dr n. med. Artur Sandelewski

dr n. med. Artur Sandelewski Premium

(39 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
4 ośrodki w Małopolskie, Śląskie... Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 11 godzin
Godziny pracy: San-Medical Bielsko-Biała Pon-Pt: 9:00-19:00 San_Medical Jaworzno Śr: 16:00 – 18:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 5350933
Gabinet online: wideokonsultacje
Opcje płatności w ratach
WhatsApp
dr n. med. Artur Sandelewski Premium
(39 Opinii)·100% poleca
WhatsApp

Informacje

Dr n. med. Artur Sandelewski jest specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce należy do prestiżowej organizacji International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), która zrzesza lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów.

Dr n. med. Artur Sandelewski jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w 1995 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz International Society of Hair Restoration Surgery. Dzięki wiedzy zdobytej na studiach w Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie dr. n. med. Artur Sandelewski wykonuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej organizowanych między innymi przez International Society of Hair Restoration Surgery. Obecnie pracuje we własnej klinice Chirurgii Plastycznej San-Medical, która znajduje się w Bielsku-Białej.

Specjalizacje

Dr n. med. Artur Sandelewski specjalizuje się głównie w profesjonalnym przeszczepie włosów. Leczy łysienie plackowate oraz typu męskiego. W swojej praktyce sięga po nowoczesne i sprawdzone metody, takie jak FUE, FUT czy BHT. Podejmuje się także powiększania piersi implantami oraz liposukcji metodą infradźwiękową. Poza tym wykonuje zabiegi poświęcone plastyce nosa. Aktualnie  dr Sandelewski jest w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.

Lokalizacja

Bielska Klinika Chirurgii Plastycznej San-Medical, której założycielem i głównym specjalistą jest dr. n. med. Artur Sandelewski, od ponad 10 lat oferuje pacjentom szereg zabiegów w zakresie chirurgii estetycznej oraz przeszczepu włosów. Zespół medyczny pracujący w ośrodku do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, zapewniając kompleksową opiekę i optymalny dobór zabiegów. Do najważniejszych z nich należą specjalistyczne zabiegi przeszczepu włosów i brwi z wykorzystaniem najnowocześniejszej metody FUE, a także pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, między innymi usuwanie zmarszczek, wypełniacze, zabiegi liftingujące, nici liftingujące, osocze PRP czy laser frakcyjny. Poza tym pacjenci mogą skorzystać z zabiegów medycyny regeneracyjnej oraz chirurgii estetycznej.

Opcja wideokonsultacji:

 • Tak

Stowarzyszenia i nagrody:

 • Towarzystwo Chirurgów Polskich (TChP)

Konsultacje w języku:

 • English
 • Polski

Możliwość płatności w ratach:

 • Tak

Akeceptowane metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Data uzyskania uprawnień:

 • 2003

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Ogólna

Członkostwo:

 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Inne:
 • Towarzystwo Chirurgów Polskich
 • ISHRS- International Society of Hair Restoration Surgery

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Doświadczenie:

 • >10 lat

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Godziny pracy:

 • San-Medical Bielsko-Biała Pon-Pt: 9:00-19:00 San_Medical Jaworzno Śr: 16:00 – 18:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 200

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Medycyna estetyczna

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Korekcja uszu

Korektę uszu wykonujemy metodą małoinwazyjną, czyli z wykorzystaniem nici. Zabieg trwa ok 1/2 godziny. Znieczulenie miejscowe. Po zabiegu pacjent samodzielnie może opuścić klinikę. Stosowane nici są niewchłanialne. Oczywiście nie każdy pacjent nie kwalifikuje się do tego zabiegu.
Od: 4.000 zł do 4.500 zł

Liposukcja

W swoim gabinecie oferuję liposukcję nowoczesną metodą - tzw. liposukcję infradźwiękową, która pozwala na modelowanie sylwetki ciała z wykorzystaniem fal infradźwiękowych 3D. Ten typ liposukcji jest skuteczny, szybki i bezpieczny.
Od: 4.000 zł

Umów wizytę

Opinie (39)

4.9
39 Opinii · 100% poleca
Depilacja laserowa

Zabieg przeszedl szybko i bezboleśnie, lekarz bardzo sympatyczny ,miła obsługa. Z zabiegu jest bardzo zadowolona. Polecam lekarza Artura Sanderskigo.

Bardzo rzeczowy i kontaktowy lekarz. Uśmiech i kompetencje jak należy. Zabieg usunięcia 5 dokuczliwych pieprzyków przeszedł sprawnie i bezboleśnie. Dziękuję :)

Rewelacyjny lekarz, polecam serdecznie! moje piersi wyglądają teraz niesamowicie. Dziękuję Panie Doktorze, jest pan niesamowity!

Historia ukończona (Powiększanie biustu):
Powiększenie piersi, dr Sandelewski
Zobacz więcej opinii
dr n. med. Artur Sandelewski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (22)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (20)

Filmy (5)

dr n. med. Artur Sandelewski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (70)

Po przeszczepie włosów metodą FUE
Odpowiedź specjalisty · 15 kwi 2019
Po zabiegu przeszczepu włosów cześć włosów nie wypada i przechodzi od razu w fazę anagenu wzrostu włosa Te co wypadły zaczynaja najczęściej wyrastać po około 3 miesiącach Wobec czego opisywany stan nie jest niepokojący
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (4)

Więcej artykułów

Specjaliści z tej kliniki

dr n. med. Artur Sandelewski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!