Lekarze oferujący zabieg Liposukcja w: Kraków

Premium

UniEstetica

(23 Opinie)
Kraków
Liposukcja od 3.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 1h
Premium

BONA DEA

(16 Opinii)
· 8 Historii
2 lekarzy/kliniki w Kraków
Liposukcja od 4.000zł
Odpowiada w ciągu 12h
Premium

Centrum Medyczne Intermed

(5 Opinii)
2 lekarzy/kliniki w Kraków
Liposukcja od 5.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 34h
Premium

Lek. med. Klaudia Libondi

(9 Opinii)
· 1 Historia
Kraków
Liposukcja od 3.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 4h

Dermedik

(6 Opinii)
Wybickiego 42/2, Kraków, Małopolskie

PROFEMED

Brak opinii
Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa, Mazowieckie

SCM Clinic

(35 Opinii)
ul. Grzegórzecka 67c/U6, Kraków, Małopolskie

ConsensusMED

(17 Opinii)
Pl. Szczepański 3, Kraków, Małopolskie

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Liposukcja Kraków. U kogo wykonać zabieg liposukcji w Krakowie? Największy wybór klinik chirurgii plastycznych mają obecnie pacjenci z Warszawy i okolic, co jednak nie oznacza, że jeżeli jesteś z innej części Polski, dojazd do Warszawy będzie konieczny. W przypadku Krakowa masz wiele interesujących opcji. Na Estheticon wysokie noty uzyskali Bona Dea i dr Maciej Kulicki, do których możesz udać się na zabieg liposukcji.
  • Liposukcja małopolskie. Gdzie w małopolskim wykonać liposukcję? Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu, to zabieg polegający na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Obecnie istnieje wiele technik liposukcji, z których możesz wybierać, np. liposukcja laserowa, ultradźwiękowa. N.I.L. itp. Najwięcej specjalistów znajdziesz w Krakowie (np. dr Anna Aseńko, dr Rafał Pabiańczyk) oraz pod Krakowem (np. w Zabierzowie, gdzie przyjmuje dr Małgorzata Keller-Słomska).
  • Interesuje mnie liposukcja. Kogo polecacie w Krakowie i okolicach? W Krakowie warto udać się do dr Marty Raczkowskiej-Muraszko lub do San-Medical. Możesz również rozważyć zabieg w Katowicach, gdzie znajdziesz takich specjalistów i kliniki jak Lipoline, Klinika Chirurgii Mazan i Centrum Estetyki Ciała.
  • Ile kosztuje liposukcja w Krakowie? Ceny zaczynają się od około 3500 zł do około 9000 zł. Cena zależy od metody, ilości zabiegów i obszaru poddawanego operacji.
  • Liposukcja Katowice. Gdzie wykonać liposukcję w Katowicach? Katowice to stolica województwa śląskiego. Miasto położone jest o około godzinę drogi od Krakowa. Duży wybór klinik oferujących liposukcję może zatem przyciągać pacjentów z całego południa Polski. W Katowicach wykonasz liposukcję między innymi u następujących specjalistów: Lipoline, dr Krystyna Lubelska, dr Marcin Sierociński czy też Der-Med.