dr n. med. Artur Sandelewski

dr n. med. Artur Sandelewski Premium

(38 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
4 ośrodki w Małopolskie, Śląskie... Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 13 godzin
Godziny pracy: San-Medical Bielsko-Biała Pon-Pt: 9:00-19:00 San_Medical Jaworzno Śr: 16:00 – 18:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 5350933
Gabinet online: wideokonsultacje
dr n. med. Artur Sandelewski Premium
(38 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Artur Sandelewski jest specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce należy do prestiżowej organizacji International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), która zrzesza lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów.

Dr n. med. Artur Sandelewski specjalizuje się głównie w profesjonalnym przeszczepie włosów. Leczy łysienie plackowate oraz typu męskiego. W swojej praktyce sięga po nowoczesne i sprawdzone metody, takie jak FUE, FUT czy BHT. Podejmuje się także powiększania piersi implantami oraz liposukcji metodą N.I.L. Poza tym wykonuje zabiegi poświęcone plastyce nosa.

Bielska Klinika Chirurgii Plastycznej San-Medical, której założycielem i głównym specjalistą jest dr. n. med. Artur Sandelewski, od ponad 10 lat oferuje pacjentom szereg zabiegów w zakresie chirurgii estetycznej oraz przeszczepu włosów. Zespół medyczny pracujący w ośrodku do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, zapewniając kompleksową opiekę i optymalny dobór zabiegów. Do najważniejszych z nich należą specjalistyczne zabiegi przeszczepu włosów i brwi z wykorzystaniem najnowocześniejszej metody FUE, a także pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, między innymi usuwanie zmarszczek, wypełniacze, zabiegi liftingujące, nici liftingujące, osocze PRP czy laser frakcyjny. Poza tym pacjenci mogą skorzystać z zabiegów medycyny regeneracyjnej oraz chirurgii estetycznej.

Dr n. med. Artur Sandelewski jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w 1995 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz International Society of Hair Restoration Surgery. Dzięki wiedzy zdobytej na studiach w Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie dr. n. med. Artur Sandelewski wykonuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej organizowanych między innymi przez International Society of Hair Restoration Surgery. Obecnie pracuje we własnej klinice Chirurgii Plastycznej San-Medical, która znajduje się w Bielsku-Białej.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2003

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Ogólna

Członkostwo:

 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Inne:
 • Towarzystwo Chirurgów Polskich
 • ISHRS- International Society of Hair Restoration Surgery

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • angielski
 • polski

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Godziny pracy:

 • San-Medical Bielsko-Biała Pon-Pt: 9:00-19:00 San_Medical Jaworzno Śr: 16:00 – 18:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 200

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew
 • Paypal

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Liposukcja

W swoim gabinecie oferuję liposukcję nowoczesną metodą - tzw. liposukcję infradźwiękową N.I.L.(Nutational Infrasonic Liposcuction), która pozwala na modelowanie sylwetki ciała z wykorzystaniem fal infradźwiękowych 3D. Ten typ liposukcji jesz skuteczny, szybki i bezpieczny.
Od: 4.000 zł

Korekcja uszu

Korektę uszu wykonujemy metodą małoinwazyjną - nićmi APTOS. Zabieg trwa ok 1/2 godziny. Znieczulenie miejscowe. Po zabiegu pacjent samodzielnie może opuścić klinikę. Nici APTOS to nici niewchłanialne. Oczywiście nie każdy pacjent nie kwalifikuje się do tego zabiegu.
Od: 4.000 zł do 4.500 zł

Opinie (38)

4.9
średnia ocen
100% poleca

Bardzo rzeczowy i kontaktowy lekarz. Uśmiech i kompetencje jak należy. Zabieg usunięcia 5 dokuczliwych pieprzyków przeszedł sprawnie i bezboleśnie. Dziękuję :)

Rewelacyjny lekarz, polecam serdecznie! moje piersi wyglądają teraz niesamowicie. Dziękuję Panie Doktorze, jest pan niesamowity!

Historia ukończona (Powiększanie biustu):
Powiększenie piersi, dr Sandelewski

Powiększanie piersi implantami - opinia dr Sandelewski

Zobacz więcej opinii
dr n. med. Artur Sandelewski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (20)

Powiększenie piersi, dr Sandelewski

Szukałam wszędzie dobrego lekarza, żeby poddać się operacji powiększenie piersi i trafiłam na Pana Doktora, który jest niesamowity. Profesjonalne podejście, każda wizyta była pełna profesjonalizmu, tak samo dobranie implantów. Również po operacji...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 23/05 Wtorek 24/05 Środa 25/05 Czwartek 26/05 Piątek 27/05

Zdjęcia (21)

Filmy (5)

dr n. med. Artur Sandelewski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (74)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (4)

Więcej artykułów

Specjaliści z tej kliniki

SAN-MEDICAL CENTRUM MEDYCZNE

SAN-MEDICAL CENTRUM MEDYCZNE

dr n. med. Artur Sandelewski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!