Boje się, że korekcja powiek lekarzowi ”nie wyjdzie„

Boje się, że korekcja powiek lekarzowi ”nie wyjdzie„

Agamon1

Boje się, że lekarzowi ”nie wyjdzie„ korekcja powiek

Pokazać komentarze11 Skryć komentarze11
Emka

Witaj,
czy byłaś już na konsultacji u jakiegoś lekarza?
Rozumiem Twoje obawy, blefaroplastyka to juz przecież ingerencja chirurgiczna, ale bądź spokojna, to bezpieczny zabieg.
Nie wiem czy miałaś juz okazję obejrzeć zdjęcia przed-po: https://www.estheticon.pl/zdjecia-przed-po/korekcja-powiek-blepharoplastyka
czy opinie innych pacjentek po zabiegu: https://www.estheticon.pl/pacjenci/korekcja-powiek-blepharoplastyka
Pod opiniami możesz zadawać pytania autorom, to powinno ułatwić wybór dobrego specjalisty.
Najważniejsze są oczywiście kwalifikacje i doświadczenie specjalisty, o które zapytaj koniecznie podczas osobistej konsultacji.
Napisz jak podejmiesz jakąś decyzję.
Życzę dobrych wyborów i pozdrawiam serdecznie! :)
Emka

Ina54

Nawet najlepszym lekarzom czasami coś nie wyjdzie więc z takimi obawami najlepiej nic nie robić, z drugiej strony, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.
Poczytaj fora, wpisz nazwisko lekarza i wyraz forum, zobacz co piszą pacjentki i może wtedy będzie Ci łatwiej.
W zasadzie Twój post powinien pozostać bez odpowiedzi, bo to jeden z wielu typu obwieszczenie, oznajmienie.

Zobacz odpowiedzi 6
Konwalia

ja zamierzam zrobic zabieg w Chiroplastica we Wroclawiu.Rowniez obawiam sie zabiegu...Czy moglby ktos na tym forum powiedziec mi o alternatywie zabiegu ,a jest to lifting brwi.Kiedy je uniose do gory,skora na powiekach naciaga sie i niema ,,zwisu ,,powieki.bardzo prosze lekarzy tutaj o porade.

Odpowiedź na: Konwalia
Ina54

Lekarze też na pewno Ci odpowiedzą, ale mimo wszystko, nie robi się w takiej sytuacji liftingu brwi tylko lifting powiek. To, że uniesiesz brwi i skóra na powiekach naciąga się to świadczy tylko o tym, że jest jej nadmiar i trzeba ją wyciąć i to jest najskuteczniejsza metoda.
Alternatywą jest laserowa korekta powiek,ale to działa tylko przez jakiś czas a potem problem wraca.
Nie bój się , jeśli to nie będzie jakiś pokątny lekarz a słyszałam już o liftingu przeprowadzonym w wynajętym mieszkaniu tylko klinika z prawdziwego zdarzenia to nic Ci się nie stanie. Wcześniej czytaj opinie o danym lekarzu.
Buźka

Odpowiedź na: Ina54
Konwalia

dziekuje,ze chociaz ty tutaj jestes na tym portalu,bo ani lekarz,ani moderator nie pofatyguje sie z udzieleniem odpowiedzi...Smutne to,,bo od tego chyba tutaj są ..?

Odpowiedź na: Konwalia
Konwalia

Kiedy byla pani moderator Zuza,wszystko sprawniej szlo ,byly odpowiedzi .Czy pani Zuza wroci do nas??

Odpowiedź na: Konwalia
Emanuela W.

Konwalio, masz tam na górze odpowiedź moderatora, wszytsko co napisała potem Ina też w tej odpowiedzi znajdziesz, nawet z donośnikami do konkretnych stron gdzie co można znaleźć. Ina była na zabiegu więc jasne, że jej słowa są nieocenione, ale trudno oczekiwać żeby moderator mógł się podzielić własnym doświadczeniem jak nie był na zabiegu.

Odpowiedź na: Konwalia
Ina54

Moderator nie jest od udzielania odpowiedzi. Ostatnio coś drętwo idzie na forach i to nie tylko tu. Sama prowadzę forum, ale kompletnie na inny temat i też słaby ruch a bywały czasy i to jeszcze niedawno, że miałam 39 uczestników w tym samym czasie.
Myślę, że to taki czas, coś ludzi zatrzymuje przy innych sprawach i nic na to nie poradzimy, ale Konwalio, nie ma się czego bać, więcej wiary w umiejętności lekarzy, będzie dobrze.

Jo

Też się bałam ale w końcu pokonałam siebie i strach . Znalazłam cudowną Panią Doktor Agnieszka Żurada -Zielińska z Łodzi. Zabieg wykonała perfekcyjnie . Polecam.

Zobacz odpowiedź
Konwalia

Szukalam w necie informacji o tej pani,ale niewiele moge znalezc..Łódz albo Wroclaw pasowalyby mi najlepiej.:)

dr n. med. Artur Sandelewski

Podczas zabiegu plastyki powiek górnych zawsze istnieje ryzyko powikłań . Do groźnych powikłań należy niedomykanie się powieki. Ja przed wykonaniem znieczulenia i nacięcia skóry zawsze zaznaczam ilość skóry , którą można bezpiecznie usunąć. Ten sposób pozwala na bezpieczne wykonanie zabiegu

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy