SAN-MEDICAL CENTRUM MEDYCZNE

(6) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Znaleźliśmy 3 specjalistów w Śląskie
Cena od: 5.000 zł
Centrum Medyczne San-Medical to klinika, w której wykonywane są przeszczepy włosów, zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii estetycznej. Placówka znajduje się w Bielsku-Białej.Centrum Medyczne San-Medical specjalizuje się głównie w przeszczepie włosów oraz chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą tutaj poddać się różnego rodzaju terapii leczenia łysienia. W zależności od preferencji i zaleceń lekarzy specjalistów, wykonywane są transplantacje z... (transplantacja włosów Jaworzno)

dr n. med. Artur Sandelewski

(40) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Znaleźliśmy 3 specjalistów w Śląskie
Cena od: 3.000 zł
Dr n. med. Artur Sandelewski jest specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce należy do prestiżowej organizacji International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), która zrzesza lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów.Dr n. med. Artur Sandelewski specjalizuje się głównie w profesjonalnym przeszczepie włosów. Leczy... (FUE Jaworzno)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

W styczniu tego roku miałam wykonany zabieg przeszczepu włosów na głowie w klinice dr Sandelewskiego SAN-MED Hair Transplant w Bielsko Białej. Zabieg przeprowadzony był w znieczuleniu miejscowym-nasiękowym metodą FUE. Z efektów po zabiegu jestem bardzo zadowolona, ranki zagoiły się bardzo szybko, blizna prawie niewidoczna. Atmosfera podczas zabiegu była bardzo sympatyczna i miła. Pan Doktor ma profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta i widać, że lubi swoją pracę i sprawia jemu mnóstwo satysfakcji. Prawdziwy lekarz z powołania. Jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi Arturowi za zabieg, bo rezultat przeszczepu jest zadowalający. Pozdrawiam