dr n. med. Artur Sandelewski

(40) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Znaleźliśmy 3 specjalistów w Śląskie
Cena od: 14.000 zł do 18.000 zł
Dr n. med. Artur Sandelewski jest specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce należy do prestiżowej organizacji International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), która zrzesza lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów.Dr n. med. Artur Sandelewski specjalizuje się głównie w profesjonalnym przeszczepie włosów. Leczy... (modelowanie biustu Jaworzno)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam! Pod koniec marca poddałam się operacji piersi - podnoszenie z symetryzacją. To co Pan Doktor zrobił z moim biustem przerosło nawet moje oczekiwania! A jestem osobą bardzo wymagającą! Już dwa tygodnie po zabiegu moje piersi wyglądają cudownie !!!! Są wręcz „katalogowe” bez użycia implantów. Opieka po zabiegu na pięć! Bardzo miłe Panie pielęgniarki, zawsze służące pomocą. Doktor Wilgus odmienił moje życie- polecam z całego serca! Jestem zachwycona!

Niedawno poddałam się zabiegowi liftingu piersi u pani doktor. Mój biust dotychczas obwisły jest teraz podniesiony prezentuje się genialnie. Końcowy efekt przerósł moje oczekiwania. Gorąco polecam panią doktor oraz jej klinikę - obsługa była znakomita. Czułam się "zaopiekowana" przez personel i niczego mi nie brakowało.