikacji naukowych nagradzanych w kraju jaki i za granicą.

lek. med. Mirosław Fortuna, specjalista chirurg urolog, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Praktyka kliniczna: Oddział Urologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Posiada duże doświadczenie diagnostyczne i operacyjne.

lek. med. Piotr Glanowski – specjalista dermatolog. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako asystent w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera oraz Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Absolwent Studiów Podyplomowych z dziedziny Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole. Od 7 lat współpracuje z Centrum Spa Dr Irena Eris w Krynicy i licznymi Gabinetami Dermatologii Estetycznej w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, v-ce prezes Stowarzyszenia Kosmetologów Polskich.

Monika Dorynek - z wykształcenia mgr położnictwa. Studia wyższe ukończyła na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje doświadczenie zawodowe ugruntowała pracując w Klinice Intensywnej Terapii Noworodka, w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Jako osoba chętnie ucząca się, ciekawa świata, szukająca dalszych możliwości rozwoju osobistego podjęła studia na kierunku Kosmetologia z Elementami Medycyny Estetycznej w Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Podjęcie nauki i pogłębianie wiedzy z kosmetologii jest wynikiem jej fascynacji możliwościami medycyny estetycznej. Z Alma-Medica jest związana od początku roku 2011. Bezpośredni kontakt z Pacjentami pozwala na rozpoznanie ich oczekiwań oraz opracowanie planu terapeutycznego.


Nasze zdjęcia


Pokazać wszystkie zdjęcia


Lekarze & Miejsce pracy

ZabiegiCeny w walucie
Realizowane zabiegi Chirurgia Plastyczna Info Ceny od* Ceny do*
Abdominoplastyka (operacja powłok brzucha) 8 000 zł 11 500 zł
BOTOX® 200 zł
Facelift, Lifting twarzy (podciąganie powłok twarzy) 6 000 zł 13 000 zł
Ginekomastia 7 500 zł 9 000 zł
Korekcja blizn 800 zł
Korekcja nosa (Operacja nosa) 7 500 zł 9 500 zł
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) Powieki dolne: 3.500 - 4000... 3 500 zł 4 000 zł
Korekcja uszu (Otoplastyka) 2 500 zł 3 500 zł
Korekcja wciągniętych brodawek 2 500 zł 3 500 zł
Leczenie żylaków usuwanie żylaków metodą... 2 200 zł 4 800 zł
Laserowe leczenie żylaków EVLA usuwanie żylaków metoda... 2 200 zł 4 800 zł
Skleroterapia żylaków 400 zł 1 000 zł
Lifting czoła (Forehead lift) 3 000 zł 3 500 zł
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) 5 000 zł
Liposukcja tradycyjna 5 000 zł
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni 250 zł
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja) 9 000 zł 12 000 zł
Nici liftingujące
Nici liftingujące APTOS
Obrzezanie 800 zł
Operacje plastyczne brody 2 000 zł
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) 4 000 zł
Plastyka pośladków i łydek 9 000 zł 11 000 zł
Plastyka ramion (Brachioplastyka) Implanty 4 000 zł 5 000 zł
Plastyka ud (Lifting ud) 4 000 zł 5 000 zł
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) 3 500 zł
Powiększanie i modelowanie pośladków i bioder 4 500 zł
Powiększanie piersi (Augmentacja) Cena uzależniona od rodzaju... 11 000 zł 15 000 zł
Powiększanie ust (Augmentacja)
Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Profiloplastyka twarzy (implantaty) 2 500 zł
Wypełnienia iniekcyjne 250 zł
Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Stylage, Matridex, Matridur 250 zł
Zmniejszenie piersi 7 000 zł 11 000 zł
Realizowane zabiegi Dermatologia Info Ceny od* Ceny do*
BOTOX® 200 zł
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni 250 zł
Peeling chemiczny 120 zł 160 zł
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Cena uzależniona od metody... 550 zł
Wypełnienia iniekcyjne
Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Stylage, Matridex, Matridur 250 zł

Uwaga

  • Ceny są tylko orientacyjne
  • W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji popatrzcie na opis konkretnego lekarza.