Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

2 kwi 2015

Mam 33 lata a powieki jak u starszej osoby

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu

O lekarzu

Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam,mam pytanie które dotyczy korekcji opadających powiek,jaka długa jest rekonwalescencja,i całkowite koszty zabiegu łacznie z wizytą,badaniami oczywiście jeżeli takie u Państwa sie wykonuje,jak długo czeka się na wizytę i zabieg?Bardzo mi zależy na szybkiej odpowiedzi .Mam 33 lata a powieki jak u starszej osoby ,bardzo żle sie z tym czuje ,nie byłoby dnia żebym nie naklejała paseczków na powieki ,które i tak praktycznie nic nie pomagają.I czy jest możliwość rozłożenia kwoty za zabieg na raty?Czekam na odp,pozdrawiam.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Korekta powiek - dr Osuch

Ok. 1.5 roku szukałam rozwiązania problemu. „coś z oczami”. Po kilku konsultacjach zrozumiałam, że problemem nie jest opadanie powiek, a przepukliny powiek dolnych. Konsultacja konkretna, krótka (spóźniłam się), zupełne zaufanie lekarzowi. 2...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.